Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook17/10/2017 22:45:18 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Akcja „Góra Grosza”
Kronika

Jak co roku i w tym przeprowadzono w naszej szkole akcję „Góra Grosza”. Była to już
XVII edycja ogólnopolska i trwała od 28.11.- 9.12.2017r.
Została ona przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.
Na terenie naszej szkoły akcję przeprowadziły samorządy uczniowskie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Nad przebiegiem akcji czuwały opiekunki samorządów: p. Jolanta Rynkowska i p. Katarzyna Klimach.
Dyrektor Stowarzyszenia Nasz Dom i koordynator akcji „Góra Grosza” docenili wysiłek naszych uczniów, nauczycieli i przysłali serdecznie podziękowania i wyrazy uznania za ogromny wkład włożony w pomoc i wsparcie dzieciom potrzebującym.

Jolanta Rynkowska
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Ogłoszenie
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Młodzież z Gimnazjum Sportowego w Niemczech
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 25.05-01.06.2017 r. młodzież z Ełku wyjechała do swojej zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech Hans-Furler Gymnasium w Oberkirch.
Uczniowie uczestniczyli w kolejnej polsko- niemieckiej wymianie młodzieży organizowanej przez Zespół Szkół Sportowych wraz ze Stowarzyszeniem Green Tour. Mieli możliwość doskonalenia języków obcych, wymiany doświadczeń kulturowych, obalenia stereotypów na temat naszych sąsiadów, poszerzyli swoją wiedzę z różnych dziecin życia oraz ćwiczyli umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole. Młodzież uczestniczyła w życiu rodzinnym i szkolnym swoich partnerów wymiany oraz w licznych przedsięwzięciach. Zwiedziła kilka miast w Niemczech oraz Strassburg we Francji. Efektem pracy metodą projektu są polsko-niemiecko-angielskie przewodniki turystyczne po regionie.
Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Ełku oraz Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Ewa Gorlewska –organizator wymiany
Iwona Kacprzyk - pomoc w organizacji i opieka nad uczniami

Czytaj więcej
Karawana Bez Granic zawitała do naszej szkoły!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniu 9 czerwca 2017 r. po raz kolejny odwiedziła naszą szkołę Karawana Bez Granic z Różanego Stoku. Młodzi ludzie z całego świata raz w roku spotykają się w tej małej miejscowości, aby ćwiczyć i prezentować swoje talenty. Dzięki księdzu Marcinowi Koncewiczowi i my mogliśmy obejrzeć tegoroczną prezentację. Jak zwykle było dużo muzyki,śpiewu, pokazów gimnastycznych oraz pokazów klaunów. Okazało się, ze sztuka nie ma granic i to właśnie jest w niej najpiękniejsze.
Dziękujemy i zapraszamy za rok!
D.Karpińska

Opieka nad artystami: K.Klimach,T.Kowalko, M. Rutkowski
Zdjęcia: K. Kęsicka
Klasa 1a odwiedziła Gospodarstwa Agroturystycznego w Giżach
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 07 czerwca 2017 r klasa 1a odwiedziła Gospodarstwa Agroturystycznego w Giżach. Mimo, że pogoda tego dnia była niepewna, wszystkie dzieci nie mogły doczekać się wyjazdu. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od krótkiego spacerku po gospodarstwie, następnie nadeszła pora by zjeść śniadanko. Po drodze dzieci miały okazję dowiedzieć się co rośnie w polu i w jaki sposób dane rośliny są uprawiane oraz do czego są wykorzystywane. Następnie wróciliśmy na teren gospodarstwa gdzie na dzieci czekał kolejny poczęstunek. Po chwili odpoczynku nastał czas na szaleństwa na podwórku, Dzieci miały do dyspozycji trampoliny, piłki, skakanki, paletki, autka, liny do skakania i wiele innych rzeczy. Każdy znalazł coś dla siebie. Niestety wszystko co piękne kiedyś się kończy dlatego też o godzinie 15:00 wycieczka dobiegła końca. Za wspaniałe ugoszczenie i dzień pełen wrażeń dzieci podziękowały szerokimi uśmiechami i głośnym „dziękujemy!”. Jak wiadomo nikt nie ma niekończących się pokładów energii, dlatego też już w autokarze po dniu pełnym szaleństw i emocji niektórzy uczniowie zasnęli. 
Jolanta Gutowska
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klas sportowych po próbach sprawności fizycznej
Ogłoszenie
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy sportowej o profilu piłka nożna po próbach sprawności fizycznej

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa po próbach sprawności fizycznej
Mistrzowie Siatkówki
wydarzenia sportowe

W poniedziałek 12.06.2017 roku chłopcy z klasy siatkarskiej 4a, wzięli udział w Turnieju Dwójek siatkarskich. Zawody odbywały się w hali sportowej SP7 w Ełku. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn złożonych z uczniów powyższej klasy. Wszyscy zasłużyli na pochwałę za dobrą grę i walkę do samego końca. Najlepszą drużyną Turnieju okazała się dwójka z naszej szkoły: Hodun Maciej i Żabiński Szymon, którzy zdominowali całe zawody wygrywając wszystkie swoje pojedynki.
Ogromne gratulacje - Grzegorz Orzeł.
Mistrz Województwa jest z Ełku!!!
KronikaDo Elbląga udała się reprezentacja Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku na Finał Mistrzostw Województwa w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyna złożona z 7 chłopaków VI B (Rona rocznik 2004) oraz 3 z V B (Rona rocznik 2005) stanęła na najwyższym stopniu tych rozgrywek gdzie wcześniej przeszła etap w Ełku (I miejsce), w Giżycku (II miejsce) oraz w Nidzicy (I miejsce).
Mimo tego iż na codzień chłopcy grają 9x9, poradzili sobie w formule 6x6 na boisku typu orlik. Zadowalający jest fakt iż chłopcy przez cały turniej nie stracili bramki strzelając 10.

Wyniki gruppowe:
SP Lubawa 1-0 (Mościcki)
SP 2 NIDZICA 4-0 (Mościcki, Kozicki, Piętko, Zagórski)

Półfinał :
SP 34 Olsztyn 4-0 (3 Mościcki, Zagórski)

Finał :
SP Lubawa 1-0 (Mościcki)

Grali:
Julecki, Kozicki, Piętko, Tymoszczuk, Sobolewski, Dawidowski, Mościcki - VI B
Zagórski, Luberecki, Krzyś - V B

Najlepszym strzelcem został Michał Mościcki.

Już jutro (Środa-14.06.2017) o godzinie 17 30 w Olsztynie podopieczni Michała Rutkowskiego czyli rocznik 2004 rozpocznie zmagania w półfinale MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA Warmińsko-Mazurskiego w kategorii MŁODZIK. Przeciwnikiem będzie AP Stomil Olsztyn.

Trzymamy kciuki

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Ponownie gratujemy Oskarowi sukcesu
Kronika
Rona 2004 - Liga Młodzika!!!
wydarzenia sportowe

Zgodnie z zapowiedziami w sobotę na kolejny etap rozgrywek Ligi Wojewódzkiej w kategorii MŁODZIK do Ełku przyjechała drużyna MKS Jeziorany. Podopieczni Michała Rutkowskiego (uczniowie klasy VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku) wysoko postawili poprzeczkę dla rówieśników z Jezioran i pewnie awansowali do półfinału rozgrywek.

Wynik :
vs MKS Jeziorany 7-0 (3 Juchniewicz, 2 Mościcki, Sobolewski, Kozicki)

Grali :
Julecki, Kuczyński, Kozicki, Tymoszczuk, Piętko, Walczak, Przyborowski, Sobolewski, Dawidowski, Pietraszek, Juchniewicz, Kacprzyk, Ułanowicz, Kiarszys, Mościcki.

Już w najbliższą środę (14.06.2017) Roniarze z rocznika 2004 rozegrają mecz półfinałowy.

Trzymamy kciuki

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Podziękowanie pani Ewie Litman za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię cz.1

Kliknij, aby zobaczyć galerię cz.2

30 maja odbyło się w naszej szkole uroczyste podziękowanie za wieloletnią pracę Pani Dyrektor Ewie Litman. W ten sposób pragnęliśmy wyrazić wdzięczność osobie, która przez wiele lat swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i oddaniem wykonywała powierzone zadania dyrektora i nauczyciela tej placówki. Na uroczystość przybyli: Prezydent Miasta Ełku-Pan Tomasz Andrukiewicz, Wiceprezydent Miasta Ełku-Pan Artur Urbański, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ełku-Pan Stanisław Zalewski, dyrektorzy placówek oświatowych w Ełku, nauczyciele, trenerzy, pracownicy szkoły, przyjaciele i uczniowie.
Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach podkreślali wielki wkład Pani Dyrektor w rozwój szkoły, dziękowali za wieloletnią współpracę, za zaangażowanie w codzienne życie szkoły i sumienną realizację obowiązków służbowych.
Specjalne podziękowania na ręce Pani Dyrektor złożył Przewodniczący Rady Rodziców-Pan Łukasz Budziński. Również prezesi klubów sportowych: Rona 03Ełk, Green Volley, UKS Maratończyk w ciepłych słowach dziękowali Pani Dyrektor Ewie Litman za wsparcie rozwoju sportu w naszej szkole. Przedstawiciele grona pedagogicznego i samorządów uczniowskich przekazali podziękowania za to, że Pani Dyrektor potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją kształcenia i wychowania uczniów.
Podczas uroczystości wicedyrektor ds. opiekuńczo-wychowawczych- Pani Dorota Karpińska z rąk Prezydenta Miasta Ełku-Pana Tomasza Andrukiewicza odebrała akt powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Ełku.
Program artystyczny przygotowany przez uczniów, pod kierunkiem Pani Beaty Staniszewskiej, Pani Katarzyny Klimach i Pani Heleny Borowej podkreślił wyjątkowość i doniosłość uroczystości.

Życzymy Pani Dyrektor Ewie Litman, aby wszystko splatało się w piękne wspomnienia. Życzymy również, aby plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, aby znalazła Pani czas dla siebie, na realizację swoich pasji. Życzymy również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym. 


Prowadzenie: Katarzyna Klimach, Katarzyna Cholewińska
Dekoracja: Iwona Jastrzębska, Edyta Ostrowska
Zdjęcia: Kamila Kęsicka
Nagłośnienie: Tomasz Kowalko
Strona 4 z 86 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1323751 Unikalnych wizyt