Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dodane przez szymek dnia 09/10/2018 21:21:30
Dnia 16 października odbędą się w naszej szkole wybory
do Samorządu Uczniowskiego LO i Gimnazjum.
Oto lista kandydatów i krótka prezentacja każdego z nich.


 1. Zuzanna Korenkiewicz
  Jestem uczennicą klasy 1S Liceum Sportowego w Ełku. Moją pasją jest piłka siatkowa. Dzięki temu, że gram poznałam zasady gry fair play i wiem, że w drużynie jest siła. Ponieważ w Szkole sportowej uczę się już czwarty rok doskonale wiem jakie zasady obowiązują w szkole. Dobrze wiem, jak ciężko jest pogodzić naukę z treningami. Do tej pory dałam się poznać jako osoba wykazująca się dużą empatią oraz sprytem. Nauczyciele cenią mnie za szczerość i odwagę. Nie boję się wypowiadać własnego zdania głośno. Dla mnie nie ma sprawy nie do załatwienia, tylko czasami trzeba dłużej poczekać na efekty :)

 2. Karolina Mikielska
  Uczę się w klasie 2 liceum. Pierwszą klasę ukończyłam z wyróżnieniem. Otrzymałam stypendium im. Marcina Antonowicza. Jestem osobą odpowiedzialną i zaufaną. Interesuję się tańcem, w związku z tym chciałabym, aby w szkole powstały zajęcia dodatkowe związane z tańcem. Poza tym postaram się, aby każdy dzień w szkole wywoływał pozytywne emocje i miłe wspomnienia.

 3. Piotr Żyłowski
  Jestem uczniem klasy 1S liceum. Jestem wysportowany, interesuję się koszykówką oraz sztukami walki. Chciałbym, żeby w szkole powstało więcej zajęć pozalekcyjnych związanych np. ze sportem lub wybranymi przedmiotami szkolnymi.

 4. Michalina Kaczor
  Jestem uczennicą klasy 1 L liceum. Jako przewodnicząca będę starać się o jak najlepsze warunki w szkole. Interesuję się literaturą i muzyką. Zrobię co w mojej mocy, żeby w naszej szkole było miło i przyjemnie. Posiadam takie cechy jak zorganizowanie, pomysłowość, kulturalność i cierpliwość. Myślę, że podołam zadaniu bycia przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.


Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z przedstawionymi opisami kandydatów oraz przemyślane oddanie głosu na jednego z nich podczas wyborów.
Rozszerzona zawartość newsa