Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook22/11/2019 06:33:36 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dzień Babci i Dziadka
Babciu, Dziadku…!!!

Precz wszystkie smutki, kłopoty precz! Dzień Babci i Dziadka to ważna rzecz!
W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku 20 stycznia z wielką pompą obchodzono święto Babci i Dziadka. Zorganizowano wielką uroczystość. Frekwencja była ogromna. Wnuczęta z przejęciem recytowały wiersze, grały, śpiewały piosenki i z gracją tańczyły. Wszyscy uczniowie z klas 0-III mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Przybyli goście byli oczarowani występami wnucząt. Uroczystość zakończono poczęstunkiem i życzeniami, by dziadkowie sto lat żyli i z wnuczętami zawsze byli!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły


zdjęcia

Jolanta Gutowska , Teresa Mierzwińska

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku był dla uczniów szkół podstawowych okazją do popisania się wiedzą oraz pogłębienia zainteresowania największymi krajami anglojęzycznymi.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA (Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) odbył się pod hasłem "What Do You Know About The UK, What Can You Say About The USA?". W Turnieju wzięli udział uczniowie z sześciu ełckich szkół podstawowych: SP 2, SP 3, SP 5, SP 6, SP 7 i SP 9. Trzyosobowe drużyny złożone z uczniów klas 4-6 walczyły o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych oraz inne bardzo atrakcyjne nagrody. Reprezentanci szkół odpowiadali na pytania za 5, 10 lub 15 punktów.

Uczestników konkursu zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły

zdjęcia
Góra grosza
Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku od kilku lat uczestniczą w akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W bieżącym roku szkolnym uczniowie SP oraz uczniowie LO zebrali łącznie 183,60 zł. Zebrana kwota została przekazana na rachunek towarzystwa. Akcją w szkole zajmuję się Samorząd Uczniowski SP oraz Samorząd Uczniowski LO. To właśnie przedstawicielom obu samorządów należą się podziękowania za zorganizowanie i przeprowadzenie powyższej akcji.
Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na Świecie.
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza
Dnia 13 stycznia 2011r. w Centrum Ekologicznym przy ulicy Parkowej 2 odbył się
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza.
Celem konkursu była popularyzacja twórczości Adama Mickiewicza, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie uczniów poezją, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

galeria
Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku realizowali projekt edukacyjny „Nasze Pasje”
Uczniowie szkoły podstawowej z pasją wykonywali prace plastyczne przedstawiajace najpiekniejsze zakątki naszego miasta. Powstała wystawa plastyczna "Moje miasto, Ełk", na której zaprezetowane zostały prace olejne na płótnach, Różnoelementowy herb Ełku oraz prace laureatów konkursu "Ełk moich marzeń"

galeria
Konkurs Matematyczny
Uczeń klasy IIA Dawid Cybul został jednym z laureatów II Konkursu Matematycznego przeprowadzonego wśród uczniów z trzech województw biorących udział w projekcie „Aktywny uczeń, pracownik, obywatel – to ja, dzięki kompetencjom kluczowym”!.

Jedną z nagród jest jednodniowa wycieczka do Warszawy i wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz seans w Multikinie.

Dawidowi gratulujemy, a innych uczniów zachęcamy do udziału w zajęciach oraz następnych edycjach konkursu.

Sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych
Site NewsCzworo uczniów szkoły podstawowej z 7 przedmiotów zakwalifikowało się do etapów finałowych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

szczegóły w pdf (wymaga adobe acrobat reader)
Grant 2010 "Sport moje hobby"
W listopadzie br. zostanie zakończony projekt pt. "Sport moje hobby" relizowany przez UKS "Maratończyk". W ramach przedsięwzięcia przeprowadzono dodatkowe zajęcia piłki nożnej i tenisa stołowego.W zajęciach brali udział uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych. Projekt współfinansowany był przez Urząd Miasta Ełk w ramach Dużego Grantu 2010.
W ramach projektu w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ełku w Tenisie Stołowym. Zdjęcia z imprezy można obejrzeć na naszej stronie internetowej w zakładce - galeria.
Dziękujemy wszystkim za czynny udział.
zdjecia
TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWEGO ŻYWIENIA
Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci z klas 0- VI, rodziców i nauczycieli!!!

• Konkurs klas O-VI o nagrodę Dyrektora ZSS na plakat promujący zdrowe odżywianie się. Rozstrzygniecie konkursu w dniu 19 listopada 2010r.
• Uzupełnianie książeczek pt. „Super- piątka i warzywno- owocowo- sokowe zabawy” w klasach I-III SP.
• Ruch to zdrowie- ćwiczenia dla najmłodszych, przygotowane przez uczniów klas II LO i p. K. Cholewińską- długie przerwy na parterze.
• Przygotowania wychowawców klas I-III do przystąpienia do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „ 5 porcji warzyw, owoców lub soku”
• Przygotowanie gazetki promującej program wśród uczniów, rodziców i nauczycieli- hol na parterze.
• Zajęcia w klasach I-VI przeprowadzone na podstawie materiałów edukacyjnych przygotowanych we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia- termin przeprowadzenia 4 zajęć do końca kwietnia 2011r.
• Przeprowadzenie z uczniami klas I-III miniqizu- wstępne badania do końca listopada 2010r.
• Konkurs dla szkół na najciekawszy plakat promujący program edukacyjnego „ 5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Termin konkursu 1-30 kwietnia 2011r.
• Podsumowanie Tygodnia Zdrowego Żywienia- piątek 19 listopada 2010r :
- pierwsza lekcja – spotkanie z filharmonią,
- druga i trzecia lekcja – godziny z wychowawcą klasy- przygotowanie sałatek, kanapek, porcji owoców i warzyw, przygotowanie stoiska klasowego na parterze pierwszego piętra. Dzieci mogą się przebrać stosownie do swojej prezentacji,
- czwarta lekcja – spotkanie uczniów klas O-VI, rodziców i nauczycieli na parterze – inscenizacja przygotowana przez dzieci z klasy IIIb i grupy „0”, wystąpienie pani pielęgniarki dotyczące zdrowego odżywiania, pokaz ćwiczeń przygotowany przez p. G. Orła oraz degustacja zdrowej żywności przygotowanej przez klasy SP.

ZAPRASZAMY
Podziękowanie Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku
,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II


Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku wraz ze społecznością uczniowską serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uświetnienia wizyty gości z Białorusi.
Dzięki Państwa ofiarności, zebrani podczas uroczystego powitania zaproszeni goście i delegacja mogli spróbować przepysznych domowych wypieków.
Przyczyniło się to do zapewnienia prawdziwie rodzinnej atmosfery
Goście z Grodna
W dniach 05-07 listopada 2010 roku Zespół Szkół Samorządowych w Ełku gościł delegację nauczycieli oraz przedstawicieli władz z Grodna .
Współpracę ze Szkołą średnią nr 3 w Grodnie nawiązaliśmy już trzy lata temu. Poprzednie spotkania miały na celu przede wszystkim wymianę kulturalną. Uczniowie tej szkoły występowali z programem artystycznym podczas „Kaziuków” w latach 2009 i 2010.
Strona 132 z 134 << < 129 130 131 132 133 134 >
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2007462 Unikalnych wizyt