Dzień Babci i Dzień Dziadka w naszej szkole
Dodane przez szymek dnia 28/01/2014 14:03:32


Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

,,Babciu, Dziadku kochać Was będę i kochać nie przestanę, bo wiem, że od Was to samo dostanę."

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święto, to jedno z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Nie zapomnieli o tym najmłodsi uczniowie z klas 0-III uczęszczający do Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku. Właśnie z tej okazji przygotowali wspaniały występ poprzez, który chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek swoim kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich wnuczęta otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.
W tym wyjątkowym dniu uczniowie wcielili się w rolę aktorów, tancerzy i piosenkarzy. Pomimo tremy związanej z występem, uroczystość wypadła pięknie. Uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnucząt. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.
Uwieńczeniem uroczystości było wspólne biesiadowanie w klasach, gdzie unosił się zapach domowego ciasta i ciepłej herbatki. Tuż po uroczystości uczniowie przebrali się w stroje karnawałowe i zaczęło się szaleństwo na parkiecie – tradycyjna choinka. Wszyscy poruszali się w rytmach ulubionych piosenek. Mikołaj i Śnieżynki obdarowali wszystkie dzieci prezentami. Jolanta Gutowska
Rozszerzona zawartość newsa