Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook17/12/2018 19:42:41 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych


2017/2018



Kliknij, aby zobaczyć galerię

21 marca 2018 roku zostały ogłoszone wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Chcielibyśmy pogratulować naszej utalentowanej młodzieży, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i ciężką pracę w osiągnięciu sukcesu. W tym roku możemy poszczycić się siedmioma tytułami najlepszych z najlepszych.
Natalia Safiejko –klasa III S- konkurs z chemii – Laureatka
Karolina Budzińka- klasa III S- konkurs z chemii – Laureatka
Eryk Kozicki – klasa 7 B- konkurs z języka angielskiego- finalista
Julia Szulc- klasa 7A- konkurs z matematyki- finalistka
Michał Herman- klasa III N- konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie- finalista
Natalia Safiejko- klasa III S- konkurs z matematyki – finalistka
Paweł Krysiewicz- klasa 7 A- konkurs z matematyki- finalista
Sukcesy te są niewątpliwie efektem utalentowania, solidnej postawy młodzieży, która często musiała włożyć dużo pracy, aby osiągnąć powyższy sukces. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować nauczycielom za ich ogromny trud, ich zaangażowanie oraz umiejętności wydobywania z uczniów tego co w nich najlepsze Pani Ewie Litman, Pani Ani Rutkowskiej Pani Edycie Ostrowskiej oraz Panu Andrzejowi Mocarskiemu. Znany angielski cytat pokazuje, iż nauczyciele nie marnują potencjału swoich wychowanków: “Children are born with wings, teachers help them to fly”.


2015/2016

Matematyka
nauczyciel przygotowujący- Katarzyna Frankiewicz
laureat
Jakub Sieńkowski 6a

nauczyciel przygotowujący- Agnieszka Łabanowska
finaliści
Jakub Bukowski 6c
Artur Lewandowski 6c

nauczyciel przygotowujący- Anna Rutkowska
finalista
Szymon Dębek 6b

Przyroda
nauczyciel przygotowujący - Beata Florczyk
finaliści
Jakub Bukowski 6c
Artur Lewandowski 6c

Język angielski
nauczyciel przygotowujący- Marlena Skutnik, Anna Dytkowska, Wojciech Tyborski
finalista
Szymon Jonik 6b

Język polski
nauczyciel przygotowujący- Jolanta Rynkowska
uczestniczki
Gabriela Lutyńska 6a
Karolina Niecikowska 6a

2014/2015



Przyroda
nauczyciel przygotowujący - Beata Florczyk
laureat
Adam Giżyński klasa VIa

Matematyka
nauczyciel przygotowujący- Anna Rutkowska
laureat
Adam Giżyński klasa VIa
finaliści
Paulina Cholewińska VIa
Błażej Makar klasa VIb
Tymon Gutowski klasa VIb
Michał Herman klasa VIb

Język polski
nauczyciel przygotowujący - Jolanta Rynkowska
laureat
Karolina Budzińska VIa
finalista
Adam Giżyński klasa VIa

Język angielski
nauczyciel przygotowujący - Małgorzata Klimach, Wojciech Tyborski
laureat
Błażej Makar klasa VIb

Historia
nauczyciel przygotowujący - Joanna Gaworska
laureat
Adam Giżyński klasa VIa




2013/2014

Przyroda
nauczyciel przygotowujący - Beata Florczyk

laureaci
Kacper Filip Kulesza klasa VIb
Rafał Szeszko klasa VIa
finaliści
Patryk Moldenhower klasa VIa
Adam Giżyński klasa Va
Przemysław Ciborowski klasa VIa
Zuzanna Sałek klasa VIa

Historia
nauczyciel przygotowujący - Joanna Gaworska
finaliści

Kacper Filip Kulesza VIb
Patryk Moldenhower klasa VIa
Paulina Malinowska klasa VIb

Matematyka
nauczyciel przygotowujący - Anna Rutkowska
finaliści
Kacper Filip Kulesza VIb
Patryk Moldenhower klasa VIa
Adam Giżyński klasa Va
Konrad Furman klasa VIb

Język polski
nauczyciel przygotowujący - Jolanta Rynkowska
finalista
Adam Giżyński klasa Va

Język angielski
nauczyciel przygotowujący - Małgorzata Klimach
finalista
Jakub Lutyński klasa VIb

2012/2013

Przyroda
nauczyciel przygotowujący - Beata Florczyk
finaliści
Ewa Rydzewska klasa VIb
Beniamin Artur Wróblewski klasa VIa

Historia
nauczyciel przygotowujący - Maria Konopko
finalista

Beniamin Artur Wróblewski klasa VIa

Matematyka
nauczyciel przygotowujący - Grażyna Buksińska
laureat
Bartosz Dąbrowski
finaliści
Bartosz Kirycki VIb
Ewa Rydzewska VIb
nauczyciel przygotowujący - Anna Rutkowska
finaliści
Oliwia Łochowska VIA
Beniamin Artur Wróblewski VIa
Hubert Buksiński VIa

Język angielski
nauczyciel przygotowujący - Małgorzata Klimach
finalista
Bartosz Dąbrowski klasa VIb

2010/2011

Przyroda
nauczyciel przygotowujący - Beata Florczyk
finaliści
Piotr Tyborski klasa VIb
Kamil Wysota klasa VIb

Matematyka
nauczyciel przygotowujący - Anna Rutkowska
laureaci
Piotr Tyborski klasa VIb
Artur Suchwałko VIb

Historia
nauczyciel przygotowujący - Jarosław Jelski
finalista

Piotr Tyborski klasa VIa


2009/2010

Matematyka
nauczyciel przygotowujący - Anna Rutkowska
laureat
Mateusz Milewski klasa VIb
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1710225 Unikalnych wizyt