Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook18/06/2018 15:29:28 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Sukces najmłodszych z SPS 6 !!!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Zespół ,,Śpiewające Nutki” w składzie Natalia Bartoszewicz, Marta Łochowska, Amelia Kuczyńska, Gabriela Wierzbicka z klasy 1c oraz Natalka Maciorowska z klasy 2a zajął I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Muzycznym ,, Moja Mała – Wielka Ojczyzna” w ramach III Festiwalu Piosenki Świetlicowej. Zespół wykonał piosenkę ,, Myślimy o Polsce”. Najmłodszym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Jolanta Gutowska, Helena Borowa
Zdrowa woda – siły i urody doda
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Zdrowa woda – siły i urody doda
Każdy uczeń Szkoły Podstawowej Sportowej doskonale wie, że sport i zdrowe odżywianie muszą iść w parze. Dlatego też dzieci z klas 0-III wcale nie trzeba namawiać do rezygnowania z picia słodkich napojów bo same wiedzą, że najzdrowsza dla ich rozwoju jest woda! Dzięki poidełku, które mamy dostępne, chętnie po nią sięgają i na co dzień przekonują się o jej zaletach. Poidełko zawdzięczamy panu Wojciechowi Jassak – prezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. W dniu 16 maja 2018r. nastąpiło oficjalne otwarcie. Pani dyrektor Dorota Karpińska przecięła wstęgę, a uczniowie klas 0-III wspólnie zaśpiewali „Piosenkę o zdrowej wodzie”, w której śpiewająco wymieniali do czego ona nam służy. Cieszymy się, że nasi uczniowie sami sięgają po to, co dla nich najlepsze, o czym świadczą kolejki, w których codziennie się ustawiają!
Informacja w sprawie organizacji kształcenia w szkole
OgłoszenieNa podstawie art. 249 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające Prawo Oświatowe (Dz. U. z dnia 14 stycznia 2017 r., poz. 60), informuję, że z dniem 1 września 2018 r. Zespół Szkół Sportowych w Ełku składa się z 8-letniej Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 i 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego.
Informacja w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
OgłoszenieZespół Szkół Sportowych w Ełku, niniejszym informuje, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzi
w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z powyższym:
1. Administrator informuje, że: dane osobowe uczniów, rodziców, prawnych opiekunów
i pracowników szkoły przetwarzane są w celach związanych z kształceniem dzieci
i funkcjonowaniem szkoły, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.
2. Administratorem danych osobowych jest: Zespół Szkół Sportowych w Ełku.
IDZIEMY PO NIEPODLEGŁOŚĆ
Rok dla Niepodległej

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Uczniowie klasy 5a pod opieką nauczyciela WF - Grzegorza Orzeł, rozpoczęli w sobotę - 12 maja, udział w projekcie "Idziemy po niepodległość". Celem całego przedsięwzięcia jest przejście 100 kilometrów! dla uczczenia 100 lat naszej niepodległej Polski. Pierwszy marsz nosił tytuł: Wędrówka szlakiem Królewsko-Papieskim. Plac Jana Pawła, promenada (rzeźby Królów). Cała ekipa dzielnie zniosła trudy wycieczki. Z niecierpliwością czekamy na następne wyzwanie, czyli przejście dookoła jeziora ełckiego.
Testy sprawnościowe do klas sportowych
Ogłoszenie


Testy sprawnościowe kandydatów do klas sportowych (piłka nożna i piłka siatkowa) do Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej Sportowej do klas 4-tych odbędą się w dwóch terminach:

I termin - 19 maja 2018 r. (sobota), godz. 9.00
II termin - 2 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 9.00


Testy sprawnościowe z piłki nożnej odbędą się na Orliku szkolnym, z piłki siatkowej w sali gimnastycznej. Strój i obuwie sportowe obowiązkowe.
Sportowiec Niepodległej Polski
Rok dla Niepodległej

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Zespół Szkół Sportowych w Ełku zaprasza uczniów klas IV-VII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Sportowiec Niepodległej Polski". Uczestników konkursu chcemy zachęcić do poszukiwania plastycznych inspiracji w historii polskiego sportu, z podkreśleniem jego wpływu na kształtowanie się idei patriotycznych oraz niepodległościowych. Prace należy wykonać w formacie A3: np. malarstwo (farba plakatowa, akwarela, pastel), rysunek (ołówek, węgiel, pióro), technika mieszana (collage, wydzieranki, wyklejanki). Należy je podpisać imieniem i nazwiskiem, podać wiek, nazwę szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia plastyczne. Termin składania prac -25 maja 2018r. Organizatorami konkursu są: E. Awramik i I. Jastrzębska.
Obycie umila życie
Kronika

W kwietniu, wśród uczniów klas czwartych, został przeprowadzony szkolny konkurs wiedzy o savoir-vivre. Celem konkursu było uwrażliwienie na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: w towarzystwie rówieśników, wobec osób starszych zarówno w szkole, domu jak i w miejscach publicznych, w sytuacjach towarzyskich i oficjalnych. Przeprowadzono szereg lekcji poświęconych zasadom dobrego wychowania, z wykorzystaniem książek o dobrym wychowaniu dostępnych w Bibliotece Szkolnej.
I m-ce - Wiktoria Pieśnikowska kl. IVd
II m-ce -Laura Jastrzębska kl. IVd
III m-ce Patrycja Pieśnikowska kl. IVd
Wyróżnienie- Igor Nadolny kl. IVb
Gratulujemy !!!!!

Organizatorzy konkursu: B. Florczyk i I. Jastrzębska
Rozpoczęliśmy etap 8!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Rozpoczęliśmy etap 8! Sami nie możemy uwierzyć w to, że tyle misji już za nami. MegaMisja opanowała naszą świetlicę i czas, który w niej spędzamy. Zajęcia na temat: Co to jest komunikat, reklama?, okazały się równie ciekawe, jak poprzednie. Dzieci miały okazję wspólnie zdefiniować słowo „komunikat”, wcielić się w rolę nadawców i odbiorców lub odkryć, w których mediach nadawane są komunikaty, do których możemy wracać wielokrotnie, a w których, jeśli nie nagramy prezentowanych treści – zobaczymy lub usłyszymy dany komunikat tylko raz. Każdego dnia dociera do nas wiele informacji. Warto jednak wiedzieć, które z nich zostały stworzone, aby przekazać nam rzetelną wiedzę, pewne użyteczne wiadomości, a które są reklamą produktów czy usług. Poprzez wykonanie różnorodnych plakatów dzieci miały okazję nauczyć się, że informacje na plakatach nie zawsze są prawdziwe i budzą wiele wątpliwości, co do ich wiarygodności. Wiemy już, że nie warto wierzyć we wszystko, co pokazują reklamodawcy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne misje nabywając nowe cyfrowe kompetencje.

Marta Niemotko
Wyniki IV etapu Małej Ligii Matemtycznej
Liga zadaniowaDo wakacji coraz bliżej, ale przed uczniami klas IV ostatni piąty etap Małej Ligi Matematycznej. Bardzo cieszymy się, że rośnie popularność szkolnego konkursu i otrzymujemy rozwiązania od co raz większej liczby uczniów.

Poniżej przedstawiamy listę uczestników, którzy uzyskali najwyższe wynik:


MAŁGORZATA DAWIDOWSKA 4a 20 pkt
DAWID PODBIELSKI 4d 20 pkt
ŁUKASZ ALBO 4d 19 pkt
ALEKSANDRA CHOLEWIŃSKA 4a 19 pkt
WERONIKA KONIECKO 4a 19 pkt
PATRYCJA PIEŚNIKOWSKA 4d 19 pkt
WIKTORIA PIEŚNIKOWSKA 4d 19 pkt
LENA RUTKOWSKA 4a 19 pkt
SEBASTAIAN SUPIŃSKI 4d 19 pkt
ADRIAN ZDANKOWSKI 4d 19 pkt
ALEKSANDER ZYSKOWSKI 4a 19 pkt
LAURA JASTRZĘBSKA 4d 18 pkt
HUBERT KAWULA 4b 18 pkt
FILIP KLEPACKI 4b 18 pkt
PRZEMYSŁAW MARUSZKIEWICZ 4b 18 pkt
BŁAŻEJ SZYMAŃSKI 4b 18 pkt

Uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości!


KANGUR – WYNIKI!
Kronika15 marca 2018 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie matematycznym KANGUR. Najlepsze wyniki uzyskali:
KATEGORIA MALUCH - klasy 3 SP:
Paweł Filipkowski - klasa 3 b – wyróżnienie,
KATEGORIA MALUCH - klasy 4 SP:
Lena Rutkowska – klasa 4a – wynik bardzo dobry,
KATEGORIA BENIAMIN – klasy 5 SP:
Iga Rutkowska – klasa 5a – wynik bardzo dobry,
Kacper Chudziński – klasa 5b – wynik bardzo dobry,
Filip Kuberski – klasa 5b – wynik bardzo dobry,
KATEGORIA BENIAMIN – klasy 6 SP:
Pola Kopiczko – klasa 6c – wyróżnienie,
KATEGOIA KADET – Klasy 7 SP:
Julia Szulc – klasa 7a – wyróżnienie,
KATEGORIA JUNIOR – klasy 3 Gimnazjum:
Michał Herman – klasa 3N – wyróżnienie,
Natalia Safiejko – klasa 3S – wyróżnienie
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!!!
Strona 4 z 105 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1557492 Unikalnych wizyt