Dzień integracji klas pierwszych w Gimnazjum Sportowym w Ełku
Dodane przez szymek dnia 27/09/2016 19:01:52


Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 23 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum sportowego wzięli udział w zajęciach integracyjnych na terenie malowniczo położonego „Dworu Leśnego”. Celem tych zajęć było wzajemne i lepsze poznanie uczniów oraz możliwość zaprezentowania się na forum nowej klasy. Zostały one przygotowane w formie gier i zabaw przy muzyce. Dużo emocji wzbudziła gra terenowa „Podchody”. W trakcie jej trwania pierwszoklasiści wykazali się dużą sprawnością i spostrzegawczością, aby sprostać wymaganiom przygotowanym przez starszych kolegów i starsze koleżanki. Atrakcją „Dnia Integracji” było ognisko z pysznymi kiełbaskami. Słoneczna pogoda i poczucie humoru wszystkich uczestników to również atuty wspólnej integracji.
Wszystkim uczniom klas I naszego gimnazjum życzymy samych sukcesów w nauce, cierpliwości w pokonywaniu trudności podczas zmagań sportowych i aby każdy dzień pobytu w szkole był dla Was radosny i szczęśliwy.
Szczególne podziękowania przy organizacji „Dnia Integracji” należą się wychowawczyniom klas I – Pani Edycie Ostrowskiej i Pani Marzenie Tyborskiej, klas II – Pani Katarzynie Cholewińskiej i Pani Ewie Gorlewskiej oraz Przewodniczącemu Rady Rodziców – Panu Łukaszowi Budzińskiemu. Dziękujemy również Pani Teresie Gorajewskiej, Panu Zygmuntowi Sikorskiemu i Panu Jarosławowi Andrzejewskiemu za wsparcie i zaangażowanie we wspólną integrację.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Klimach
Rozszerzona zawartość newsa