Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców uczniów chętnych do klas sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) zapraszamy po podania do sekretariatu szkoły ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/04/2017 21:23:14 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wiosenne świętowanie w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkich. 21 marca 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość  z tej okazji, pod hasłem „Powitanie Wiosny - Odkrywamy Talenty’’. Było to powitanie wyjątkowe - barwne, wesołe i urozmaicone. Wszystkich na ludową nutę powitał zespół Arabeski pod kierunkiem Pani Katarzyny Klimach. Zaproszeni goście przybyli w progi naszej szkoły z dużą porcją muzyki i tańca. Wszyscy zaprezentowali swoje zdolności, umiejętności i talenty. A byli wśród nich tacy, którzy sławią nasze miasto w kraju i za granicą. W pięknych, ludowych strojach zaprezentował się Mazurski Zespół Pieśni i Tańca Ełk pod kierunkiem Pana Piotra Witaszczyk i Pani Magdy Witaszczyk. Wielki aplauz publiczności zdobył występ karateków z Ełckiego Klubu Karate Kyokushin na czele z Oskarem Sosnowskim uczniem klasy IL naszego liceum, który jest wicemistrzem Europy Kadetów Karate. Stylowo i tanecznie było również podczas występu uczestników New Style Dance Studio Dominika Nowakowska Ełk. Trening funkcjonalny V.I.P.- GYM z udziałem swoich podopiecznych poprowadził Pan Dominik Golak. Urozmaiceniem wiosennej uroczystości w naszej szkole był również występ grupy taneczno-wokalnej pod okiem Pani Kamili Kęsickiej oraz aerobic pod kierunkiem Pani Pauliny Rynkowskiej. Natomiast wszystkich uczestników do wspólnego tańca zachęcił ekspresyjny pokaz tańca cygańskiego w wykonaniu zespołu Arabeski. Bogatą ofertę odkrywania talentów w naszej szkole zakończyliśmy na sportowo, rozgrywkami piłki siatkowej. Na parkiecie sali gimnastycznej spotkały się zespoły Gimnazjum Sportowego w Ełku i Gimnazjum nr4 w Ełku. Wiosenne odkrywanie talentów było doskonałą formą integracji społeczności szkolnej i pozaszkolnej.
W imieniu dyrekcji szkoły zaproszonym gościom i wszystkim uczestnikom za przygotowanie tak urozmaiconego i bogatego programu artystycznego pięknie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Organizacja: Dorota Karpińska, Katarzyna Klimach, Katarzyna Cholewińska Jolanta Rynkowska, Samorządy Uczniowskie, uczniowie klasy IL

Nagłośnienie: Tomasz Kowalko

Prowadzenie: Zuzanna Kunda, Karolina Budzińska, Maksymilian Smoliński, Katarzyna Klimach
Degustacja owocowych koktajli
Kronika

Dnia 10.03.2017 r. w ramach programu warzywa, owoce i mleko w szkole firma Sebex zorganizowała dla uczniów Zespołu Szkół Sportowych w Ełku degustację owocowych koktajli. Dzieki uprzejmości firmy Sebex dzieci mogły skosztować przepysznych koktajli z mleka, bananów, truskawek bez dodatku cukru. Wydarzenie to miało na celu promocję zdrowego odżywiania się wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci z klas 0- lll, które spróbował owocowych napojów były zachwycone ich smakiem. Chętnie brały udział w ich przygotowaniu z myślą o tym ,aby powtórzyć to w domu. Każdy z nich zrozumiał, że zdrowe odżywianie to lepszy start dla przyszłych sportowców!!!!
Rona 2004 - mecze Kontrolne w Ełku!!
wydarzenia sportowe

W niedzielny poranek drużyna prowadzona przez Trenera Michała Rutkowskiego czyli rocznik 2004 prawie w całości składająca się z uczniów klasy VI B ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH nr 6 w Ełku rozegrała trójmecz z Mospem Białystok i APN Ostrołęka. Mecze były rozgrywane po 9 zawodników na boisku i 40 minutowym wymiarze gry. Były to kolejne trudne sprawdziany przed zbliżającą się ligą w kategorii Młodzik.

Rona - Mosp Białystok 1:3 (Rzymski)
Rona - APN Ostrołęka 2:0 (Łukawski, Sobolewski)

Grali:
Julecki, Kuczyński, Kozicki, Tymoszczuk, Uściłowicz, Przyborowski, Walczak, Piętko, Balcerzak, Sękulski, Rzymski, Makal, Sobolewski, Pietraszek, Dudek, Juchniewicz, Walejewski, Łukawski, Kiarszys, Ułanowicz.

Być Lepszym Każdego dnia!!!
Konkurs plastyczny "Ełk zimą"
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

zieci z klas 0-III wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Ełk zimą”.
Dla naszych najmłodszych uczniów Ełk okazał się bardzo dobrze znany. Wykonały one piękne prace prezentujące najbardziej charakterystyczne miejsca naszego miasta.
Szymon Szumiło z kl. „0” zajął I miejsce, a Iwo Złotowski z kl. 1a II miejsce. Chłopcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom!

Małgorzata Zdankowska, Jolanta Gutowska

Dzień Ziemi
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dzieci z kl. „0” 16 marca 2017r. udały się do Centrum Edukacji Ekologicznej na zajęcia związane z Dniem Ziemi połączone z nauką języka angielskiego. Mimo, że do obchodów Dnia Ziemi pozostało jeszcze trochę czasu, to najmłodsi już teraz przygotowują się do niego. Przede wszystkim jednak dzieci po zajęciach uznały, że o Ziemię należy dbać codziennie a nie tylko od święta i postanowiły solidniej segregować śmieci, oszczędzać wodę i prąd oraz pilnować w tym dorosłych!

Małgorzata Zdankowska
Program Dnia Talentów w klasach 0 - 3 SPS nr 6
OgłoszenieProgram Dnia Talentów w klasach 0 - 3 SPS nr 6 (PDF)
Sobotni trening 4a razem z rodzicami
wydarzenia sportowe

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W sobotni poranek 11.03 na naszej sali gimnastycznej odbył się niezwykły trening klasy 4a. Nasi mali siatkarze przyprowadzili ze sobą swoich rodziców, rodzeństwo, ciocie, wujków, którzy wspólnie z nimi trenowali tego dnia. W bardzo miłej atmosferze pełnej śmiechu i radości czas płynął nam za szybko. Początkowo dzieci grały w parach turniejowych przeciwko swoim rodzicom, lecz później rywalizowali już jako zespół rodzic - dziecko. Po treningu wszyscy zgodnie przyznali, że była to świetna zabawa. Dziękujemy za tak liczne przybycie rodzicom i zapewniamy, że jeszcze nie raz spotkamy się by razem potrenować.
Sukces uczniów Szkoły Podstawowej
wydarzenia sportowe
14 marca w SP 9 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Ełku w Tenisie Stołowym.
W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły z Ełku, turniej rozegrano systemem brazylijskim - do dwóch przegranych.
Uczennice w składzie: Lewandowska Julia 6a i Golubiewska Natalia 5c zajęły 3 miejsce!!!
Chłopcy w składzie: Chmielewski Piotr 6a, Kulesza Wiktor 6a i Sołtys Piotr 6a zajęli 2 miejsce!!!
Dzięki tym wynikom szkoła umocniła swoje drugie miejsce w tabeli międzyszkolnych rozgrywek. Ogromne gratulacje dla obu drużyn - świetny występ i kolejny sukces Tenisa Stołowego w naszej szkole.
Sukces ucznia Liceum
OgłoszenieOskar Sosnowski, uczeń klasy 1L, otrzymał powołanie do kadry na Mistrzostwa Europy. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Terminy warsztatów z psychologiem
OgłoszenieTerminy warsztatów dla uczniów klas I-II gimnazjum z psychologiem Panem Marcinem Chilickim w ramach projektu: Sport alternatywą dla uzależnień (PDF)
Rona 2004 - KADROWICZE!!!
Mamy przyjemność poinformować iż kolejny raz na zgrupowanie kadry rocznika 2004 Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zostali powołani dwaj młodzi Roniarze oraz uczniowie klasy VI B ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH NR 6 W EŁKU: Michał Mościcki i Szymon Sobolewski. W dniach 13-15.03.2017 będą przebywać w Elblągu na zgrupowaniu przygotowawczym do sezonu wiosennego z najlepszymi zawodnikami z województwa w tym roczniku. Gratulujemy!!! Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Strona 4 z 78 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1190834 Unikalnych wizyt