„Daj siebie innym - umiem pomagać potrzebującym"
Dodane przez kjoanna dnia 02/12/2013 21:34:01
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

26 listopada 2013r w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów uczniom liceum, którzy uczestniczyli w szkoleniu z pierwszej pomocy organizowanym przez Fundację Ratujmy Życie w ramach projektu „Daj siebie innym - umiem pomagać potrzebującym".
Uroczystość z udziałem Pana Michała Okuniewskiego – Prezesa Fundacji Ratujmy Życie, Dyrektora Oddziału Fundacji w Olecku Tomasza Dziokana ,Pani Ewy Litman – Dyrektora ZSzS , Pani Joanny Kupidłowskiej i Pani Doroty Karpińskiej - zastępców Dyrektora ZszS, Pana Roberta Miszkiela – przedstawiciel Radia 5, Partnera Medialnego projektu, nauczycieli i uczniów przebiegała w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze.
Uczniowie z dumą i zadowoleniem odbierali certyfikaty z rąk Pana Michała Okuniewskiego i Pana Roberta Miszkiela. Pani Dyrektor Ewa Litman pogratulowała uczniom i wyraziła przekonanie, że dzięki takim projektom nie tylko w szkole, lecz także w środowiskach, w których na co dzień żyjemy, będzie znacznie bezpieczniej.
Wszyscy zebrani tego dnia w sali gimnastycznej mogli zobaczyć jak ważne jest otwarcie własnych serc dla innych ludzi. Dzieci z klasy 2a ubierając się w czerwone koszulki pokazały, że jako klasa są jednym wielkim, tętniącym życiem sercem. Natalia Albo, uczennica klasy VIb, wspaniale wykonując utwór Edyty Gepert „Kocham Cię Życie” przypomniała nam , że życie jest najpiękniejszym i najcenniejszym darem.

Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości: Pani Annie Kuczyńskiej, Pani Teresie Mierzwińskiej i klasie IIa, Pani Teresie Gorajewskiej, Pani Ewelinie Koniecko.

Gratulujemy młodzieży wspaniałej postawy i zaangażowania. Pamiętajcie, że każdy ma w sobie coś, co może podarować drugiej osobie.

Katarzyna Cholewińska

Rozszerzona zawartość newsa