Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/02/2018 21:43:43 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Aniołki z klasy 0 w Orszaku
Kronika
6 stycznia w Święto Trzech Króli najmłodsi uczniowie SPS nr 6 w Ełku z klasy 0 wzięli udział w 10 Orszaku Trzech Króli zorganizowanym w naszym mieście. Celem wędrówki było oddanie pokłonu Dzieciątku Jezus. Dzieci przebrane za aniołki wędrowały z radością do Dzieciątka Jezus niosąc mu dary serca, modlitwy i uśmiechu. Tegoroczny marsz odbył się pod hasłem ,,Bóg jest dla wszystkich "! Wędrówka w takim orszaku była wielkim wydarzeniem w życiu dzieci i rodziców.

Iwona Grygo
Zapraszamy dzieci z klas I-III na ferie zimowe w szkole!
Ogłoszenie

Szczegółowy wykaz zajęć programowych wypoczynku zimowego "Zima w szkole 2018"

Poniedziałek: zajęcia integracyjne, pokaz mody, pokazy talentów.

Wtorek: warsztaty plastyczne – decoupage i inne techniki plastyczne, zajęcia taneczne, gry planszowe.

Środa: wyjście do kina Planet Cinema na film pt. „Tedi i mapa skarbów”, gry i zabawy integracyjne.

Czwartek: wyjście do muzeum historycznego w Ełku, rozgrywki sportowe dla najmłodszych, zajęcia na trampolinach, zajęcia manualne – wykonywanie biżuterii

Piątek: wyjście do muzeum historycznego w Ełku, zajęcia plastyczne – origami, bal na zakończenie ferii

Zajęcia zorganizowane będą w godzinach 9.00-13.00 z przerwą na obiad ok. godz.11.30

Wypoczynek zorganizowany dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Ełku

Wygrany mecz w lidze kadetek
Od grosika do złotówki
Kronika
Od grudnia uczniowie klasy drugiej,, a” Szkoły Podstawowej Sportowe nr 6 w Ełku przystąpili do programu „OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI”, w którym zdobywają wiadomości i umiejętności związane z pieniędzmi i bezpieczeństwem. Przygotowując się do podróży dzieci poznawały planety, które będą odwiedzały, Grosika– przewodnika . Głównym celem programu jest nabycie przez dzieci umiejętności gospodarowania pieniędzmi ustalania priorytetów przy ich wydawaniu lub oszczędzaniu, nabycie przez uczniów wiedzy o finansowych aspektach niebezpiecznych zdarzeń ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka i bezpiecznych zachowań. Projekt będzie realizowany we współpracy z rodzicami przez cały rok kalendarzowy.

Jolanta Gutowska
Jasełka na scenie klas 0 - III
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

22 grudnia w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku z bożenarodzeniowym przesłaniem wystąpili uczniowie klas 0 - III prezentując na scenie jasełka. Najmłodsi uczniowie z klasy 0 pod kierunkiem pani Iwony Grygo przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój oraz swym pięknym i oryginalnym występem, podbiły serca publiczności. Przedstawienie było wyjątkowe. Maluszki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Starsi uczniowie z klas I-III też stanęli na wysokości zadania tańczyli, śpiewali kolędy i pastorałki oraz recytowali wiersze. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Jolanta Gutowska
Konkurs Jasełkowy
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię

Obozy sportowe
OgłoszenieTermin i miejsce zimowych obozów sportowych klas o profilu piłka nożna i piłka siatkowa

zimowe obozy sportowe klasa o profilu piłka nożna
zimowe obozy sportowe klas o profilu piłka siatkowa
Stypendyści
Kronika

Stypendyści Prezydenta Miasta Ełku Natalia Klimach, Oliwer Piętko, Gaja Jastrzębska
2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurkiego w pływaniu
KronikaMiło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Adrian Dzienisiewicz zajął 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurkiego w pływaniu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Nagrody zdobyte w programie edukacyjnym MegaMisja
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Przed świętami Bożego Narodzenia po raz kolejny zawitał Mikołaj do uczniów naszej szkoły uczęszczających do świetlicy szkolnej. Tym razem uczniowie otrzymali nagrody zdobyte w programie edukacyjnym MegaMisja. Uczniowie zmagając się z kolejnymi zadaniami poznali zasady bezpiecznego korzystania z mediów, przypomnieli sobie prawa dziecka, o których każdy powinien na co dzień pamiętać i korzystać z nich, poznali również najważniejsze zasady obowiązujące wszystkich świetnych fotografów wykonując przy tym różne ciekawe plakaty. Wychowankowie świetlicy szkolnej otrzymali nagrody w postaci tabletu, który na pewno posłuży nam przy wykonywaniu kolejnych ciekawych zadań, a także książki i gry edukacyjne. Kolejna nasza misja zakończona sukcesem. Czekamy po świętach na kolejne zadania, by móc poprzez zabawę uczyć się bezpiecznego korzystania z nowoczesnych technologii.

Marta Niemotko
W zimowym nastroju
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

13 grudnia 2017r. odbył się kolejny Wieczorek Recytatorski klas 0- III, na który przybyli rodzice, dziadkowie, goście oraz Pani dyrektor ZSS nr 6 w Ełku- Dorota Karpińska. Tym razem uczniowie przygotowali utwory nawiązujące do tematu „W zimowym nastroju”. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki zimowe oraz nasze polskie, najpiękniejsze kolędy. Uczennica klasy III pięknie zagrała na skrzypcach jedną z nich. Miły, zimowy, przedświąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Mogliśmy na moment zapomnieć o codziennych trudnościach i spędzić przyjemnie razem czas . Z zachwytem wysłuchaliśmy wszystkich, prezentowanych przez małych artystów utworów, które wprowadziły nas w atmosferę zimy i zbliżających się świąt, w taki sposób, że na nowo poczuliśmy ich magię. Zimowy nastrój podkreśliła piękna dekoracja. W nagrodę dzieci otrzymały gromkie brawa oraz słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawczyniom klas 0-III za przygotowanie uczniów do tego wydarzenia a rodzicom za wsparcie.

Beata Staniszewska, Katarzyna Pietruszewska, Iwona Grygo
Strona 4 z 96 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1440729 Unikalnych wizyt