Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook19/11/2017 00:06:47 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dni wolne w maju
Ogłoszenie

W związku z licznymi pytaniami przypominam, że zgodnie z planem pracy szkoły w roku szkolnym 2011/2012
• w Szkole Podstawowej Nr 6 w miesiącu maju nie ma dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych w związku z powyższym dniem wolnym od pracy jest dzień 1 maja (wtorek) i 3 maja (czwartek).
• w Liceum Ogólnokształcącym dniem wolnym od pracy jest dzień 1 maja (wtorek) i 3 maja (czwartek) oraz w związku z egzaminami maturalnymi dniem wolnym od zajęć dydaktycznych jest dzień:
Data Dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

4 maja 2012 r. piątek - egzamin maturalny - j. polski

8 maja 2012 r. wtorek - egzamin maturalny - matematyka

10 maja 2012 r. czwartek - egzamin maturalny– j. angielski

Podstawa prawna:
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego
Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 6 października 2010 r.
Turniej BRD
17 kwietnia 2012 roku w Gimnazjum nr 3 w Ełku odbył się miejski etap Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Nasza drużyna w składzie:

Justyna Waszkiewicz kl. VIa,

Krzysztof Jurkowski kl. VIa,

Beniamin Wróblewski kl. Va

zajęła III miejsce. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi drużyny Panu Jerzemu Sowulewskiemu.
ZIELONY SZKOŁA BUDZI WIOSNĘ
13 kwietnia tego roku o godzinie 10.00 w odbędzie się wspólna zabawa uczniów klas trzecich wszystkich szkół podstawowych w Ełku pod hasłem: „ZIELONY BUDZI WIOSNĘ”.
Zwycięstwo w Powiatowym Turniej Tenisa Stołowego
W środę 4 kwietnia 2012r. w ZSM-E odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ełckiego szkół ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. I miejsce w turnieju kobiecym zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie - Żaneta Narewska oraz Katarzyna Sadowska, które wygrały wszystkie swoje pojedynki. Niestety nie powiodło się naszej męskiej drużynie, która w składzie - Dawid Komorowski, Dawid Cybul oraz Mariusz Cholewiński zajęła ostatecznie VII miejsce.
FINAŁ KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ O DIECEZJI EŁCKIEJ
27 marca 2012 roku w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku odbył się Finał Konkursu Wiedzy Historycznej o Diecezji Ełckiej z okazji 20-lecia tejże diecezji. Otwarcia konkursu dokonał Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, Biskup Ełcki. Zaznaczył, że wszyscy uczestnicy konkursu mogą czuć się zwycięzcami. Naszą szkołę reprezentowały: Aneta Bronakowska (IIB), Marta Kaczmarska (IIA) i Paulina Popko (IIA). W rezultacie uczennica Marta Kaczmarska została laureatką konkursu i zajęła III miejsce. Na 5 miejscu uplasowała się Aneta Bronakowska. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, pierwsza dziesiątka nagrody książkowe. Wręczenie nagród rzeczowych (laptop, aparat cyfrowy, rower) trzem laureatom odbędzie się podczas Kongresu Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Ełckiej w ramach uroczystości obchodów XX-lecia Diecezji Ełckiej 12 maja 2012 roku w Ełku.

Składamy gratulacje naszym uczestniczkom!


Ks. Sławomir Kudrawiec
IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MYSLI JANA PAWŁA II
26 marca 2012 roku uczennice naszej szkoły: Aneta Bronakowska (IIB), Marta Kaczmarska (IIA), Paulina Popko (IIA), wzięły udział w etapie wojewódzkim IV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II pod hasłem „Sprawy mojej Ojczyzny traktuję jako swoje własne”, który odbył się w siedzibie Katolickiego Gimnazjum Społecznego im. Jana Pawła II w Biskupcu. Uczniowie tamtejszego gimnazjum przygotowali montaż słowno-muzyczny, który w sposób bardzo przejrzysty ukazał istotę przesłania naszego błogosławionego rodaka. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Dziękujemy bardzo serdecznie za udział naszym uczennicom.

Ks. Sławomir Kudrawiec
ENGLISH SONG EŁK 2012
Dnia 23.03.2012 w Ełckim Centrum Kultury odbyły się eliminacje IX Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG EŁK 2012 . Naszą szkołę reprezentowali Paulina Piskorz z kl.II D1, Damian Eksterowicz z kl. IIB i Adam Zduńczyk z kl.II B. Do koncertu finałowego zakwalifikowała się Paulina Piskorz wykonaniem piosenki "Something's Got a Hold On Me" Christiny Aguilery. Konkurs finałowy odbędzie się 29.03.2012 w ECK.

Wojciech Tyborski
21 marca- „Wiosna na sportowo”
Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie powitali pierwszy dzień wiosny na sportowo.
Tegoroczna rywalizacja przebiegała pod gasłem „Rzucam, biegam, skaczę – sprawność zyskuję. Konkurencje przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z wychowawcami.
Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Ewa Litman, życząc niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń sportowych.
Wspólną zabawę w klasach 0-VI SP rozpoczęliśmy o godz. 8:00. Uczniowie rywalizowali między sobą na poszczególnych poziomach nauczania w formie gier i zabaw ruchowych.
Dodatkowo uczniowie klas III naszej szkoły i zaproszeni uczniowie klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 9 mogli sprawdzić swoją sprawność ruchową pod względem zwinności, szybkości, skoczności, siły, koordynacji w takich konkurencjach jak: bieg wahadłowy, step-test, bieg po kopercie, rzut piłka lekarską, skok w dal, skok dosiężny. Każdy uczeń po zaliczeniu prób sprawności otrzymał pamiątkowy dyplom „Mistrz Sprawności Ruchowej”
Wszyscy uczestnicy z pełnym zaangażowaniem wykonywali poszczególne zadania. Konkurencje dostarczyły zarówno uczestnikom jak i obserwatorom dużo pozytywnych emocji i uśmiechu.
Założeniem wspólnej zabawy było uczestnictwo każdego dziecka bez względu na sprawność. W tym dniu nie było przegranych, wszyscy bowiem czerpali radość i zadowolenie ze wspólnej aktywności ruchowej.
„Wiosnę na sportowo” zakończył mecz piłki siatkowej między nauczycielami a uczniami liceum naszej szkoły.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
Turniej tenisa stołowego
W czwartek 22 marca 2012r. w SP9 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Ełku szkół podstawowych w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 36 chłopców i 17 dziewczyn z pięciu szkół. Naszą szkołę reprezentowało 8 chłopców i 4 dziewczynki. Największy sukces i tytuł Mistrza Ełku wywalczył nasz uczeń Bartosz Kirycki z 5 klasy. Blisko podium uplasował się również Mateusz Kondracki z klay 4, który zajął 4 miejsce. Najwyżej bo na piątym miejscu wśród dziewcząt znalazła się Sandra Nasiadko z klasy 4. Szkołę reprezentowali również: Natalia Albo, Natalia Popowska, Kinga Kirycka, Kamil Albo, Elgor Sańczuk, Szymon Mikłosz, Konrad Furman, Damian Chmielewski, Hubert Buksiński. Wszyscy uczniowie dali z siebie wszystko i osiągali dobre rezultaty na marę swoich możliwości. Serdecznie gratulujemy.
Grzegorz Orzeł
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Dnia 15 marca 2012r. w siedzibie MODN w Ełku odbył się diecezjalny etap XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem "Kościół naszym domem". Olimpiadę organizował tym razem Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko Kołobrzeskiej.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z LO, które przebrnęły przez eliminacje szkolne: Aneta Bronakowska (kl. IIB), Marta Kaczmarska(kl. IIA) i Paulina Popko (kl. IIA).
Tym razem nie udało się naszym uczennicom awansować na szczebel ogólnopolski, niemniej otrzymały pamiątkowe dyplomy i wzbogaciły się o nowe doświadczenia, które niewątpliwie zaprocentują w przyszłości.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Pani Teresie Cywce za przygotowanie uczennic i objęcie ich opieką.
Ks. Sławomir Kudrawiec
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku odwiedziła grupa uczniów z Oziorska (Rosja)

Dnia 14 marca 2012 r. (środa) Zespół Szkół Samorządowych w Ełku odwiedziła grupa uczniów z Oziorska (Rosja).

Przebywali oni w Ełku na Międzynarodowym Obozie Artystycznym i środowe popołudnie spędzili w naszej szkole.

Strona 80 z 88 << < 77 78 79 80 81 82 83 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1350806 Unikalnych wizyt