PODSUMOWANIE JESIENNYCH ZMAGAŃ KLASY 4B SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPORTOWEJ W EŁKU
Dodane przez szymek dnia 27/11/2018 20:32:34

Młodzi piłkarze od września do końca października rywalizowali w Warmińsko Mazurskiej Lidze Orlika. Uczniowie klasy 4b musieli stawiać czoła z drużynami, w których grali piłkarze o rok starsi. Mimo tego młodzi roniarze sprawili miła niespodziankę i awansowali do „grupy zielonej”, gdzie znajdują się najlepsze zespoły z całego województwa. Życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek, które będą wznowione wiosną.
Kolejnym sukcesem uczniów klasy 4b jest awans w turnieju „Z Podwórka Na Stadion” organizowany przez PZPN. Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze zajdą w tych rozgrywkach do finału, który będzie rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Następnym osiągnięciem roniarzy rocznika 2009 jest wygrana w Turnieju halowym z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, organizowanym przez klub Mazuria Giżycko.
25.11.2018 uczniowie Szkoły Sportowej udali się na prestiżowy turniej Sthil Cup do Mariampolu (Litwa). W zawodach brały udział najlepsze szkółki piłkarskie z Litwy oraz dwie ekipy z Polski (Rona Ełk i Wigry Suwałki). Wielkim sukcesem zakończyły się te zawody dla naszych uczniów, ponieważ nasi 9-cio latkowie zajęli II miejsce przegrywając w finale niestety w rzutach karnych.
Kadra uczniów klasy 4b: Wenda Dawid, Danielczyk Paweł, Tymoszczuk Krystian, Zastocki Bartek, Wojtkowski Fabian, Stankiewicz Igor, Mościcki Michał, Nowicki Filip, Grabowski Tymek, Markiewicz Adrian, Nagolski Patryk, Korenkiewicz Kacper, Goździk Artur, Nerkowski Gabryś, Kućmierz Maciej, Szorc Borys, Kowalski Kornel, Lach Oskar.

Trener Tomasz Kowalko.

Wielki Gratulacje dla całej drużyny i trenera.

Rozszerzona zawartość newsa