Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców kandydatów do klas 4-tych sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) prosimy o składanie kserokopii świadectw ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/07/2017 06:47:19 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
II Mistrzostwa Ełku i Powiatu w Ergometrach Wioślarskich
Dnia 11 marca 2011r. reprezentacja liceum naszej szkoły zajęła III miejsce w II Mistrzostwach Ełku i Powiatu w Ergometrach Wioślarskich w klasyfikacji ogólnej szkół
i otrzymała puchar. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Ełku. Ponadto drużyna chłopców zajęła III miejsce, a każdy zawodnik otrzymał medal.

Skład drużyn:

dziewczęta – sztafeta 4x500m
Emilia Kucharczyk, Magdalena Pawluczyk, Iwona Siedlecka, Justyna Siedlecka

chłopcy- 4x500m
Krzysztof Strupińki, Łukasz Hińcza, Sebastian Wesołowski, Jakub Chodysz

Zawodnicy rezerwowi: Monika Kartaszow, Sebastian Mocarski, Daniel Jańczyk

Każdemu wyścigowi z udziałem naszych uczniów towarzyszyły ogromne emocje. Wzajemne wsparcie, współpraca w zespole i zaangażowanie zawodników przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Wszystkim gratulujemy sportowej postawy.


Katarzyna Cholewińska
SPRAWOZDANIE Z ORGANIZACJI I PRZEBIEGU SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO Życie i twórczość Jana Brzechwy
Dnia 01 marca 2011 o godz. 13.30 odbył się w bibliotece szkolnej konkurs dla klas 1 – 3
Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów, kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem i zapamiętywania faktów. Konkurs wymagał przekrojowej znajomości utworów Jana Brzechwy.
Obejmował trzy zadania ułożonych według stopnia trudności: twórczość, biografia, uzupełnianie zdań.
W konkursie wzięło udział 13 osób z klasy IIa, IIb, IIIa.
Czas trwania konkursu: 60 min.

Laureatami konkursu klas II zostali: I miejsce uczeń klasy 2b Oliwia Oleksińska
II miejsce uczeń klasy 2a Tymoteusz Zyzman
III miejsce uczeń klasy 2a Karolina Pawłowska i Dominika Żytyniec

Laureatami konkursu klasy IIIa zostali:
I miejsce Patryk Moldenhower
II miejsce Radosław Zacharzewski
III miejsce Maja Kulbacki

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek, a laureaci konkursu interesujące książki.
Hanna Tyszko
Wypoczynek zimowy w szkole
W dniach od 24 do 28 stycznia 2011 r. w naszej szkole odbyło się zimowisko, w którym uczestniczyli uczniowie.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy opiekowali się dziećmi w czasie ferii zimowych oraz Urzędowi Miasta za dofinansowanie wypoczynku uczniów. Pozwoliło ono na zorganizowanie wielu atrakcji- kino, basen, teatrzyk, konkursy, zabawa karnawałowa itp.

Szczegóły wypoczynku
Konkurs ortograficzny w klasach 2-3 SP
W trosce o podniesienie poziomu poprawności ortograficznej uczniów oraz w celu ich zainteresowań polską pisownią zorganizowano w naszej szkole konkurs ortograficzny pod nazwą "Zimowe potyczki z ortografią". Do konkursu przystąpili najlepsi uczniowie klas 2-3 wyłonieni podczas klasowych eliminacji.
A oto nagrodzeni:
W kategorii klas 3-ich:
1. Radosław Zacharzewski, klasa 3a
2. Jakub Lutyński, klasa 3b; Kacper Kulesza, klasa 3b
3. Maja Kulbacki, klasa 3a

Wyróżnienia: Aleksandra Prostko, klasa 3a; Sandra Nasiadko, klasa 3b

W kategorii klas 2-ich:
1. Natalia Safiejko, klasa 2b
2. Weronika Rybacka, klasa 2a
3. Kinga Kirycka, klasa 2b
Paulina Cholewińska, klasa 2b

Wyróżnienia: Gabriela Przybysz, klasa 2a; Aleksandra Michniewicz, klasa 2a

Zdjęcia z konkursu
Konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową
W dniach 07.02 - 13.02.2011 odbył się w naszej szkole konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową. Wzięły w nim udział klasy 4-6 szkoły podstawowej. Był to pierwszy etap konkursu. Walentynki 10-ciu finalistów zostały wysłane do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku, która w styczniu 2010 ogłosiła konkurs na Najładniejszą Kartkę Walentynkową .
Uczniowie naszej szkoły zajęli II i III miejsce. Szczególnie utalentowanymi wykonawcami Walentynek okazali się: Kacper Wysocki z klasy 5b, który zajął II miejsce oraz Justyna Waszkiewicz z klasy 5a, która zajęła III miejsce.

Konkurs w SP 6 zorganizowały p. Marlena Skutnik oraz p. Iwona Jastrzębska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i wykazanie się ogromną pomysłowością. Kacprowi i Justynie gratulujemy zajęcia wysokich miejsc "na podium".
Walentynkowy mecz piłki siatkowej
Dnia 14 lutego 2011r. z okazji Walentynek odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami a uczniami naszej szkoły. Po zaciętym spotkaniu, ostatecznie pokonani z parkietu musieli zejść uczniowie. Mecz był rozgrywany do dwóch wygranych setów (2-1).
Reprezentacja nauczycieli wystąpiła w następującym składzie - p. Jerzy Sowulewski, p. Arkadiusz Bobrowski, p. Jarek Andrzejewski, p.Grzegorz Orzeł, p. Zygmunt Sikorski, p. Wojciech Tyborski oraz p. Jarek Jelski.
Uczniowie zagrali następująco - Łukasz Cebeliński, Łukasz Falaciński, Patryk Niedźwiecki, Maciej Skrzyński, Konrad Dzbyński, Przemysław Kacprzyk, Jakub Kowalczuk, Meciej Pruszkowski, Daniel Jańczyk, Dawid Cybul.
Kolejny mecz tym razem w koszykówkę planujemy rozegrać w Dzień Wiosny.
zdjęcia
Informacje dla rodziców dzieci, które rozpoczną naukę w szkole podstawowej
strona 1 (pdf)
strona 2 (pdf)
„Sąd nad TV”
W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mają możliwość rozwijania zainteresowań i prezentacji swoich talentów aktorskich. Grupa artystyczna działająca pod opieką pani Iwony Jastrzębskiej w Klubie Przyjaciół Książki, przygotowała spektakl satyryczny na temat uzależnienia od mediów pt. „Sąd nad TV”. Członkowie zespołu: Łukasz Falaciński z klasy II A, Milena Łukasiewicz, Patrycja Frydryszczyk, Paulina Koc, Monika Cimoch z klasy II B, Paweł Jurkojć - II C i Renata Wiśniewska -III B przedstawili swoim kolegom z klas szóstych Szkoły Podstawowej NR 6 oraz kolegom z liceum efekty swojej pracy. Śmiechom i brawom nie było końca a widzowie gratulowali młodym aktorom tak interesującego sposobu ujęcia problemu.
Każdy z nas zmuszony został do refleksji nad swoim „uzależnieniem” od TV.
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 1 lutego 2011 r. dotyczący nowego wzoru deklaracji maturalnej dla absolwentów z r. szk. 2009/2010
Na stronie internetowej OKE w Łomży www.oke.lomza.pl zamieszczono Komunikat dyrektora CKE z dnia 1 lutego 2011 r. dla absolwentów, którzy w roku szkolnym 2009/2010 nie zdali egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów albo przerwali egzamin maturalny i deklarują ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego w roku 2011.

Dyrektor OKE w Łomży zwrócił się z prośbą o przekazanie tej informacji wszystkim absolwentom z roku 2009/2010, którzy nie zdali egzaminu, a chcieliby w tym roku ponownie zadeklarować zamiar podwyższenia wyniku zdanych przedmiotów bądź przystąpienia do egzaminów z innych dodatkowych przedmiotów.
Dzień Babci i Dziadka
Babciu, Dziadku…!!!

Precz wszystkie smutki, kłopoty precz! Dzień Babci i Dziadka to ważna rzecz!
W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku 20 stycznia z wielką pompą obchodzono święto Babci i Dziadka. Zorganizowano wielką uroczystość. Frekwencja była ogromna. Wnuczęta z przejęciem recytowały wiersze, grały, śpiewały piosenki i z gracją tańczyły. Wszyscy uczniowie z klas 0-III mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Przybyli goście byli oczarowani występami wnucząt. Uroczystość zakończono poczęstunkiem i życzeniami, by dziadkowie sto lat żyli i z wnuczętami zawsze byli!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły


zdjęcia

Jolanta Gutowska , Teresa Mierzwińska

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku był dla uczniów szkół podstawowych okazją do popisania się wiedzą oraz pogłębienia zainteresowania największymi krajami anglojęzycznymi.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA (Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) odbył się pod hasłem "What Do You Know About The UK, What Can You Say About The USA?". W Turnieju wzięli udział uczniowie z sześciu ełckich szkół podstawowych: SP 2, SP 3, SP 5, SP 6, SP 7 i SP 9. Trzyosobowe drużyny złożone z uczniów klas 4-6 walczyły o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych oraz inne bardzo atrakcyjne nagrody. Reprezentanci szkół odpowiadali na pytania za 5, 10 lub 15 punktów.

Uczestników konkursu zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły

zdjęcia
Strona 80 z 83 << < 77 78 79 80 81 82 83 >
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1259625 Unikalnych wizyt