Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych liceum ogólnokształcącego na rok szkolny 2019/2020 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/07/2019 19:59:49 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Zapraszamy do ECK
KronikaOd 20 września 2013 w Galerii HOLL Ełckiego Centrum Kultury, można obejrzeć fotorelację z wizyty uczniów Zespołu Szkół Samorządowych wraz z opiekunami w Berlinie. Zapraszamy do ECK!

Kolejne zagraniczne projekty - już wkrótce.

Marlena Skutnik & Edyta Ostrowska
Konkurs "Miasteczko rowerowe"
Sukcesy18 września 2013 roku w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się konkurs "Miasteczko Rowerowe". Wzięły w nim udział szkoły podstawowe z Ełku i gminy Ełk. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIa:

- Mroczkowski Mariusz,
- Popławski Adrian,
- Popowski Piotr.

Zajęliśmy w zawodach III miejsce.


Uczestnicy najpierw pisali test ze znajomości znaków drogowych i przepisów ruchu drogowego. Następnie brali udział w praktycznej jeździe rowerami w miasteczku rowerowym. Zawodników do konkursu przygotowywał pan Jerzy Sowulewski.
Najlepsi kibice na Mazurskim Turnieju Piłki Siatkowej
Kronika
Dnia 13.09.2013r. klasa V a Szkoły Podstawowej Sportowej o profilu piłki siatkowej udała się na turniej siatkarski, który odbył się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ełku na ul. Kolbego 11. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły z polskiej PLUSLIGI – AZS Olsztyn, Efector Kielce, Lotos Gdańsk oraz Politechnika Warszawska. Dzieci gorąco dopingowały drużynie z Olsztyna, która po dramatycznym meczu uległa minimalnie zespołowi z Gdańska 2-3. Po meczu zawodnicy bardzo chętnie udzielali autografów młodym adeptom siatkówki, jak również chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

album internetowy
Plan Lekcji
OgłoszenieNowy plan lekcji obowiązuje od 16 września 2013 r. Uwaga! W nowym planie zmieniono również czas trwania przerw między lekcjami.

Dzwonki szkolne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:45 - 10.30
4. 10.45 - 11:30
5. 11:45 - 12:30
6. 12:45 - 13:30
7. 13:35 - 14:20
8. 14:25 - 15:10
9. 15:15 - 16:00
10. 16:05 - 16:50
Wyprawka szkolna 2013/2014
Ogłoszenieogłoszenie warunków przyznawania dofinansowania zakupu podręczników na naukę w roku szkolnym 2013/2014
rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów dydaktycznych


wniosek o wyprawkę klasy 1 szkoły podstawowej
wniosek o wyprawkę - klasy 2-3 i 5 szkoły podstawowej oraz liceum ogólnokształcącego
wniosek o wyprawkę - przekroczenie dochodu 456 zł
wniosek o wyprawkę - uczniowie niepełnosprawni szkoły podstawowej
wniosek o wyprawkę - uczniowie niepełnosprawni liceum ogólnokształcącego"Cztery Łapy"
Kronika 24 czerwca 2013 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego LO, w składzie: Patrycja Mioduszewska (kl. 2A), Patryk Kubrak (kl. 2A) i Jakub Sierzputowski (kl. 2A) wraz z opiekunami udali się do schroniska dla zwierząt "Cztery Łapy" w Ruskiej Wsi.
Naszym celem było zgromadzenie informacji na temat działalności schroniska oraz nawiązanie współpracy z tą instytucją.
Pobyt w schronisku i rozmowa z pracującą tam panią Joanną Prymaką utwierdziły nas w przekonaniu, że chcemy rozszerzyć działalność charytatywną naszego Samorządu. Już od września 2013, kiedy tylko wrócimy z wakacji, będziemy prowadzić akcje mające na celu polepszenie losu czworonogów z Ruskiej Wsi. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na facebook’owej stronie szkoły oraz na plakatach i ogłoszeniach w całym "€˜Zielonym".

Jeśli ktoś z Was chce zacząć pomagać już teraz, polecamy odwiedzenie strony internetowej schroniska:http://www.schronisko.elk.pl/

Wszystkich przyjaznych zwierzętom zapraszamy na zebrania Samorządu Uczniowskiego LO od września 2013 ….. do zobaczenia! :)

Marlena Skutnik & Katarzyna Cybulska-Buźniak, SU LO.
Międzyszkolny konkurs Literacki "I Ty możesz zostać poetą"
KronikaKliknij, aby obejrzeć zdjęcia

Dnia 29 maja 2013 r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Literacki
„ I ty możesz zostać poetą”. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości poetyckiej, stworzenie literackiej przygody dla dzieci i młodzieży oraz promocja utalentowanych młodych literatów. Organizatorami konkursu były nauczycielki Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, p. Hanna Tyszko i p. Jolanta Rynkowska. Nadesłano 62 utwory literackie o różnej tematyce.

Wybierz poniżej czytaj więcej, aby zapoznać się z dalszym ciągiem artykułu
SPS nr 6 wygrywa w Suwałkach w Benefisie Wojciecha Kowalewskiego
Chłopcy z IV b z bardzo dobrej strony pokazali się w Suwałkach na turnieju z okazji zakończenia kariery Wojciecha Kowalewskiego. Zawodnicy z naszej szkoły byli bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce w zawodach. Sam turniej odbył się na dwóch boiskach trawiastych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Oprócz boisk do rozegrania zawodów zawodnikom przygotowane zostały boiska z mini boiskami do streetbala i inne mini gry. Turniej Akademii 2012 został przeprowadzony bardzo, bardzo profesjonalnie przez firmę Main Event przy wsparciu PZPN-u. Nagrody bardzo atrakcyjne zespołom wręczali prezes PZPN-u Zbigniew Boniek, Marek Kożmiński i były reprezentacyjny bramkarz Wojciech Kowalewski.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Rusak-Kamil Albo, Maksymilian Smoliński, Oskar Waszkiewicz, Filip Ryszkiewicz, Jakub Lewandowski, Piotr Murawski, Krystian Aleszczyk, Kacper Łask, Michał Herman, Błażej Makar, Dominik Łojewski. Trener: Dariusz Ryszkiewicz. Kierownik zespołu: Jan Murawski.
SZKOLNY KONKURS Z WIEDZY O STAROŻYTNYCH CYWILIZACJACH
Kronika W poniedziałek 3 czerwca 2013 r. uczniowie klas V-VI wzięli udział w „Szkolnym konkursie z wiedzy o starożytnych cywilizacjach”. Konkurs miał na celu rozbudzić i rozwijać wśród uczniów zainteresowanie kulturą i sztuką starożytnych cywilizacji. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, który sprawdzał ich wiedzę na temat wydarzeń historycznych oraz dziedzictwa kulturalnego starożytnego Egiptu, Mezopotamii, Grecji oraz Rzymu.
Wyniki konkursu zostały ogłoszone w piątek. Spośród uczniów wyłoniono trzech laureatów:

I miejsce – Paulina Malinowska,
II miejsce – Jakub Lutyński,
III miejsce – Konrad Furman,


którzy otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz publikacje historyczne. Na wyróżnienie zasłużył również Kacper Kulesza, który zajął IV miejsce, przegrywając niewielką ilością punktów. Poza tym wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne nagrody w postaci długopisów. Gratulujemy i zachęcamy uczniów do udziału w szkolnych konkursach!!!

Organizator: Joanna Gaworska
Ełcki Omnibusek
Sukcesy
Tym razem sześciolatki mogą pochwalić się kolejnym sukcesem! 04.06.2013 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ełku odbył się konkurs ,, Ełcki Omnibusek". Daria Budzińska uczennica kl. 0b zdobyła tytuł Ełckiego Omnibuska wykazując się największą wiedzą wśród ełckich sześciolatków , a Iga Rutkowska dostała dyplom za udział w konkursie. Cieszymy się z sukcesów naszych najmłodszych.

Gratulujemy dzieciom i rodzicom.

Katarzyna Pietruszewska
Byliśmy z młodzieżą w Berlinie na Umwelt Festival
KronikaKliknij, aby zobaczyć zdjęcia

30 maja 2013 r. grupa jedenastu osób z Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku wyruszyła w podróż na trasie Ełk – Warszawa – Berlin. Wyjazd do stolicy Niemiec był ukoronowaniem dwuletniej współpracy z Grüne Liga– niemiecką ekologiczną organizacją pozarządową.
Strona 107 z 126 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1909850 Unikalnych wizyt