Pokazowe treningi siatkówki prowadzone przez asystenta trenera zespołu Indykpol AZS Olsztyn Marcina Mierzejewskiego
Dodane przez szymek dnia 25/11/2019 20:33:22
Kliknij, aby zobaczyć galerię

22 listopada 2019r. w nowej hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Ełku odbyły się pokazowe treningi siatkówki prowadzone przez asystenta trenera zespołu Indykpol AZS Olsztyn Marcina Mierzejewskiego oraz trzech zawodników: Robberta Andringa - holenderskiego siatkarza, który występuje w PlusLidze, w drużynie AZS Olsztyn, Mateusza Mikę – siatkarskiego mistrza świata i Jakuba Zabłockiego – młodzieżowego mistrza Polski.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych sportowych naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 4. Celem spotkania była popularyzacja piłki siatkowej oraz propagowanie aktywności fizycznej wśród uczniów.

Młodzi sportowcy w godzinach od 10.30 do 12.30, pod okiem trenera Marcina Mierzejewskiego i zawodników AZS Olsztyn, mogli doskonalić swoją technikę oraz uczyć się nowych umiejętności. Zawodnicy Indykpol AZS Olsztyn bacznie obserwowali trenujących oraz służyli cennymi uwagami. Po treningu był czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Treningi odbyły się w ramach partnerstwa regionalnego pomiędzy miastem Ełk oraz drużyną Indykpol AZS Olsztyn. Istotnym aspektem podjętej współpracy jest propagowanie zdrowego trybu życia, doskonalenie umiejętności ełckich siatkarzy oraz promowanie piłki siatkowej w województwie warmińsko-mazurskim.

Katarzyna Cholewińska, Krzysztof Konowalski
Zdjęcia : Katarzyna Cholewińska

Źródło:http://www.elk.pl/aktualnosci-wpis/3873/siatkarze-plus-ligi-prowadzili-treningi-w-szkole-sportowej-w-elku#lg=photos&slide=0


Rozszerzona zawartość newsa