Magiczne chwile z Disney On Ice
Dodane przez szymek dnia 15/11/2016 19:37:22


Kliknij, aby zobaczyć galerię

Czwartek 10 listopada 2016 r. na długo pozostanie w pamięci wielu naszym uczniom jako jeden z tych niezwykłych dni w szkole. Tego dnia uczniowie klas II- V wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było show „Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie”. Przed występem dzieci odwiedziły MacDonalda, gdzie posiłkowały się Happy Mealem z zabawką niespodzianką. Następnie udały się na Torwar, aby uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu. Wyjątkowe przedstawienie poprowadziła Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzyła paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawiły się na jednej tafli lodu. Dzieci odwiedziły zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Wszyscy ucieszyli się również obecnością ulubieńca publiczności- bezpretensjonalnego bałwanka Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.
Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? Toy Story , animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn oczarowały dzieci, które oglądały to widowisko z zapartym tchem. Dzieci żywo i spontanicznie reagowały na występy artystów – oklaskami, śmiechem, skandowaniem.
Wspaniałe, barwne, zapierające dech kostiumy, oświetlenie, bogata warstwa scenograficzna, efekty pirotechniczne, muzyka, a przede wszystkim wdzięk tańca na lodzie, połączony z trudnymi elementami jazdy figurowej dostarczyły wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń i doznań estetycznych. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice pozwoliły przeżyć dzieciom niesamowitą przygodę, na długo pozostawiając cudowne wspomnienia. Przez 2 godziny zostaliśmy przeniesieni w świat bajek. Trudno było nie zasłuchać się w muzyce, nie zapatrzeć na postacie, których nie sposób nie kochać.
To było fantastyczne przeżycie. Po prostu przepiękne, spektakularne show!
„Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” na długo zapadnie dzieciom w pamięć.

Beata Staniszewska, K. Pietruszewska, M. Zdankowska, D. Karpińska

Rozszerzona zawartość newsa