Świetna wiadomość dotarła z Marijampola (Litwa)
Dodane przez szymek dnia 04/12/2017 17:55:54
Świetna wiadomość dotarła z Marijampola (Litwa), gdzie na turnieju międzynarodowym w dniach 02-03.12.2017 przebywali podopieczni Trenera Michała Rutkowskiego. Prowadzeni w zastępstwie przez Trenera rocznika 2009 Tomasza Kowalko młodzi Roniarze w sobotę (02.12.2017) zwyciężajac w dwóch meczach grupowych oraz w ćwierćfinale dostali się do niedzielnych półfinałów turnieju. Przypomnijmy iż turniej rozgrywany jest w formule po 11 osób na boisku.

Sobotnie Wyniki grupy B:
vs Viliniaus FM II (Litwa) 1-0 (Kacprzyk)
vs Banga Gargzdai (Litwa) 2-1 (Kacprzyk, Pietraszek)

Ćwierćfinał :
vs Dainava Alytus (Litwa) 4-0 (2 Wierzbicki, Pietraszek, Juchniewicz)

W niedzielę młodzi Roniarze rozegrali jeszcze dwa mecze:

Niedzielne wyniki:

Półfinał :
vs Azoulas Kowno (Litwa) 2-0 (Kiarszys, Wierzbicki)

Niestety ulegamy w finale po rzutach karnych z drużyną z Białorusi Niemnem Grodno. Z relacji Trenera Tomasza Kowalko to my zasłużylismy na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Karne... wiadomo, Loteria!!!

Wynik Finału :
vs Niemen Grodno (Białoruś) 0-0 karne 1-3

Wielka praca wykonana przez chłopaków, którzy przez dwa dni, przez 5 meczy po 35 minut stracili jedna bramkę a strzelili 9!!!

Wielkie brawa dla całego zespołu!!!

Grali :
Julecki Patryk, Kuczyński Jakub, Uściłowicz Ryszard, Tymoszczuk Damian, Kozicki Eryk, Balcerzak Adam, Piętko Oliwier, Sękulski Gracjan, Łukawski Kacper, Juchniewicz Damian, Dawidowski Piotr, Walczak Maciej, Wierzbicki Filip, Kiarszys Kacper, Pietraszek Olaf, Kacprzyk Konrad.


Być Lepszym Każdego Dnia!!!

Rozszerzona zawartość newsa