Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/09/2017 16:35:06 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
PODZIĘKOWANIA
OgłoszenieDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku oraz uczniowie i rodzice z kl. 5 d wraz z wychowawczynią
składają serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w zbiórce pieniędzy, przeznaczonych na rehabilitację Brajana Mroczkowskiego.Jarosław Obrycki
Złota Rona 2004- czyli klasa VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku !!!
Kronika

W niedzielne popołudnie (18.06.2017) na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 11 Listopada UKS Rona 03 Ełk rocznik 2004 w finale Mistrzostw Województwa w kategorii Młodzik podejmowali rówieśników z Wikielca. Przeciwnik mocny, ograny i utytułowany miał stanowić poważne zagrożenie w dojściu do celu jaki postawili sobie podopieczni Michała Rutkowskiego czyli ZWYCIĘSTWO w sezonie 2016/2017 w kategorii do lat 13.
Ostatecznie to młodzi RONIARZE strzelając cztery bramki i tracąc jedną mogli wznieść upragniony PUCHAR (drugi w przeciągu tygodnia za zwycięstwo w finałach wojewódzkich !!!).

Wynik:
vs GKS LZS I Wikielec 4-1 (Ułanowicz, Łukawski, Kiarszys, Mościcki)

Grali:
Kuczyński, Julecki, Kozicki, Tymoszczuk, Przyborowski, Piętko,
Walczak, Balcerzak, Mościcki, Kacprzyk, Dawidowski, Sobolewski,
Juchniewicz, Pietraszek, Łukawski, Kiarszys, Ułanowicz, Uściłowicz

Mimo tego iż sezon dobiegł końca i jest co świętować Rona rocznik 2004 jeszcze na laurach nie osiada i już w poniedziałek (26.06.2017) na 7 dni wyjeżdża na międzynarodowy turniej do Finlandii (Turku). Mocne granie już po 11 osób na boisku będzie świetnym przetarciem dla chłopaków gdyż w przyszłym sezonie mocno odmieniony skład tego rocznika będzie grał z rok starszymi w lidze wojewódzkiej w kategorii Trampkarz.

Trzymamy kciuki !!!

Być Lepszym Każdego Dnia !!!

PS. Serdeczne podziękowania za ten cały sezon dla Dyrekcji Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku, dla trenerów Izabeli Wesołowskiej oraz Michałowi Wesołowskiemu za przygotowanie motoryczne, zarządowi klubu UKS Rona 03 Ełk , trenerom Tomaszowi Kowalko, Kamilowi Brulińskiemu oraz wam DRODZY RODZICE !!!!
Międzyszkolny Konkurs Literacki „I Ty Możesz Zostać Poetą”
Kronika
„Moja szkoła za 100 lat”
Dnia 25 maja 2017 r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Literacki „I ty możesz zostać poetą”. Organizatorami konkursu były nauczycielki Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, p. Hanna Tyszko i p. Jolanta Rynkowska. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości poetyckiej, stworzenie literackiej przygody dla dzieci i młodzieży oraz promocja utalentowanych młodych literatów. Nadesłano wiele wierszy na temat przyszłej szkoły. Do konkursu została powołana komisja, w skład której wchodziły panie: Małgorzata Kosieradzka nauczyciel języka polskiego w liceum oraz organizatorki.

Laureatami konkursu zostali uczniowie:
I miejsce - Hubert Grzymkowski ze Szkoły Podstawowej nr 4,
II miejsce- Oliwia Kamińska ze Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6,
III miejsce- Julia Wyłuda Szkoły Podstawowej nr 7.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczestnicy:
Mateusz Wiszowaty ze Szkoły Podstawowej nr 3,
Mateusz Lipka ze Szkoły Podstawowej w Chełchach.
Wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce dnia 3.06.2017 r. o godz. 9.00 w czasie „Festynu rodzinnego” w ZSS w Ełku.

Organizatorzy: Jolanta Rynkowska, Hanna Tyszko

Praca, za którą przyznano
1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce wyróżnienie wyróżnienie
Akcja „Góra Grosza”
Kronika

Jak co roku i w tym przeprowadzono w naszej szkole akcję „Góra Grosza”. Była to już
XVII edycja ogólnopolska i trwała od 28.11.- 9.12.2017r.
Została ona przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.
Na terenie naszej szkoły akcję przeprowadziły samorządy uczniowskie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Nad przebiegiem akcji czuwały opiekunki samorządów: p. Jolanta Rynkowska i p. Katarzyna Klimach.
Dyrektor Stowarzyszenia Nasz Dom i koordynator akcji „Góra Grosza” docenili wysiłek naszych uczniów, nauczycieli i przysłali serdecznie podziękowania i wyrazy uznania za ogromny wkład włożony w pomoc i wsparcie dzieciom potrzebującym.

Jolanta Rynkowska
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Ogłoszenie
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Młodzież z Gimnazjum Sportowego w Niemczech
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 25.05-01.06.2017 r. młodzież z Ełku wyjechała do swojej zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech Hans-Furler Gymnasium w Oberkirch.
Uczniowie uczestniczyli w kolejnej polsko- niemieckiej wymianie młodzieży organizowanej przez Zespół Szkół Sportowych wraz ze Stowarzyszeniem Green Tour. Mieli możliwość doskonalenia języków obcych, wymiany doświadczeń kulturowych, obalenia stereotypów na temat naszych sąsiadów, poszerzyli swoją wiedzę z różnych dziecin życia oraz ćwiczyli umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole. Młodzież uczestniczyła w życiu rodzinnym i szkolnym swoich partnerów wymiany oraz w licznych przedsięwzięciach. Zwiedziła kilka miast w Niemczech oraz Strassburg we Francji. Efektem pracy metodą projektu są polsko-niemiecko-angielskie przewodniki turystyczne po regionie.
Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Ełku oraz Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Ewa Gorlewska –organizator wymiany
Iwona Kacprzyk - pomoc w organizacji i opieka nad uczniami

Czytaj więcej
Karawana Bez Granic zawitała do naszej szkoły!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniu 9 czerwca 2017 r. po raz kolejny odwiedziła naszą szkołę Karawana Bez Granic z Różanego Stoku. Młodzi ludzie z całego świata raz w roku spotykają się w tej małej miejscowości, aby ćwiczyć i prezentować swoje talenty. Dzięki księdzu Marcinowi Koncewiczowi i my mogliśmy obejrzeć tegoroczną prezentację. Jak zwykle było dużo muzyki,śpiewu, pokazów gimnastycznych oraz pokazów klaunów. Okazało się, ze sztuka nie ma granic i to właśnie jest w niej najpiękniejsze.
Dziękujemy i zapraszamy za rok!
D.Karpińska

Opieka nad artystami: K.Klimach,T.Kowalko, M. Rutkowski
Zdjęcia: K. Kęsicka
Klasa 1a odwiedziła Gospodarstwa Agroturystycznego w Giżach
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 07 czerwca 2017 r klasa 1a odwiedziła Gospodarstwa Agroturystycznego w Giżach. Mimo, że pogoda tego dnia była niepewna, wszystkie dzieci nie mogły doczekać się wyjazdu. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od krótkiego spacerku po gospodarstwie, następnie nadeszła pora by zjeść śniadanko. Po drodze dzieci miały okazję dowiedzieć się co rośnie w polu i w jaki sposób dane rośliny są uprawiane oraz do czego są wykorzystywane. Następnie wróciliśmy na teren gospodarstwa gdzie na dzieci czekał kolejny poczęstunek. Po chwili odpoczynku nastał czas na szaleństwa na podwórku, Dzieci miały do dyspozycji trampoliny, piłki, skakanki, paletki, autka, liny do skakania i wiele innych rzeczy. Każdy znalazł coś dla siebie. Niestety wszystko co piękne kiedyś się kończy dlatego też o godzinie 15:00 wycieczka dobiegła końca. Za wspaniałe ugoszczenie i dzień pełen wrażeń dzieci podziękowały szerokimi uśmiechami i głośnym „dziękujemy!”. Jak wiadomo nikt nie ma niekończących się pokładów energii, dlatego też już w autokarze po dniu pełnym szaleństw i emocji niektórzy uczniowie zasnęli. 
Jolanta Gutowska
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klas sportowych po próbach sprawności fizycznej
Ogłoszenie
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy sportowej o profilu piłka nożna po próbach sprawności fizycznej

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa po próbach sprawności fizycznej
Mistrzowie Siatkówki
wydarzenia sportowe

W poniedziałek 12.06.2017 roku chłopcy z klasy siatkarskiej 4a, wzięli udział w Turnieju Dwójek siatkarskich. Zawody odbywały się w hali sportowej SP7 w Ełku. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn złożonych z uczniów powyższej klasy. Wszyscy zasłużyli na pochwałę za dobrą grę i walkę do samego końca. Najlepszą drużyną Turnieju okazała się dwójka z naszej szkoły: Hodun Maciej i Żabiński Szymon, którzy zdominowali całe zawody wygrywając wszystkie swoje pojedynki.
Ogromne gratulacje - Grzegorz Orzeł.
Mistrz Województwa jest z Ełku!!!
KronikaDo Elbląga udała się reprezentacja Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku na Finał Mistrzostw Województwa w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyna złożona z 7 chłopaków VI B (Rona rocznik 2004) oraz 3 z V B (Rona rocznik 2005) stanęła na najwyższym stopniu tych rozgrywek gdzie wcześniej przeszła etap w Ełku (I miejsce), w Giżycku (II miejsce) oraz w Nidzicy (I miejsce).
Mimo tego iż na codzień chłopcy grają 9x9, poradzili sobie w formule 6x6 na boisku typu orlik. Zadowalający jest fakt iż chłopcy przez cały turniej nie stracili bramki strzelając 10.

Wyniki gruppowe:
SP Lubawa 1-0 (Mościcki)
SP 2 NIDZICA 4-0 (Mościcki, Kozicki, Piętko, Zagórski)

Półfinał :
SP 34 Olsztyn 4-0 (3 Mościcki, Zagórski)

Finał :
SP Lubawa 1-0 (Mościcki)

Grali:
Julecki, Kozicki, Piętko, Tymoszczuk, Sobolewski, Dawidowski, Mościcki - VI B
Zagórski, Luberecki, Krzyś - V B

Najlepszym strzelcem został Michał Mościcki.

Już jutro (Środa-14.06.2017) o godzinie 17 30 w Olsztynie podopieczni Michała Rutkowskiego czyli rocznik 2004 rozpocznie zmagania w półfinale MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA Warmińsko-Mazurskiego w kategorii MŁODZIK. Przeciwnikiem będzie AP Stomil Olsztyn.

Trzymamy kciuki

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Strona 2 z 84 < 1 2 3 4 5 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1303110 Unikalnych wizyt