ZSS Mistrzem Województwa !
Dodane przez klepacka_edyta dnia 03/11/2014 10:18:30


Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 30.10.2014 roku- to bardzo szczęśliwa i historyczna data naszej szkoły. Na orliku przy Zespole Szkół Samorządowych w Ełku zostały rozegrane Finały Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców w piłce nożnej.
Z radością informujemy, iż nasi piłkarze z "zielonego" ogólniaka po bardzo emocjonującym i widowiskowym turnieju sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa. Na uroczystym zakończeniu turnieju pojawili się: pani dyrektor ZSS w Ełku- Ewa Litman i pan dyrektor MOS-u w Ełku- Andrzej Koc, którzy wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.
Tomasz Kowalko: Jestem ogromnie dumny z naszych licealistów. Podczas meczy chłopcy udowodnili swoje wysokie umiejętności piłkarskie i pokazali, że tworzą zgrany zespół, który posiada ogromną wolę walki i chęć zwycięstwa. Serdeczne gratulacje!
Skład Mistrzów Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych: Dziekoński Łukasz, Cwalina Dawid, Mróz Dominik, Kaszkiel Bartosz, Wesołowski Łukasz, Stawiecki Kamil, Wyszyński Krystian, Krzysik Adam, Gawędzki Mateusz, Zyskowski Radosław, Mulewski Kamil.

Informacja na stronie Gazety Olsztyńskiej
Rozszerzona zawartość newsa