Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook17/12/2018 18:45:44 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Szkolny Konkurs Sudoku
Konkursy

5 grudnia uczniowie klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej zmagali się w konkursie matematycznym „Sudoku”. Do zawodów stanęło 23 uczniów. Rywalizacja odbywała się na poziomie klas czwartych, piątych i szóstych.

Mistrzami Sudoku zostali:

klasa IV:
I miejsce: Maja Sobańska,
II miejsce: Grzegorz Żurawski

klasa V:
I miejsce: Ryszard Sobolewski,
II miejsce: Filip Kratyński

klasa VI:
I miejsce: Gaja Jastrzębska,
II miejsce: Julia Krasińska.

Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę 11 grudnia na konkursie międzyszkolnym.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie.

Organizator: Krystyna Marchel


Podwójne zwycięstwo.
Dzisiaj dziewczyny wspólnie z chłopakami z klasy III s gimnazjum wybrali się na Mikołajkowy turniej piłki siatkowej do Raczek. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy wygrali swoje turnieje w dobrym stylu. MVP turnieju zostali nasi zawodnicy Wiktoria Filonowicz oraz Kacper Prawdzik.

Mistrzostwa Rejonu Czwórek Siatkarskich
wydarzenia sportowe

7 grudnia 2018r. w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w czwórkach siatkarskich chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po bardzo zaciętej walce zajęła 3 miejsce. W zawodach brali udział mistrzowie powitów z naszego rejonu. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym".

Skład drużyny: Maciej Hodun, Kacper Rymarowicz, Patryk Kwiatkowski, Filip Usiak, Jakub Michałowski, Szymon Żabiński, Jakub Jóźwiak, Mikołaj Jastrzębski, Rafał Korotko, Maciej Kohlman, .

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trener Grzegorz Orzeł

Green Volley EŁK v Wiktoria Szczytno
SMS Ostróda v Green Volley EŁK
Drużynowe Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym
wydarzenia sportowe

28 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Miasta Ełku w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt. Ponadto zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła dwa trzecie i dwa drugie miejsca.

Skład drużyn:
Kacper Tyszko i Oskar Ryszkiewicz - 3 miejsce
Martyna Dzienis i Daria Zega - 3 miejsce
Arkadiusz Kucharski i Piotr Chmielewski - 2 miejsce
Natalia Golubiewska i Karolina Małkowska - 2 miejsce


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trener Grzegorz Orzeł

Budowa hali sportowej
Kronika
Mistrzostwa Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych
wydarzenia sportowe

15 listopada 2018r. w Gołdapi odbyły się Mistrzostwa Rejonu VI-go Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Kościuk Kacper, Gołaszewski Bartosz, Kudlak Rafał, Osiecki Mikołaj, Rosiński Patryk, Szklanko Adrian, Wiktorzak Piotr, Sztachański Miłosz, Kondratowicz Dawid. Nasi zawodnicy po dwóch zwycięstwach zajmują pierwsze miejsce i uzyskują awans do półfinału rozgrywek o mistrzostwo województwa. W kwestii wyróżnień indywidualnych również zgarniamy pełną pule: najlepszym bramkarzem został Kacper Kościuk, a tytuł najlepszego zawodnika zgarnął Patryk Rosiński. Serdecznie gratulujemy całej drużynie.

Trener Adrian Wojciechowski

Wyniki: ZSS 4:1 I LO Olecko, ZSS 5:0 ZSZ Gołdap

Klasyfikacja:
1. ZSS Ełk 6 pkt
2. ZSZ Gołdap 3 pkt
3. I LO Olecko 0 pkt

Z udziału w mistrzostwach rejonu zrezygnował zespół z powiatu giżyckiego.

PODSUMOWANIE JESIENNYCH ZMAGAŃ KLASY 4B SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPORTOWEJ W EŁKU
Kronika
Młodzi piłkarze od września do końca października rywalizowali w Warmińsko Mazurskiej Lidze Orlika. Uczniowie klasy 4b musieli stawiać czoła z drużynami, w których grali piłkarze o rok starsi. Mimo tego młodzi roniarze sprawili miła niespodziankę i awansowali do „grupy zielonej”, gdzie znajdują się najlepsze zespoły z całego województwa. Życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek, które będą wznowione wiosną.
Kolejnym sukcesem uczniów klasy 4b jest awans w turnieju „Z Podwórka Na Stadion” organizowany przez PZPN. Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze zajdą w tych rozgrywkach do finału, który będzie rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Następnym osiągnięciem roniarzy rocznika 2009 jest wygrana w Turnieju halowym z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, organizowanym przez klub Mazuria Giżycko.
25.11.2018 uczniowie Szkoły Sportowej udali się na prestiżowy turniej Sthil Cup do Mariampolu (Litwa). W zawodach brały udział najlepsze szkółki piłkarskie z Litwy oraz dwie ekipy z Polski (Rona Ełk i Wigry Suwałki). Wielkim sukcesem zakończyły się te zawody dla naszych uczniów, ponieważ nasi 9-cio latkowie zajęli II miejsce przegrywając w finale niestety w rzutach karnych.
Kadra uczniów klasy 4b: Wenda Dawid, Danielczyk Paweł, Tymoszczuk Krystian, Zastocki Bartek, Wojtkowski Fabian, Stankiewicz Igor, Mościcki Michał, Nowicki Filip, Grabowski Tymek, Markiewicz Adrian, Nagolski Patryk, Korenkiewicz Kacper, Goździk Artur, Nerkowski Gabryś, Kućmierz Maciej, Szorc Borys, Kowalski Kornel, Lach Oskar.

Trener Tomasz Kowalko.

Wielki Gratulacje dla całej drużyny i trenera.
Kwiaty jesieni dla Niepodległej
Rok dla Niepodległej

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Uczniowie klasy II „a” i II „c” wzięli udział w konkursie plastycznym „KWIATY JESIENI DLA NIEPODLEGŁEJ” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 im Jana Pawła II w Ełku. Wykonali oni piękne prace prezentując swoje umiejętności i zrozumienie tematu. Komisja konkusowa wyróżniła prace:

Olafa Gładkowskiego, ucznia klasy II „a”- II miejsce
Malwiny Zyskowskiej, uczennicy klasy II „a” - III miejsce
Amelii Kuczyńskiej, uczennicy klasy II „c” - III miejsce

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Staniszewska
Projekt „Uczeń w formie”
OgłoszenieW Zespole Szkół Sportowych w Ełku realizowany jest projekt „Uczeń w formie”. W terminie 21.11.2018r-14.12.2018r (środa, godz. 8.00-11.00 i czwartek, godz. 8.00-10.00) odbywać się będą warsztaty i indywidualne konsultacje dla uczniów szkoły podstawowej i liceum prowadzone przez dietetyka.

Projekt współfinansowany ze środków finansowych Urzędu Miasta Ełku


Katarzyna Cholewińska
Strona 2 z 114 < 1 2 3 4 5 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1710163 Unikalnych wizyt