Turniej w Szwecji
Dodane przez szymek dnia 31/07/2018 11:18:19
W daleką podróż udali się podopieczni trenera Michała Rutkowskiego do Szwecji w dniach 14-23.07.2018. Uczniowie klasy VII B Zespołu Szkół Sportowych w Ełku długo niezapomną podróży promem i samego turnieju.
W pierwszej fazie turnieju trzy raz uleglismy po 0-1 z dwiema drużynami ze Szwecji i Hiszpanii. Mimo tego iż graliśmy dobrze nie mogliśmy udukomentować żadnej sytuacji bramką. W następnej fazie trafiliśmy ponownie na trzy drużyny ze Szwecji. Dwa razy zwyciężając i ponosząc porażkę w najlepszym meczu w naszym wykonaniu na tym turnieju.Wyniki Grupa 5:
vs Nasets SK 1 0-1
vs CD Inter Vista Alegre 0-1
vs Skanor-Falsterbo IF 0-1

Wyniki fazy pucharowej Finału B:
1/64: vs Toreboda IK 3-2 (2xWierzbicki, Kiarszys)
1/32: vs Azalea BK 2-0 (Dawidowski, Kozicki)
1/16: vs Kullavagens 1-3 (Kozicki)

Podsumowując młodzi Roniarze mają w ciągu czterech dni 240 minut gry plus mnóstwo kilometrów aby przejść na boiska w różnych częściach miasta w nogach.
Wrażenia chociażby z ceremonii otwarcia, czy odwiedziny największego parku rozrywki Liseberg w Szwecji pozostaną w pamięci do końca życia.
Był to wyjazd nie tylko sportowy ale również okazja na nawiązanie znajomości z rówieśnikami z różnych państw. Warto podkreślić iż na turnieju było 1706 drużyn z 95 państw.

Grali:
Kuczyński Jakub, Falkowski Dawid,
Kozicki Eryk, Tymoszczuk Damian, Uściłowicz Ryszard, Przyborowski Michał, Piętko Oliwier, Walczak Maciej,
Sękulski Gracjan, Rzymski Piotr, Łukawski Kacper, Dawidowski Piotr, Kostyk Kacper,
Wierzbicki Filip, Kiarszys Kacper.

Być Lepszym Każdego Dnia!!!

Rozszerzona zawartość newsa