Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook02/03/2021 16:26:44 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
RAZEM TWORZYMY BEZPIECZNY INTERNET
Kronika

W związku z Dniem Bezpiecznego Internetu uczniowie klas VIII na lekcji informatyki pod kierunkiem nauczyciela stworzyli prezentacje multimedialne promujące bezpieczeństwo w Sieci. Akcja ma na celu zwiększenie swiadomości uczniów na zagrożenia płynące z rozwoju nowoczesnych technologii informatycznych. Rozpowszechnianie wiedzy na temat świadomego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w Sieci. Zapraszam wszystkich do obejrzenia prezentacji uczniów.

Marta Małkowska
TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021
Kronika

W dniach od 01 do 09 lutego 2021r. po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu. W ramach tegorocznych obchodów w klasach IV – VIII na lekcjach informatyki zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w Sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Uczniowie na zajęciach online wykonali plakaty ilustrujące bezpieczeństwo młodych internautów wykorzystując program graficzny Paint oraz Canve. Efekty naszej pracy można zobaczyć na filmiku zamieszczonym na stronie szkoły. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni wysokimi ocenami z informatyki.

Marta Małkowska

Akcja czytelnicza „Bilet powrotny do biblioteki”
Ogłoszenie

Powrót dzieci z klas 1 – 3 do szkół to ważny moment, aby przypomnieć uczniom o bibliotece i wciągnąć ich na nowo w świat literatury. Wykorzystując fakt, że najmłodsi uczniowie przesyceni są dostępem do komputerów – książka, promowana przez akcję czytelniczą, może stać się dla nich świetną odskocznią od cyfrowej rzeczywistości.

Akcja czytelnicza cieszy się ogromnym powodzeniem. Jest formą zabawy, można w nią zaangażować rodziców. Na bilecie znajdują się ikonki, a na odwrocie legenda z wyjaśnieniem, jakie kategorie książek ilustrują. Regularne wizyty dzieci, chcących skasować bilet w bibliotece pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie i ponowną integrację całej społeczności szkolnej.

Hanna Tyszko

Turniej minisiatkówki chłopców
wydarzenia sportowe

W niedzielę 07.02.2021 r nasi siatkarze z Zespołu Szkół Sportowych w Ełku z klasy 4A wyjechali na drugi turniej minisiatkówki chłopców w kategorii "dwójek" siatkarskich do Bartoszyc. Celem chłopaków jest zbieranie doświadczenia od najmłodszych lat i rywalizowanie z rówieśnikami z ich rocznika. Ćwiczymy i poznajemy nowe elementy techniczne i staramy się przekładać je na grę w turniejach. Chłopaki prezentują ambitną postawę na zawodach i życzymy im wytrwałości w przyszłych turniejach.

Trener Paweł Duba

ST.VALENTINE’S DAY
Konkursy

Kinder + Sport
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

Siatkarki z klasy 4a wystąpiły w kolejnych zawodach Kinder + Sport, które odbyły się w Bartoszycach. Dziewczyny grały w kategorii dwójek siatkarskich i reprezentowały Uczniowski Klub Sportowy "Maratończyk" i Zespół Szkół Sportowych w Ełku.

Składy drużyn:
1. Oliwia Szypulska, Aleksandra Suchocka, Malwina Zyskowska
2. Amelia Kuczyńska, Lena Drewniak
3. Lidia Leszko, Gabriela Wierzbicka, Aleksandra Kłosek

Trener: Grzegorz Orzeł

Ruch, sport i zabawa
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dużą porcję ruchu i dobrej zabawy klasie 3a i 3b dostarczyli trenerzy Daniel Potuszyński i Adrian Wojciechowski. Na co dzień trenują chłopców w klubie Rona 03 Ełk i doskonale wiedzą, że dzieciom potrzebny jest ruch. I właśnie każde ćwiczenie i zabawa nie pozwalały siedzieć i pozostać w bezruchu. Radości, śmiechom i okrzykom dopingującym nie było końca. Każdy podskakiwał, biegał, ścigał się a przy tym doskonale bawił się! Dziękujemy trenerom na dobrą zabawę i zaszczepienie zainteresowania sportem.

Małgorzata Zdankowska, Anna Kuczyńska, Ewelina Surynt

Dzień Bezpiecznego Internetu
Ogłoszenie

Internet jest niezwykle ważny w życiu młodych ludzi. Sporą część wolnego czasu spędzają, słuchając muzyki na Youtube, publikując zdjęcia na Instagramie, czy rozmawiając ze znajomymi na Facebooku.
Dlatego nauczycielce i rodzice świadomi zagrożeniach, na które w Internecie mogą być narażeni młodzi ludzie, powinni jak najczęściej rozmawiać o tym, jak bezpiecznie poruszać się w sieci. Warto uświadomić dzieciom, że każda aktywność w wirtualnej rzeczywistości zostawia ślad, a nieprzemyślane publikowanie treści na swój temat może wywołać sytuacje przykre, a nawet niebezpieczne.

9 lutego 2021 obchodzony będzie po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu.
Zapraszamy do zapoznania się z pakietami edukacyjnymi przygotowanymi z okazji DBI i odstępnymi na stronie www.dbi.pl/pakietyedu.

Nie tylko nauczycieli zachęcamy do udziału w konferencji online 9 lutego br. o godzinie 17:00 (nie wymaga rejestracji, transmisja będzie opublikowania na stronie www.dbi.pl ) oraz do zapisu na darmowe webinary o bezpieczeństwie online na stronie https://www.saferinternet.pl/dbi/webinary.html.

Bezpieczni w sieci
Konkursy

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku
zaprasza do udziału w konkursie "Bezpieczni w sieci"

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Skierowany jest do uczniów/podopiecznych szkół i placówek oświatowych z terenu powiatów: ełckiego, gołdapskiego, oleckiego oraz piskiego.

Szczegóły konkursu

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie.

WYBORY DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Kronika

Dnia 29 stycznia 2021 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego.
Wybory poprzedziła kampania wyborcza. Uczniowie, którzy chcieli zostać członkami samorządu przygotowali przemówienia i plakaty wyborcze. Zgłosiło się 5 kandydatów, którzy w dniu wyborów w obecności wszystkich uczniów klas I-III zaprezentowali swój program.

Były obietnice wyborcze, hasła, deklaracje. Głosowanie miało charakter tajny. Każdy z uczniów mógł oddać tylko jeden głos na swojego faworyta. Kandydaci z wielkim przejęciem oczekiwali na wyniki głosowania,
które przedstawiają się następująco:
Przewodniczący Małego Samorządu Uczniowskiego: Ines Lenczewska kl. 2c
Zastępca Samorządu Uczniowskiego: Paweł Orzeł kl. 3a
Rzecznik Praw Ucznia: Dawid Kalwajtrys kl. 2c
Rzecznik Kultury Osobistej Ucznia: Hanna Potuszyńska kl. 3a
Rzecznik Akcji Charytatywnych oraz koordynator sportu: Patryk Kalwajtys kl. 2c

Gratulujemy wspaniałych wyników w wyborach!

Życzymy ciekawych kreatywnych, pomysłów, zapału do pracy oraz sukcesów w reprezentowaniu naszej szkoły i pełnieniu funkcji jej gospodarzy!

Opiekunowie MSU: B. Staniszewska, I. Grygo

Styczeń 2021
wydarzenia sportowe

Ledwo co zaczął się nowy rok kalendarzowy a uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku mają już czym się chwalić. Mowa konkretnie o piłkarzach z klas 4a, 5a, 6b, rocznik 2009/10. Podopieczni Tomasz Kowalko rozegrali w styczniu 4 sparingi:
-vs Escola Warszawa
-vs Naki Olsztyn II 2008
- vs Naki Olsztyn
-vs Semp Warszawa

Dużym sukcesem naszych uczniów jest V miejsce województwa w piłce nożnej halowej Turnieju o Puchar Prezesa PZPN.

Całej drużynie życzymy powodzenia i wytrwałości w przygotowaniach do nadchodzącej Ligi Ekstraklasy Młodzik D2 WMZPN.

Na zdjęciu bohaterowie wydarzeń !!!

BYĆ LEPSZYM KAŻDEGO DNIA

Strona 4 z 169 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2514098 Unikalnych wizyt