MATURA 2020
Dodane przez kjoanna dnia 25/05/2020 00:00:00
Szanowni Absolwenci

w związku z sytuacją panującą w naszym kraju po raz pierwszy matury odbędą się w innym terminie. Obowiązywać będą też dodatkowe procedury, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim zdającym, jak również pracownikom szkoły i członkom zespołów nadzorujących.

Indywidualne harmonogramy egzaminów oraz kody dostępu do serwisu OKE umożliwiające sprawdzenie indywidualnych wyników egzaminu są do odebrania w sekretariacie szkoły.


Zanim przekażemy Wam szczegółowe, indywidualne harmonogramy egzaminów oraz kody dostępów do serwisu OKE, umożliwiającego sprawdzenie wyników, jesteśmy zobowiązani przekazać Wam następujące informację:

 w tym roku do części ustnej przystąpią tylko absolwenci, którzy do 7 lutego br. złożyli deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego, a do 22 maja przekazali do dyrektora szkoły informację o chęci przystąpienia do części ustnej egzaminu z jednego lub więcej przedmiotów – ze względu na konieczność przekazania wyniku z tego egzaminu lub tych egzaminów w postępowaniu rekrutacyjnym na uczelnię zagraniczną,

 w czasie egzaminu na terenie szkoły będą obowiązywać szczególne zasad bezpieczeństwa osobistego, a w szczególności konieczność zasłaniania ust i nosa. Proszę o zgłoszenie dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r. sytuacji, w której zdający ze względów zdrowotnych nie może zakrywać ust i nosa.

Proszę śledzić witrynę internetową szkoły oraz MEN i wiadomości w e-dzienniku.

Z życzeniami wytrwałości

Joanna Kupidłowska


Harmonogram maturalnych egzaminów pisemnych 2020

Przebieg i procedury egzaminu maturalnego 2020


Rozszerzona zawartość newsa