Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook04/06/2020 07:40:45 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Najlepsi kibice na Mazurskim Turnieju Piłki Siatkowej
Kronika
Dnia 13.09.2013r. klasa V a Szkoły Podstawowej Sportowej o profilu piłki siatkowej udała się na turniej siatkarski, który odbył się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ełku na ul. Kolbego 11. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły z polskiej PLUSLIGI – AZS Olsztyn, Efector Kielce, Lotos Gdańsk oraz Politechnika Warszawska. Dzieci gorąco dopingowały drużynie z Olsztyna, która po dramatycznym meczu uległa minimalnie zespołowi z Gdańska 2-3. Po meczu zawodnicy bardzo chętnie udzielali autografów młodym adeptom siatkówki, jak również chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

album internetowy
Plan Lekcji
OgłoszenieNowy plan lekcji obowiązuje od 16 września 2013 r. Uwaga! W nowym planie zmieniono również czas trwania przerw między lekcjami.

Dzwonki szkolne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:45 - 10.30
4. 10.45 - 11:30
5. 11:45 - 12:30
6. 12:45 - 13:30
7. 13:35 - 14:20
8. 14:25 - 15:10
9. 15:15 - 16:00
10. 16:05 - 16:50
Wyprawka szkolna 2013/2014
Ogłoszenieogłoszenie warunków przyznawania dofinansowania zakupu podręczników na naukę w roku szkolnym 2013/2014
rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów dydaktycznych


wniosek o wyprawkę klasy 1 szkoły podstawowej
wniosek o wyprawkę - klasy 2-3 i 5 szkoły podstawowej oraz liceum ogólnokształcącego
wniosek o wyprawkę - przekroczenie dochodu 456 zł
wniosek o wyprawkę - uczniowie niepełnosprawni szkoły podstawowej
wniosek o wyprawkę - uczniowie niepełnosprawni liceum ogólnokształcącego"Cztery Łapy"
Kronika 24 czerwca 2013 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego LO, w składzie: Patrycja Mioduszewska (kl. 2A), Patryk Kubrak (kl. 2A) i Jakub Sierzputowski (kl. 2A) wraz z opiekunami udali się do schroniska dla zwierząt "Cztery Łapy" w Ruskiej Wsi.
Naszym celem było zgromadzenie informacji na temat działalności schroniska oraz nawiązanie współpracy z tą instytucją.
Pobyt w schronisku i rozmowa z pracującą tam panią Joanną Prymaką utwierdziły nas w przekonaniu, że chcemy rozszerzyć działalność charytatywną naszego Samorządu. Już od września 2013, kiedy tylko wrócimy z wakacji, będziemy prowadzić akcje mające na celu polepszenie losu czworonogów z Ruskiej Wsi. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na facebook’owej stronie szkoły oraz na plakatach i ogłoszeniach w całym "€˜Zielonym".

Jeśli ktoś z Was chce zacząć pomagać już teraz, polecamy odwiedzenie strony internetowej schroniska:http://www.schronisko.elk.pl/

Wszystkich przyjaznych zwierzętom zapraszamy na zebrania Samorządu Uczniowskiego LO od września 2013 ….. do zobaczenia! :)

Marlena Skutnik & Katarzyna Cybulska-Buźniak, SU LO.
Międzyszkolny konkurs Literacki "I Ty możesz zostać poetą"
KronikaKliknij, aby obejrzeć zdjęcia

Dnia 29 maja 2013 r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Literacki
„ I ty możesz zostać poetą”. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości poetyckiej, stworzenie literackiej przygody dla dzieci i młodzieży oraz promocja utalentowanych młodych literatów. Organizatorami konkursu były nauczycielki Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, p. Hanna Tyszko i p. Jolanta Rynkowska. Nadesłano 62 utwory literackie o różnej tematyce.

Wybierz poniżej czytaj więcej, aby zapoznać się z dalszym ciągiem artykułu
SPS nr 6 wygrywa w Suwałkach w Benefisie Wojciecha Kowalewskiego
Chłopcy z IV b z bardzo dobrej strony pokazali się w Suwałkach na turnieju z okazji zakończenia kariery Wojciecha Kowalewskiego. Zawodnicy z naszej szkoły byli bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce w zawodach. Sam turniej odbył się na dwóch boiskach trawiastych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Oprócz boisk do rozegrania zawodów zawodnikom przygotowane zostały boiska z mini boiskami do streetbala i inne mini gry. Turniej Akademii 2012 został przeprowadzony bardzo, bardzo profesjonalnie przez firmę Main Event przy wsparciu PZPN-u. Nagrody bardzo atrakcyjne zespołom wręczali prezes PZPN-u Zbigniew Boniek, Marek Kożmiński i były reprezentacyjny bramkarz Wojciech Kowalewski.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Rusak-Kamil Albo, Maksymilian Smoliński, Oskar Waszkiewicz, Filip Ryszkiewicz, Jakub Lewandowski, Piotr Murawski, Krystian Aleszczyk, Kacper Łask, Michał Herman, Błażej Makar, Dominik Łojewski. Trener: Dariusz Ryszkiewicz. Kierownik zespołu: Jan Murawski.
SZKOLNY KONKURS Z WIEDZY O STAROŻYTNYCH CYWILIZACJACH
Kronika W poniedziałek 3 czerwca 2013 r. uczniowie klas V-VI wzięli udział w „Szkolnym konkursie z wiedzy o starożytnych cywilizacjach”. Konkurs miał na celu rozbudzić i rozwijać wśród uczniów zainteresowanie kulturą i sztuką starożytnych cywilizacji. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, który sprawdzał ich wiedzę na temat wydarzeń historycznych oraz dziedzictwa kulturalnego starożytnego Egiptu, Mezopotamii, Grecji oraz Rzymu.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone w piątek. Spośród uczniów wyłoniono trzech laureatów:

I miejsce – Paulina Malinowska,
II miejsce – Jakub Lutyński,
III miejsce – Konrad Furman,


którzy otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz publikacje historyczne. Na wyróżnienie zasłużył również Kacper Kulesza, który zajął IV miejsce, przegrywając niewielką ilością punktów. Poza tym wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne nagrody w postaci długopisów. Gratulujemy i zachęcamy uczniów do udziału w szkolnych konkursach!!!

Organizator: Joanna Gaworska
Ełcki Omnibusek
Sukcesy
Tym razem sześciolatki mogą pochwalić się kolejnym sukcesem! 04.06.2013 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ełku odbył się konkurs ,, Ełcki Omnibusek". Daria Budzińska uczennica kl. 0b zdobyła tytuł Ełckiego Omnibuska wykazując się największą wiedzą wśród ełckich sześciolatków , a Iga Rutkowska dostała dyplom za udział w konkursie. Cieszymy się z sukcesów naszych najmłodszych.

Gratulujemy dzieciom i rodzicom.

Katarzyna Pietruszewska
Byliśmy z młodzieżą w Berlinie na Umwelt Festival
KronikaKliknij, aby zobaczyć zdjęcia

30 maja 2013 r. grupa jedenastu osób z Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku wyruszyła w podróż na trasie Ełk – Warszawa – Berlin. Wyjazd do stolicy Niemiec był ukoronowaniem dwuletniej współpracy z Grüne Liga– niemiecką ekologiczną organizacją pozarządową.
Eko-Ełk
Sukcesy
Od 6 czerwca 2013, w Ełckim Centrum Kultury można obejrzeć wystawę fotograficzną pod tytułem 'Eko-Ełk'. Jest to część grantu edukacyjnego 'Nasze Pasje' prowadzonego przez nauczycielki języka angielskiego i języka niemieckiego, p. Marlenę Skutnik i p. Edytę Ostrowską.
Głównym celem projektu było pokazanie miasta od najpiękniejszej strony i podkreślenie ekologicznego charakteru miejsca, w którym żyjemy.
W projekcie uczestniczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego: Edyta Ziarko, Jakub Sierzputowski, Kuba Wyrzykowski, Patryk Kubrak, Patrycja Mioduszewska, Natalia Sternik, Paula Konopka, Mateusz Romatowski, Tomasz Siedlecki, Aleksandra Prochorów, Nikolina Sienkiewicz, Rafał Kozikowski, Julia Stefanowicz, Agata Stefanowicz i Mateusz Kurza.
Do obejrzenia naszych fotografii zapraszamy codziennie od 6 do 20 czerwca 2013r.

Marlena Skutnik & Edyta Ostrowska.
Go Green In Berlin
KronikaOd 31.05 do 3.06.2013 uczniowie pierwszych i drugich klas Liceum Ogólnokształcącego pod opieką nauczycielek języka angielskiego i niemieckiego p. Marleny Skutnik i p. Edyty Ostrowskiej reprezentowali Zespół Szkół Samorządowych na Umwelt Festival w Berlinie, Do pięknej stolicy Niemiec udali się: Jakub Sierzputowski (kl. 2A), Kuba Wyrzykowski (kl. 2A), Tomasz Siedlecki (kl. 2A), Paula Konopka (kl. 2B2), Aleksandra Prochorów (1B2), Nikolina Sienkiewicz (kl. 1B2), Julia Stefanowicz (kl. 1B2), Agata Stefanowicz (kl. 1B1) i Rafał kozikowski (kl. 1C).
Uczniowie brali udział w międzynarodowym projekcie ekologicznym, a efekty swojej pracy zaprezentowali właśnie na berlińskim festiwalu.
Etapy prac nad projektem można było śledzić na stronie szkoły w zakładce 'Go Green In Berlin' od lutego 2013r.

Wyjazd do Berlina okazał się bardzo owocny nie tylko ze względu na sam festiwal, gdzie mieliśmy okazję poznać osobiście niemieckiego ministra środowiska Petera Altmaier'a - ale również dlatego, że udało nam się nawiązać kontakt z jedną z berlińskich szkół, z którą będziemy współpracować już w przyszłym roku szkolnym.

Szczegółowa relacja z pobytu w Berlinie już wkrótce.

Marlena Skutnik & Edyta Ostrowska.
Strona 129 z 148 << < 126 127 128 129 130 131 132 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2192201 Unikalnych wizyt