Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców kandydatów do klas 4-tych sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) prosimy o składanie kserokopii świadectw ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook22/08/2017 16:57:49 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Festyn Rodzinny "Miłość w rodzinie nigdy nie zginie"
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Wszystkim organizatorom, sponsorom w tym Urzędowi Miasta w Ełku, oraz uczestnikom Festynu Rodzinnego "Miłość w rodzinie nigdy nie zginie". Serdecznie dziękujemy!!!

Dyrekcja Zespołu Szkół Sportowych w Ełku.
Warto pomagać innym
Kronika
Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku klas 1a, 2b, 2c, 3b i 3c spisali się na medal! Po raz kolejny nasi wychowankowie udowodnili, że warto pomagać innym. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały smaczne ciasta, napoje, desery, loterie oraz zabawy. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazały na rehabilitację Brajana Mroczkowskiego, który na początku maja br. uległ wypadkowi. Dziękujemy za okazane serce! Wychowawcy klas 1-3
Ogłoszenie o naborze
Ogłoszenie
Spotkanie organizacyjne
OgłoszenieDnia 8 czerwca o godzinie 17:00 w stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych do klas I-ych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018
Konkurs Florystyczny pt. "Najpiękniejszy bukiet dla mamy"
KronikaDnia 26 maja 2017 roku odbył sie w naszej szkole Konkurs Florystyczny pt. "Najpiękniejszy bukiet dla mamy". Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Wszystkie prace wykonane były samodzielnie przez dzieci i były bardzo piękne - bo przeznaczone dla mam.
Komisja miała bardzo trudne zadanie w wytypowaniu tych najpiękniejszych bukietów.

Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce - Pola Kopiczko - klasa Vc
II miejsce - Daria BUdzińska - klasa IVa
III miejsce - Jastrzębski Mikołaj - klasa IVa.
Wyróżnienia otrzymali:
Maciejewski Paweł, klasa Vc
Grochowska Natalia, klasa VIa
Pietraszek Olaf, klasa VIb
Feller Gabrysia, klasa IVa
Klimach Natalia, klasa IVa.

Organizatorzy
Beata Florczyk, Iwona Jastrzębska
Konkurs Wiedzy o Savoir-Vivre "Obycie umila życie"
KronikaDnia 17 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Savoir-Vivre "Obycie umila życie". Konkurs skierowany był do uczniów klasy VIb. Wszyscy uczestnicy konkursu pisali test, w którym trzeba było wykazać się dużą wiedzą z zakresu zachowania się przy stole, w miejscach publicznych, w relacjach z rówieśnikami oraz z osobami starszymi.
Najlepszą znajomością zasad dobrego zachowania wykazał się:

Makal Wiktor - I miejsce
Balcerzak Adam - II miejsce
Kozicki Eryk - III miejsce

Organizatorzy
Beata Florczyk, Iwona Jastrzębska
Liga Tenisa Stołowego
wydarzenia sportoweSerdecznie zapraszam wszystkie osoby chętne ! (zachęcam również rodziców i nauczycieli), do udziału w Lidze Tenisa Stołowego organizowanej w naszej szkole przez UKS Maratończyk.


Liga obejmuje 5 Turniejów - każdy rozegrany w kolejnym miesiącu.
Piąty (ostatni) Turniej odbędzie się:
9 czerwca (piątek), o godzinie
16.30 - Chłopcy
17.00 - Dziewczyny
18.00 - Dorośli


Tabela punktowa umieszczona będzie na tablicy ogłoszeń przy Sali Gimnastycznej naszej szkoły.

Liga współfinansowana jest ze środków otrzymanych w ramach grantu miejskiego:
" Tradycje sportowe" przez Samorząd Miasta Ełk.
Rona 2004 - Liga Młodzika!!!
wydarzenia sportowe

Z kompletem zwycięstw (8) na pierwszym miejscu rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej D1 Młodzik grupa 1 zakończyli rundę wiosenną podopieczni Michała Rutkowskiego.
Ostatnim rywalem była drużyny Vęgorii Węgorzewo której udało się strzelić aż 13 bramek.

Wynik końcowy :
vs Vęgoria Węgorzewo 13-0 (3 Sobolewski, 2 Mościcki, 2 Kiarszys, 2 Ułanowicz, Juchniewicz, Kacprzyk, Dawidowski, Kozicki)

Grali:
Julecki, Kuczyński, Kozicki, Tymoszczuk, Piętko, Walczak, Przyborowski, Uściłowicz, Rzymski, Mościcki, Sobolewski, Dawidowski, Kuligowski, Łukawski, Juchniewicz, Kacprzyk, Ułanowicz, Kiarszys.

Tym samym w nadchodzącą sobotę (10.06.2017) Rona rocznik 2004 rozpocznie zmagania w ćwierćfinale Mistrzostw Województwa w kategorii MŁODZIK. Mecz rozpocznie się o godzinie 15 00 w Ełku na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 11 Listopada, a przeciwnikiem będzie drużyna MKS Jeziorany.

Trzymamy kciuki

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Sukces Oliwki Kamińskiej
wydarzenia sportowe
W sobotę – 27 maja 2017 roku w Ełku odbył się turniej Warmia Mazury Cup - Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Karate Kyokushin/Shinkyokushin. Zawody były skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 8 - 17 lat, rywalizacja przebiegała pomiędzy zawodnikami z 16 ośrodków. Uczennica klasy 4b – Oliwka Kamińska zajęła I miejsce w kategorii KUMITE KADET +35. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Sesja Dziecięco – Młodzieżowej Rady Miasta Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ełku wzięli 1 czerwca 2017 roku udział w uroczystej Sesji Dziecięco - Młodzieżowej Rady Miasta Ełku, która odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Już w piątek 26.05.2017 roku cztery osoby: Pola Kopiczko (klasa 5c), Eryk Kozicki (klasa 6b), Zuzanna Korenkiewicz i Maksymilian Smoliński (oboje z klasy 2N) jako przedstawiciele szkoły uczestniczyły w warsztatach przygotowujących do sesji. W ich trakcie uczniowie mieli możliwość poznania innych radnych, omówienia podstawowych problemów społeczności szkolnych i przedyskutowania propozycji rozwiązań.
W czasie sesji przedstawiciele ełckich szkół podstawowych i gimnazjów podjęli uchwały między innymi dotyczące darmowych przejazdów autobusami MZK dla dzieci i młodzieży czy uruchomienia na terenie Ełku samoobsługowych wypożyczalni rowerów. Problemy społeczności szkolnych i całego miasta zostały przedstawione Prezydentowi Miasta, Przewodniczącemu Rady Miasta i naczelnikom różnych wydziałów Urzędu Miasta, którzy odpowiadali na pytania młodzieży i obiecali zająć się prezentowanymi sprawami. Uroczysta sesja zakończyła się wręczeniem każdemu uczestnikowi certyfikatu radnego i drobnego upominku.
Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie szkoły w czasie Dziecięco – Młodzieżowej Sesji Rady Miasta Ełku i życzymy dalszych sukcesów.

Teresa G. Gorajewska
Programy Fundacji Orange
Kronika W dowód uznania za udział w Konkursie Bezpiecznie Tu i Tam Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 w Ełku otrzymała certyfikat potwierdzający, że zostały zrealizowane działania edukacyjne w ramach, których podniesiono kompetencje dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu i nowych technologii.

Szkoła podjęła z sukcesem kroki zmierzające do zakwalifikowania do innego projektu Fundacji Orange #SuperKoderzy. Do formularza zgłoszeniowego należało
dołączyć 30 sekundowy film, który przekona Organizatora do zakwalifikowania Szkoły do udziału w Programie. Udało się to uczniom klasy 6a pod kierunkiem pani Anny Rutkowskiej.
#SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. Adresowany jest do szkół podstawowych oraz uczniów w wieku 9-12 lat. W czasie trwania programu dzieci nauczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii. Od przyszłego roku szkolnego zainteresowani uczniowie będą mogli pod opieką przeszkolonych nauczycieli realizować ścieżkę edukacyjną Majsterkowicze 2.0.

Zaprosimy roboty do naszej szkoły! Śrubka po śrubce zainstalujemy czujniki i je zaprogramujemy.


Koordynator programu Joanna Kupidłowska
Strona 3 z 84 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1278149 Unikalnych wizyt