Szkoła Podstawowa Sportowa w Ełku, klasa 4B, rocznik 2009 - Podsumowanie turnieju finałowego „Z Podwórka Na Stadion”, Mistrzostwa Polski w Warszawie
Dodane przez szymek dnia 07/05/2019 19:29:11

Zawodnicy oraz uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ełku przez trzy dni reprezentowali nasze województwo w finałowym turnieju „Z Podwórka Na Stadion” w kategorii U-10. Pierwszego dnia odbyły się zmagania grupowe, które umożliwiły nam grę w „ćwierćfinale B” - czyli grę o miejsca 9-16. Drugi dzień to już faza pucharowa, która w klasyfikacji końcowej uplasowała nas na 14 miejscu ... w POLSCE ! Podczas całych zmagań nasza drużyna miała też inne atrakcje, takie jak zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, koncert Roksany Węgiel oraz wyjście do parku trampolin. Turniej odwiedzili również przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej, m. in. Prezes Zbigniew Boniek oraz trener Reprezentacji Polski - Jerzy Brzęczek, z którymi nasi zawodnicy mogli porozmawiać i zrobić zdjęcie. W dniu 2.05.2019 mieliśmy okazje kibicować podczas finału Pucharu Polski, na Stadionie Narodowym gdzie zmierzyły się Jagiellonia Białystok oraz Lechia Gdańsk.

Cała drużyna zostawiła serducho na turnieju, oraz wywozi z niego duży bagaż doświadczeń piłkarskich i mentalnych.

Kadra Szkoły Sportowej na Turnieju „Z Podwórka Na Stadion”, Mistrzostwa Polski w Warszawie: Wenda Dawid, Tymoszczuk Krystian, Lach Oskar, Stankiewicz Igor, Zastocki Bartłomiej, Wojtkowski Fabian, Mościcki Michał, Goździk Artur, Danielczyk Paweł, Nerkowski Gabriel.

Trenerzy: Tomasz Kowalko, Kamil Bruliński


Rozszerzona zawartość newsa