Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/11/2020 15:53:25 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dzień Miłośników Pluszaków
Ogłoszenie
BIBLIOTEKA – OGŁOSZENIE
W związku z wprowadzeniem zdalnego nauczania w klasach 4 – 8 i LO, biblioteka szkolna czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00. W tym czasie starsi uczniowie mogą pod opieką rodzica/opiekuna wypożyczyć lub zwrócić książki.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE JĘZYKOWO - INFORMATYCZNYM
Konkursy

* 'Kindness Is My Superpower' to konkurs skierowany do Uczniów klas 6-8
Zespołu Szkół Sportowych w Ełku.

* Konkurs ma na celu przybliżenie społeczności uczniowskiej problemu jakim jest bullying oraz wskazanie sposobów walczenia z tym niebezpiecznym zjawiskiem.

zASaDy:

* przygotuj video-prezentację (w języku angielskim), w której przedstawisz
problem bullying'u w szkole & sposoby zwalczania go

* w swojej prezentacji zilustruj hasło:
'KINDNESS IS MY SUPERPOWER - DOBRO JEST MOJĄ SUPER-MOCĄ'

* ostateczny termin składania prac konkursowych to 30.10.2020r.
(u organizatorów konkursu).

* główne kryterium podczas oceniania prac to zgodność z tematem, poprawność
językowa oraz kreatywność

* udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie
prezentacji na stronie internetowej ZSS w Ełku oraz platformie eTwinning.

'Kindness Is My Superpower' jest częścią międzynarodowego projektu eTwinning:
'Beyond Borders: BUDDIES not Bullies' prowadzonego w naszej szkole od września 2020r.

W Konkursie zostaną przyznane nagrody za I, II i III miejsce.

Organizatorki Konkursu:

Marlena Milewska, Edyta Ostrowska, Marta Małkowska

IGRZYSKA DZIECI, CHŁOPCY, PIŁKA N0ŻNA
Kronika

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła została mistrzem miasta Ełk podczas zawodów piłki nożnej w kategorii igrzyska dzieci ( chłopcy z rocznika 2008 i młodsi). Uczniowie reprezentujący barwy Szkoły Sportowej Podstawowej nr 6 nie dali żadnych szans przeciwnikom, pewnie wygrywając wszystkie pojedynki i zasłużenie uzyskali tytuł mistrza Ełku.

Serdeczne gratulacje całej drużynie oraz trenerom.

Skład Szkoły Sportowej: Mikołajczyk Sebastian, Trocki Bartłomiej, Kłubowicz Wiktor, Bekulard Aleksander, Gulan Oliwier, Karbowski Dominik, Nadolny Igor, Tymoszczuk Krystian, Wojtkowski Fabian, Szymański Błażej.
Trenerzy: Tomasz Kowalko, Michał Rutkowski, Kamil Bruliński

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
W związku z ogłoszonymi wytycznymi o zdalnym nauczaniu Dyrektor Szkoły w porozumieniu z Radą Rodziców ustanawia 26 października 2020r dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w klasach IV - VIII SP i I-III LO w celu organizacji pracy nauczycieli, uczniów i rodziców.
Klasy I-III pracują bez zmian, czynna jest również świetlica. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mogą także nadal korzystać z obiadów w szkole.
Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych
Ogłoszenie

Zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych

23.10.2020

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.Szkoły i placówki, w których nie będą zawieszone zajęcia stacjonarne

Nauka dla dzieci w przedszkolach i uczniów klas I-III szkół podstawowych pozostaje bez zmian.

Stacjonarnie pracują również szkoły w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.

Dyrektorzy szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych będą mogli sami w tym okresie decydować o trybie nauczania w klasach IV-VIII szkół podstawowych i w szkołach ponadpodstawowych.

Wsparcie dla uczniów, w tym z niepełnosprawnością

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor będzie zobowiązany zorganizować nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole).

Biegi Przełajowe
wydarzenia sportowe

W dniu 2.10. w piątek odbyły się biegi sztafetowe przełajowe szkół ponadpodstawowych chłopców i dziewcząt. Biegi odbywały się na polach okalające osiedle Grunwaldzkie. Biegi ukończyliśmy zajmując 4 miejsce wśród dziewcząt i 5 wśród chłopców. ZSS reprezentowały dziewczyny z klasy I natomiast chłopcy z klasy I i II.

Drużyna dziewcząt w składzie godnie nas reprezentowała: Brodowska Martyna, Dzienis Martyna, Jaworowska Karolina, Kolendo Paulina, Kozłowska Klaudia.

Chłopcy pobiegli w składzie: Karpiński Maciej, Orzechowski Jakub, Pieńczykowski Bartosz, Szuchnicki Cyprian, Ułanowicz Patryk, Zieleniewski Sebastian

Opiekun naszych drużyn sztafetowych: Dariusz Ryszkiewicz

Mistrzostwo Ełku w Siatkówce Chłopców
wydarzenia sportowe

Dnia 20.10.2020r w Naszej Szkole odbyły się Mistrzostwa Ełku Chłopców w rywalizacji Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z chłopaków z klasy 8a – trener Grzegorz Orzeł i 7a – trener Marcin Kohlman. Chłopcy zagrali na swoim wysokim poziomie i nie dając szans przeciwnikowi wygrali rywalizację zdobywając Mistrzostwo Ełku.

Skład: Jakub Jóźwiak – 8a Kacper Rymarowicz – 8a Maciej Hoduj – 8a Maciej Kohlman – 8a Jakub Michałowski – 8a Kamil Rymarowicz – 7a Mikołaj Jastrzębski – 8a Kacper Tyszko – 8a Szymon Żabiński – 8a Paweł Bartoszewicz – 7a

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Wygrywamy rejon w piłce nożnej 👌
wydarzenia sportowe

Uczniowie naszej szkoły wygrali eliminacje rejonowe turnieju "Moje boisko orlik" w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych. Turniej odbył się w Białej-Piskiej. Wygraliśmy dwa spotkania i bezapelacyjnie zajęliśmy 1 miejsce. Gramy w finale wojewódzkim ! Brawo uczniowie liceum !!

Wyniki: ZSS Ełk 4:2 ZS Pisz ZSS Ełk 6:3 ZS Biała-Piska

Skład zespołu: Jakub Urynowicz- Marcin Rudnicki, Cyprian Szuchnicki, Michał Przyborowski, Adam Rafało, Krystian Kalwajtys, Piotr Lipiński, Patryk Paczyński, Jakub Orzechowski

„Życzenia na Dzień Nauczyciela”
Konkursy
Kliknij, aby zobaczyć galerię

14 października 2020 roku nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Życzenia na Dzień Nauczyciela” zorganizowanego przez Zespół Szkół Sportowych w Ełku. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas I-III Szkół Podstawowych położonych na terenie naszego miasta.
Przedmiotem konkursu było stworzenie kartki z życzeniami w formacie A4 lub A3, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów oraz autorskimi życzeniami wewnątrz.
Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości, rozwoju ich zainteresowań oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. Pragnęliśmy także przyczynić się do propagowania Dnia Edukacji Narodowej i zaznaczenia ważnej roli nauczyciela w życiu młodych ludzi.
W konkursie wzięło udział blisko 30 prac wykonanych rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami z wykorzystaniem różnych materiałów, a życzenia zawarte wewnątrz były szczere i wzruszające.
Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało się nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością i starannością. Podczas oceny uwagę zwracano na estetykę pracy, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.

Laureatami konkursu zostali
Miejsce I- Julia Kaszkacha kl. IIIc Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku
Miejsce II- Kornelia Chorszewicz kl.IIIc Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku
Miejsce III- Laura Karpacz-Zielińska kl.IId Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku

Wyróżnienia:
Lena Ryszkiewicz kl.IIa Zespół Szkół Sportowych w Ełku
Martyna Zielińska kl.IIb Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku
Anna Jeżewska kl.IIa Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku

Laureaci konkursu otrzymali upominki rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Wyróżnione prace można obejrzeć w holu przy świetlicy szkolnej.

Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Organizatorzy:
Ewelina Surynt
Elżbieta Potapczyk
Nauka konstruowania
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

Projektowanie oraz konstruowanie budowli z klocków rozwija potencjał dziecka, który należy pielęgnować od najmłodszych lat. Klasa 0a miała możliwość zabawy w projektowanie i konstruowanie korzystając z bogato wyposażonej sali zabaw „Kolej Na Klocki”w Ełku. Zapału i pomysłów konstruktorskich nie brakowało. Nie wszystkie budowle przetrwały, ale wszystkie były wspaniałe. Podczas zajęć dzieci uczyły się wzajemnej korelacji, zaufania i współpracy, co tak bardzo przyda się w życiu dorosłym. Dziękujemy zespołowi „Kolej Na Klocki” za miłą atmosferę podczas zajęć.
Klasa 0a oraz wych. G. Sacharzewska

Strona 4 z 159 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2363004 Unikalnych wizyt