Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook22/10/2018 00:56:25 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MYSLI JANA PAWŁA II
26 marca 2012 roku uczennice naszej szkoły: Aneta Bronakowska (IIB), Marta Kaczmarska (IIA), Paulina Popko (IIA), wzięły udział w etapie wojewódzkim IV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II pod hasłem „Sprawy mojej Ojczyzny traktuję jako swoje własne”, który odbył się w siedzibie Katolickiego Gimnazjum Społecznego im. Jana Pawła II w Biskupcu. Uczniowie tamtejszego gimnazjum przygotowali montaż słowno-muzyczny, który w sposób bardzo przejrzysty ukazał istotę przesłania naszego błogosławionego rodaka. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Dziękujemy bardzo serdecznie za udział naszym uczennicom.

Ks. Sławomir Kudrawiec
ENGLISH SONG EŁK 2012
Dnia 23.03.2012 w Ełckim Centrum Kultury odbyły się eliminacje IX Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG EŁK 2012 . Naszą szkołę reprezentowali Paulina Piskorz z kl.II D1, Damian Eksterowicz z kl. IIB i Adam Zduńczyk z kl.II B. Do koncertu finałowego zakwalifikowała się Paulina Piskorz wykonaniem piosenki "Something's Got a Hold On Me" Christiny Aguilery. Konkurs finałowy odbędzie się 29.03.2012 w ECK.

Wojciech Tyborski
21 marca- „Wiosna na sportowo”
Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie powitali pierwszy dzień wiosny na sportowo.
Tegoroczna rywalizacja przebiegała pod gasłem „Rzucam, biegam, skaczę – sprawność zyskuję. Konkurencje przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z wychowawcami.
Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Ewa Litman, życząc niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń sportowych.
Wspólną zabawę w klasach 0-VI SP rozpoczęliśmy o godz. 8:00. Uczniowie rywalizowali między sobą na poszczególnych poziomach nauczania w formie gier i zabaw ruchowych.
Dodatkowo uczniowie klas III naszej szkoły i zaproszeni uczniowie klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 9 mogli sprawdzić swoją sprawność ruchową pod względem zwinności, szybkości, skoczności, siły, koordynacji w takich konkurencjach jak: bieg wahadłowy, step-test, bieg po kopercie, rzut piłka lekarską, skok w dal, skok dosiężny. Każdy uczeń po zaliczeniu prób sprawności otrzymał pamiątkowy dyplom „Mistrz Sprawności Ruchowej”
Wszyscy uczestnicy z pełnym zaangażowaniem wykonywali poszczególne zadania. Konkurencje dostarczyły zarówno uczestnikom jak i obserwatorom dużo pozytywnych emocji i uśmiechu.
Założeniem wspólnej zabawy było uczestnictwo każdego dziecka bez względu na sprawność. W tym dniu nie było przegranych, wszyscy bowiem czerpali radość i zadowolenie ze wspólnej aktywności ruchowej.
„Wiosnę na sportowo” zakończył mecz piłki siatkowej między nauczycielami a uczniami liceum naszej szkoły.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
Turniej tenisa stołowego
W czwartek 22 marca 2012r. w SP9 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Ełku szkół podstawowych w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 36 chłopców i 17 dziewczyn z pięciu szkół. Naszą szkołę reprezentowało 8 chłopców i 4 dziewczynki. Największy sukces i tytuł Mistrza Ełku wywalczył nasz uczeń Bartosz Kirycki z 5 klasy. Blisko podium uplasował się również Mateusz Kondracki z klay 4, który zajął 4 miejsce. Najwyżej bo na piątym miejscu wśród dziewcząt znalazła się Sandra Nasiadko z klasy 4. Szkołę reprezentowali również: Natalia Albo, Natalia Popowska, Kinga Kirycka, Kamil Albo, Elgor Sańczuk, Szymon Mikłosz, Konrad Furman, Damian Chmielewski, Hubert Buksiński. Wszyscy uczniowie dali z siebie wszystko i osiągali dobre rezultaty na marę swoich możliwości. Serdecznie gratulujemy.
Grzegorz Orzeł
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Dnia 15 marca 2012r. w siedzibie MODN w Ełku odbył się diecezjalny etap XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem "Kościół naszym domem". Olimpiadę organizował tym razem Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko Kołobrzeskiej.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z LO, które przebrnęły przez eliminacje szkolne: Aneta Bronakowska (kl. IIB), Marta Kaczmarska(kl. IIA) i Paulina Popko (kl. IIA).
Tym razem nie udało się naszym uczennicom awansować na szczebel ogólnopolski, niemniej otrzymały pamiątkowe dyplomy i wzbogaciły się o nowe doświadczenia, które niewątpliwie zaprocentują w przyszłości.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Pani Teresie Cywce za przygotowanie uczennic i objęcie ich opieką.
Ks. Sławomir Kudrawiec
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku odwiedziła grupa uczniów z Oziorska (Rosja)

Dnia 14 marca 2012 r. (środa) Zespół Szkół Samorządowych w Ełku odwiedziła grupa uczniów z Oziorska (Rosja).

Przebywali oni w Ełku na Międzynarodowym Obozie Artystycznym i środowe popołudnie spędzili w naszej szkole.

Wyniki konkursu "Moja szkoła" 2012
W konkursie "Moja szkoła" ogłoszonym przez dyrektora szkoły i kierowanym do uczniów liceum ogólnokształcącego uczestniczyły 4-osobowe zespoły reprezentujące poszczególne klasy naszego liceum. Zadaniem zespołu było wykonanie prac w 4 kategoriach:
- filmu prezentacyjnego szkołę,
- loga szkoły sportowej (nasza podstawówka),
- plakatu,
- prezentacji multimedialnej


Prace zgłosili uczniowie:
- klasa 1A: Sierzputowski Jakub, Jabłoński Karol, Piela Mikołaj, Siedlecki Tomasz
- klasa 2A: Gryżewski Patryk, Kosieradzki Michał, Kiełczewska Monika, Kucharczyk Emilia
- klasa 2B: Orluk Julita, Rudzka Martyna, Cieśluk Marta, Ostrowska Aleksandra
- klasa 2D1: Piskorz Paulina, Hryciuk Ewa, Wszeborowski Michał

Wyróżnione prace:
- w kategorii logo: klasa 2A
- w kategorii plakat: klasa 1A
- w kategorii film: klasa 2B i 2D1 (ex aequo)
- w kategorii prezentacji multimedialnej zabrakło wyróżnienia

Prace dostarczone i nagrodzone - Kliknij, aby obejrzeć prace konkursowe
ENGLISH SONG EŁK 2012
15 marca 2012 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku odbyły się eliminacje szkolne IX Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG EŁK 2012 dla szkół ponadgimnazjalnych.

Spośród kandydatów jury wyłoniło 3 uczestników, którzy wezmą udział w konkursie regionalnym 23.03.2012 w Ełckim Centrum Kultury.
Są to:
Paulina Piskorz kl. II D1
Adam Zduńczyk kl. II B
Damian Eksterowicz kl. II B

Gratulujemy i mamy nadzieję na dalsze sukcesy.

W. Tyborski
Zaproszenie
Prezydent Miasta Ełku

zaprasza rodziców uczniów klas III Szkoły Podstawowej nr 6 na spotkanie

w dniu 20 marca (wtorek) o godz. 17 w świetlicy szkolnej w sprawie naboru dzieci rocznika 2002 do klasy IV sportowej w dyscyplinach piłka siatkowa i piłka nożna

Serdecznie zapraszam

Ewa Litman


Zwycięstwo w turnieju "Kobiety Kopią"!!!
Nasze piłkarki nożne wygrały TURNIEJ O MISTRZOSTWO EŁKU W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I WYŻSZYCH organizowany przez MOSiR Ełk. W decydującym meczu o I miejscu w turnieju, nasze dziewczęta pokonały drużynę I LO 3 - 2. Decydującą bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła Kamila Gręś w dogrywce. Cała drużyna zasłużyła na ogromne brawa, ponieważ wszystkie zawodniczki miały duży wkład w końcowym zwycięstwie w turnieju. Skład drużyny:

Jessica Czuper
Paulina Pilutkiewicz
Katarzyna Wilczewska
Kamila Gręś
Paulina Gręś
Emilia Kucharczuk
Monika Kartaszow
Paula Konopka
Wszystkie wyniki - Link
Akcja krwiodawstwo
Dnia 22 lutego (Środa Popielcowa) nasza młodzież z Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku oddawała honorowo krew w Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Ełku przy ul. Kościuszki 30. W sumie odddano prawie 10 litrów krwi. Część młodzieży oddała krew pierwszy raz. Generalnie trzeba stwierdzić, iż dopisywał wszystkim bardzo dobry humor i uśmiech nie znikał z twarzy krwiodawców. Krew jest w naszym wysoko cywilizowanym świecie niestety nie do zastąpienia, dlatego bardzo dziękujemy młodzieży za udział w zbiórce krwi i tym wszystkim, dzięki którym tak szczytna akcja mogła się odbyć.

ks. Sławomir Kudrawiec
Strona 102 z 110 << < 99 100 101 102 103 104 105 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1656734 Unikalnych wizyt