Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook22/10/2019 14:33:12 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Walentynkowy mecz piłki siatkowej
Dnia 14 lutego 2011r. z okazji Walentynek odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami a uczniami naszej szkoły. Po zaciętym spotkaniu, ostatecznie pokonani z parkietu musieli zejść uczniowie. Mecz był rozgrywany do dwóch wygranych setów (2-1).
Reprezentacja nauczycieli wystąpiła w następującym składzie - p. Jerzy Sowulewski, p. Arkadiusz Bobrowski, p. Jarek Andrzejewski, p.Grzegorz Orzeł, p. Zygmunt Sikorski, p. Wojciech Tyborski oraz p. Jarek Jelski.
Uczniowie zagrali następująco - Łukasz Cebeliński, Łukasz Falaciński, Patryk Niedźwiecki, Maciej Skrzyński, Konrad Dzbyński, Przemysław Kacprzyk, Jakub Kowalczuk, Meciej Pruszkowski, Daniel Jańczyk, Dawid Cybul.
Kolejny mecz tym razem w koszykówkę planujemy rozegrać w Dzień Wiosny.
zdjęcia
Informacje dla rodziców dzieci, które rozpoczną naukę w szkole podstawowej
strona 1 (pdf)
strona 2 (pdf)
„Sąd nad TV”
W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mają możliwość rozwijania zainteresowań i prezentacji swoich talentów aktorskich. Grupa artystyczna działająca pod opieką pani Iwony Jastrzębskiej w Klubie Przyjaciół Książki, przygotowała spektakl satyryczny na temat uzależnienia od mediów pt. „Sąd nad TV”. Członkowie zespołu: Łukasz Falaciński z klasy II A, Milena Łukasiewicz, Patrycja Frydryszczyk, Paulina Koc, Monika Cimoch z klasy II B, Paweł Jurkojć - II C i Renata Wiśniewska -III B przedstawili swoim kolegom z klas szóstych Szkoły Podstawowej NR 6 oraz kolegom z liceum efekty swojej pracy. Śmiechom i brawom nie było końca a widzowie gratulowali młodym aktorom tak interesującego sposobu ujęcia problemu.
Każdy z nas zmuszony został do refleksji nad swoim „uzależnieniem” od TV.
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 1 lutego 2011 r. dotyczący nowego wzoru deklaracji maturalnej dla absolwentów z r. szk. 2009/2010
Na stronie internetowej OKE w Łomży www.oke.lomza.pl zamieszczono Komunikat dyrektora CKE z dnia 1 lutego 2011 r. dla absolwentów, którzy w roku szkolnym 2009/2010 nie zdali egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów albo przerwali egzamin maturalny i deklarują ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego w roku 2011.

Dyrektor OKE w Łomży zwrócił się z prośbą o przekazanie tej informacji wszystkim absolwentom z roku 2009/2010, którzy nie zdali egzaminu, a chcieliby w tym roku ponownie zadeklarować zamiar podwyższenia wyniku zdanych przedmiotów bądź przystąpienia do egzaminów z innych dodatkowych przedmiotów.
Dzień Babci i Dziadka
Babciu, Dziadku…!!!

Precz wszystkie smutki, kłopoty precz! Dzień Babci i Dziadka to ważna rzecz!
W Zespole Szkół Samorządowych w Ełku 20 stycznia z wielką pompą obchodzono święto Babci i Dziadka. Zorganizowano wielką uroczystość. Frekwencja była ogromna. Wnuczęta z przejęciem recytowały wiersze, grały, śpiewały piosenki i z gracją tańczyły. Wszyscy uczniowie z klas 0-III mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Przybyli goście byli oczarowani występami wnucząt. Uroczystość zakończono poczęstunkiem i życzeniami, by dziadkowie sto lat żyli i z wnuczętami zawsze byli!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły


zdjęcia

Jolanta Gutowska , Teresa Mierzwińska

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku był dla uczniów szkół podstawowych okazją do popisania się wiedzą oraz pogłębienia zainteresowania największymi krajami anglojęzycznymi.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o UK & USA (Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) odbył się pod hasłem "What Do You Know About The UK, What Can You Say About The USA?". W Turnieju wzięli udział uczniowie z sześciu ełckich szkół podstawowych: SP 2, SP 3, SP 5, SP 6, SP 7 i SP 9. Trzyosobowe drużyny złożone z uczniów klas 4-6 walczyły o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych oraz inne bardzo atrakcyjne nagrody. Reprezentanci szkół odpowiadali na pytania za 5, 10 lub 15 punktów.

Uczestników konkursu zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkoły

zdjęcia
Góra grosza
Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku od kilku lat uczestniczą w akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W bieżącym roku szkolnym uczniowie SP oraz uczniowie LO zebrali łącznie 183,60 zł. Zebrana kwota została przekazana na rachunek towarzystwa. Akcją w szkole zajmuję się Samorząd Uczniowski SP oraz Samorząd Uczniowski LO. To właśnie przedstawicielom obu samorządów należą się podziękowania za zorganizowanie i przeprowadzenie powyższej akcji.
Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na Świecie.
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza
Dnia 13 stycznia 2011r. w Centrum Ekologicznym przy ulicy Parkowej 2 odbył się
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza.
Celem konkursu była popularyzacja twórczości Adama Mickiewicza, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie uczniów poezją, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

galeria
Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku realizowali projekt edukacyjny „Nasze Pasje”
Uczniowie szkoły podstawowej z pasją wykonywali prace plastyczne przedstawiajace najpiekniejsze zakątki naszego miasta. Powstała wystawa plastyczna "Moje miasto, Ełk", na której zaprezetowane zostały prace olejne na płótnach, Różnoelementowy herb Ełku oraz prace laureatów konkursu "Ełk moich marzeń"

galeria
Konkurs Matematyczny
Uczeń klasy IIA Dawid Cybul został jednym z laureatów II Konkursu Matematycznego przeprowadzonego wśród uczniów z trzech województw biorących udział w projekcie „Aktywny uczeń, pracownik, obywatel – to ja, dzięki kompetencjom kluczowym”!.

Jedną z nagród jest jednodniowa wycieczka do Warszawy i wizyta w Centrum Nauki Kopernik oraz seans w Multikinie.

Dawidowi gratulujemy, a innych uczniów zachęcamy do udziału w zajęciach oraz następnych edycjach konkursu.

Sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych
Site NewsCzworo uczniów szkoły podstawowej z 7 przedmiotów zakwalifikowało się do etapów finałowych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

szczegóły w pdf (wymaga adobe acrobat reader)
Strona 129 z 131 << < 126 127 128 129 130 131 >
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1984422 Unikalnych wizyt