Mistrzostwa Miasta Ełku
Dodane przez szymek dnia 04/06/2019 21:17:43

Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 i Gimnazjum Sportowego w roku szkolnym 2018/19 brali udział w Mistrzostwach Miasta Ełku w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego.

30 maja 2018r. na Stadionie Miejskim odbyło się podsumowanie rywalizacji klas IV-VI oraz VII-VIII i III gimnazjum. Tego dnia reprezentacja dziewcząt rozegrała mini turniej piłki nożnej i zajęła II miejsce, natomiast sztafeta 10x200m po zaciętej walce z SP 2, również II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Ostatecznie w pierwszej kategorii nasza szkoła zajęła I miejsce, a w drugiej II miejsce i otrzymała czek na sumę 3000 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego!

Sport to nie tylko puchary, medale i dyplomy. Sport pomaga w pokonywaniu własnych słabości, kształtuje charakter, uczy odpowiedzialności, systematyczności i pokory. Sport to zwycięstwa, ale również dzielnie zniesione porażki. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych. Podziękowania za sportowe serce i oddanie w przygotowanie uczniów do zawodów składamy również nauczycielom wychowania fizycznego. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom przedmiotów za wyrozumiałość i sprawną organizację procesu dydaktycznego.

Katarzyna Cholewińska


Rozszerzona zawartość newsa