Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców uczniów chętnych do klas sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) zapraszamy po podania do sekretariatu szkoły ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/05/2017 11:37:42 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Polsko - niemiecka wymiana młodzieży w Zespole Szkół Sportowych w Ełku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 08-14.05.2017 r. w Zespole Szkół Sportowych odbyła się polsko- niemiecka wymiana młodzieży pomiędzy naszą szkołą i Hans-Furler Gymnasium w Oberkirch w Niemczech, realizowana w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalno Oświatowym „Green Tour”. Projekt "Ełk i Oberkirch – dwa zakątki Europy" realizowali uczniowie klas 2S i 2N Gimnazjum Sportowego. Wraz ze swoimi rodzinami gościli u siebie młodzież z Niemiec, z którą przez cały tydzień uczestniczyli w rożnych zajęciach i przedsięwzięciach mających na celu:
 • wymianę doświadczeń kulturowych,
 • doskonalenie znajomości języków obcych,
 • przeciwdziałanie uprzedzeniom i ksenofobii,
 • naukę tolerancji,
 • otwieranie na innych,
 • poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin życia społecznego i gospodarczego,
 • poznawanie nowych zakątków naszego miasta i okolic.
  Wielomiesięczny trud włożony w przygotowanie wymiany przyniósł wymierne efekty. Wszystkie założone cele zostały zrealizowane. Realizację celów umożliwił bardzo bogaty i intensywny program, który nie pozwolił młodzieży na nudę, a uczestnikom wymiany z Niemiec pokazał nasz kraj w bardzo dobrym świetle. Podczas realizacji programu uczniowie Zespołu Szkół Sportowych doskonalili znajomość języków obcych i mieli możliwość rozwoju na wielu różnych płaszczyznach.
  W poniedziałek młodzież z Niemiec przyleciała z Niemiec, popołudnie spędziła na zwiedzaniu Warszawy. We wtorek uczniowie z Hans-Furler Gymnasium zwiedzali również Warszawę, a po południu przybyli do Ełku. Realizację projektu w Ełku rozpoczęliśmy w Zespole Szkół Sportowych, gdzie przywitała wszystkich uczestników bardzo serdecznie pani dyrektor Ewa Litman, następnie nasi uczniowie udali się wraz ze swoimi partnerami na zajęcia lekcyjne, ponieważ jednym z założeń wymiany było poznanie życia szkolnego w obu krajach. Po zajęciach udaliśmy się do Mikołajek, gdzie odbył się rejs statkiem po największym z naszych jezior Śniardwach. Po rejsie udaliśmy się do Ąqua Parku w hotelu Gołębiewskim. Wieczór uczniowie spędzili z rodzinami. W czwartek wcześnie rano wyruszyliśmy do Gierłoży do Wolfschanze, gdzie czekali na nas przewodnicy, którzy przekazali nam „kawałek” historii związanej z tym miejscem. Następnie udaliśmy się do Świętej Lipki, gdzie oprócz podziwiania pięknej barokowej bazyliki, mieliśmy możliwość wysłuchania wspaniałego koncertu organowego. Przed obiadem zwiedziliśmy zamek krzyżacki w Reszlu, po czym zjedliśmy przepyszny obiad w karczmie serwującej kuchnię polską w Starławkach Wielkich. Po przybyciu do Ełku wyruszyliśmy na rajd rowerowy, pokazując naszym gościom Ełk i jego okolice. W piątek wyruszyliśmy na wycieczkę do Olsztyna. Tam młodzież miała chwilę szaleństwa w Jump –Parku, potem upragniony przez dziewczęta czas wolny w galerii zakupów i wspólny obiad. Potem krótki spacer po Starówce w Olsztynie i wyczekiwany koncert symfoniczny w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Sobotnie przedpołudnie uczniowie spędzili z rodzinami, pracując nad projektem. Następnie testowaliśmy swoją sprawność fizyczną w parku linowym, jednym z miejsc w naszym mieście, gdzie można spędzać aktywnie czas wolny. Po południu podziwialiśmy piękne krajobrazy naszych okolic podczas spływu kajakowego. Wieczór spędziliśmy przy ognisku w Centrum Edukacji Ekologicznej. Podczas różnych gier i zabaw oraz rozmów można było zauważyć, jak bardzo zintegrowała się młodzież z obu krajów.
  Wszystkie stereotypy towarzyszące uczniom i nauczycielem a pośrednio też całej ich społeczności szkolnej na temat naszego kraju zostały przełamane. Młodzież z Niemiec opuściła Ełk ze łzami w oczach z nadzieją na powrót kiedyś do naszego miasta. Pożegnanie podczas spotkania przy ognisku trwało wiele godzin, młodzieży było trudno się rozstać. Uczniowie spędzili ze sobą wiele godzin w różnych sytuacjach, co umocniło ich znajomość, którą zawarli wiele tygodni jeszcze przed rozpoczęciem wymiany. Mamy nadzieję, że przyjaźnie, które zostały zawarte podczas projektu przetrwają lata i przyczynią się do wzrostu tolerancji wśród naszych uczniów.
  W ramach pracy metodą projektu w 8-osobowych grupach powstały 4 polsko-niemieckie przewodniki turystyczne po regionie w wersji elektronicznej.
  Zdjęcia i uśmiech na twarzach uczestników wymiany pokazują, jaka atmosfera panowała podczas projektu.
  W ramach rewizyty nasza młodzież wyjeżdża do Niemiec i Francji 25 maja i wraca dopiero 01 czerwca 2017 roku.
  Pierwsza część projektu „Ełk i Oberkirch – dwa zakątki Europy” była możliwa dzięki wsparciu finansowemu przez prezydenta miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza oraz dotacji z Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

  Organizator: Ewa Gorlewska
  Opiekun: Iwona Kacprzyk
 • KANGUR – WYNIKI!!!
  KronikaUczniowie z najlepszymi wynikami w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2017:
  Kategoria Żaczek:
  Patrycja Lutow (kl 2c) – wyróżnienie
  Antonina Kowalewska (kl 2a) – wyróżnienie
  Kategoria Maluch:
  Lena Rutkowska (kl 3b) - wyróżnienie
  Aleksander Zyskowski (kl 3b) – wyróżnienie
  Iga Rutkowska (kl. 4a) – wyróżnienie
  Filip Kuberski (kl. 4b) – wyróżnienie
  Kacper Chudziński (kl. 4b) – wyróżnienie
  Kategoria Beniamin:
  Oliwier Piętko (kl. 6b) – wyróżnienie
  Kategoria Kadet:
  Jakub Sieńkowski (kl. 1S) – Wynik bardzo dobry

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych!
  Wycieczka do Londynu
  Kronika

  Kliknij, aby zobaczyć galerię

  W dniach 24 – 29.04.2017 r. w naszej szkole odbyła się zagraniczna wycieczka organizowana przez panią Annę Dytkowską. Uczniowie naszej szkoły, pod czujnym okiem opiekunów (pani Katarzyny Klimach i pani Kamili Kęsickiej) spędzili tydzień na Wyspach Brytyjskich w Londynie. Wyruszyliśmy wczesnym rankiem dnia 24 kwietnia. Cały dzień spędziliśmy w autokarze przejeżdżając prawie całą Polskę, w nocy „przecięliśmy” Niemcy od wschodniej granicy do północno-zachodniej, aby następnego dnia o 4:30 rano dotrzeć do francuskiego portu Calais. Stąd wyruszał nasz prom do Anglii. Dla wielu osób był to pierwszy rejs, pomimo to nikt nie cierpiał z powodu choroby morskiej. Po półtoragodzinnym rejsie przywitał nas piękny widok. Były to znane z podręczników do języka angielskiego White Cliffs of Dover, czyli angielskie wybrzeże w białym kolorze. Zmęczeni podróżą, lekko niewyspani, ale za to przygotowani na czekające nas atrakcje, wyruszyliśmy w kierunku Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy. Później czekał nas przejazd słynną kolejką bezzałogową DLR oraz zwiedzanie Muzeum of London Docklands, po krótkim spacerze po biznesowej dzielnicy Canary Wharf wyruszyliśmy na rejs po Tamizie. Kolejną atrakcją tego dnia była przejażdżka London Eye. Dla kilku osób były to niestety chwile grozy, gdyż zapomnieli, że cierpią z powodu lęku wysokości. Później skierowaliśmy się w stronę Placu Trafalgar Square, gdzie mogliśmy obejrzeć oryginalne obrazy w Galerii Narodowej.
  Po skończonym zwiedzaniu udaliśmy się do południowo-wschodniej dzielnicy Londynu, gdzie był nasz hostel ViaLewisham, w którym to mieszkaliśmy przez następne dni. Brytyjczycy, których spotykaliśmy byli mili i bardzo otwarci. Większość z nich to obywatele Korony Brytyjskiej pochodzący z różnych stron świata. Każdego wieczoru, po powrocie ze zwiedzania, razem spędzaliśmy czas na rozmowach i uzupełnianiu ćwiczeń oraz wspólnie siadaliśmy do kolacji.
  Trzeci dzień wycieczki rozpoczęliśmy od spaceru po Westminsterze. Zobaczyliśmy słynne opactwo Westminster Abbey oraz Houses of Parliament. Ku zdziwieniu wielu z nas okazało się, że Big Ben to jedna z wież Parlamentu. Następnie udaliśmy się pod pałac Buckingham, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć zmianę warty, a nawet przekonać się jak świetnymi muzykami są członkowie królewskiej orkiestry. Spod Pałacu Buckingham udaliśmy się do trzech sławnych muzeów Londynu. Były to: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Techniki oraz Science Museum. Obejrzenie takiej ilości eksponatów było nie lada wyzwaniem. Na szczęście każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Następnym punktem programu był Harrods ale, ku naszej rozpaczy, tylko obok niego przejeżdżaliśmy. Może kiedyś stać nas będzie by robić w nim zakupy!! Nasz trzeci dzień zakończyliśmy spacerem w ogrodach Kensington.
  Czwartego dnia odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Wśród podobizn znajdowali się między innymi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, William Shakespeare, the Beatles, znani sportowcy oraz prezydenci. Nasi uczniowie mieli możliwość zasiąść w jury słynnego programy "The Voice of Britain". Wszyscy byli bardzo podekscytowani możliwością zrobienia zdjęć ze swoimi idolami, mimo iż byli oni tylko z wosku. I tak, pani Kamila została przyłapana na tańcu z Michalem Jacksonem, pani Kasia z Picassem a pani Ania sprawdziła czy Shrek ma pełny brzuszek. No i wreszcie na koniec zwiedzania mieliśmy okazję zrobić zakupy w wielkim sklepie na Oxford Street, czyli w upragnionym Primarku. Dzień zakończyliśmy spacerem po Regent Street, Piccadilly Circus, Leicester Square a zwiedzanie uwieńczyliśmy zakupami w M&M's World. Po długim i męczącym dniu zwiedzania wróciliśmy do „naszego” hostelu.
  Piątego dnia udaliśmy się do Muzeum Brytyjskiego, monumentalnej i nieco przytłaczającej swoim bogactwem budowli, gdzie znajdują się bezcenne zabytki ze starożytnej Grecji, Egiptu, Chin oraz całej Azji południowo-wschodniej, Afryki i obu Ameryk, nie wspominając o Europie. Spędziliśmy tam około 2 godzin. W tym dniu przeszliśmy obok The Shakespeare's Globe, zwiedziliśmy galerię Tate Modern, spacerkiem przeszliśmy wzdłuż północnego brzegu Tamizy obok The Monument oraz zobaczyliśmy Millenium Brigde. Wiele osób było zaskoczonych, gdy w tym ostatnim rozpoznali most „występujący” w Harrym Potterze. Tego dnia czekała na nas niespodzianka. Okazała się nią wizyta w Tower of London jednej z najpotężniejszych fortec średniowiecznej Europy. W murach Tower znajdowało się okryte złą sławą więzienie, w którym przetrzymywano najważniejszych jeńców. Mogliśmy tu także zobaczyć skarbiec królewski z klejnotami koronnymi. Znajduje się tu jeden z największych diamentów świata – 530-karatowa „Pierwsza Gwiazda Afryki”. W pobliżu tej średniowiecznej twierdzy znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji turystycznych Londynu Tower Bridge – symbol Wielkiej Brytanii. Zanim opuściliśmy Londyn, mieliśmy okazję skosztować słynnej potrawy "Fish and Chips".
  Pełni wrażeń i emocji wyruszyliśmy w podróż powrotną, najpierw na prom w Dover, a potem do Ełku.
  Wycieczkę możemy uznać za bardzo udaną.

  Autor: Anna Dytkowska
  Szalony mecz Rony rocznika 2003 w lidze trampkarza
  wydarzenia sportoweUKS Rona 03 rozegrała mecz ligowy ze Zniczem Biała Piska w którym odniosła zwycięstwo 6:5 do przerwy wynik był zdecydowanie na korzyść Rony 4:0 ale po przerwie mecz się wyrównał i zwycięstwo nie przyszło łatwo, dodam tylko że nasi zawodnicy walczyli ze starszym rocznikiem
  skład I połowa: Sałek, Opacki, Michałowski, Kalicki, Antonowicz, Szuchnicki, Kucharski, Szepan, Sylwisty, Lipiński, Dębek
  skałd II połowa: Szumski, Michałowski, Modzelewski, Kalicki, Smyk, Łask, Urynowicz, Żołądkiewicz, Wyrębak, Szuchnicki, Dębek
  Rona 03 Ełk - Znicz Białą Piska 6:5
  Bramki: Szuchnicki x2, Dębek x3, Sylwisty,
  Największym plusem tego meczu była pierwsza połowa która przyniosła wiele ciekawych akcji.
  Turniej w Węgorzewie
  wydarzenia sportowe

  W zeszłą sobotę 29.04 w Węgorzewie odbył się turniej piłki siatkowej w kategorii dwójek siatkarskich o Puchar Kierownika OSiR. Naszą szkołę reprezentowały po 3 drużyny dziewcząt i chłopców. Wśród naszych "dwójeczek" najwyżej uplasowały się: kategoria chłopców - V miejsce Maciej Hodun i Szymon Żabiński, kategoria dziewcząt - III miejsce Aleksandra Kowalczyk i Kornelia Juszkiewicz. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

  Trenerzy : Paulina Rynkowska, Grzegorz Orzeł
  Konkurs „Pięknego czytania”
  Kronika30.04.2017 uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej Sportowej przystąpili do konkursu „Pięknego czytania” organizowanego przez Panią Hannę Tyszko. Celem konkursu było wytypowanie dwóch osób, które będą reprezentowały naszą szkołę w konkursie w Szkole Podstawowej nr 7 w Ełku.
  Jury w składzie H. Tyszko, K. Pietruszewska, J. Gutowska, A. Kuczyńska nie miały łatwego zadania, wszyscy uczestnicy czytali płynnie, w odpowiedniej intonacji. Po burzliwej naradzie i dogrywce zwycięzcami zostały:

  1 miejsce - Patrycja Lutow klasa 2c
  2 miejsce Wanessa Kemicer klasa 2a
  Wyróżnienie: Katarzyna Safiejko klasa 2b

  Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy.

  H. Tyszko. J.Gutowska, K. Pietruszewska, A. Kuczyńska
  Pożegnanie absolwentów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego
  Kronika

  Kliknij, aby zobaczyć galerię

  „Nic dwa razy się nie zdarza …”

  28 kwietnia 2017 roku kolejny rocznik absolwentów Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Sportowych otrzymał świadectwa ukończenia szkoły. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli pewien etap swojego życia.
  Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości pani dyrektor Ewa Litman wraz z przewodniczącym Rady Rodziców panem Łukaszem Budzińskim wręczyli nagrodę najlepszej absolwentce klas trzecich – Paulinie Wiszniewskiej, która uzyskała świadectwo z wyróżnieniem. Następnie wychowawcy klas wraz a panią dyrektor Dorotą Karpińską i panią dyrektor Joanną Kupidłowską przekazali nagrody i wyróżnienia uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w nauce, jak i działalności na rzecz szkoły i innych. Nie zabrakło również wyróżnień za osiągnięcia sportowe w różnych dyscyplinach. Po rozdaniu nagród nastąpił uroczysty moment przekazania pocztu flagowego uczniom drugiej klasy i ślubowanie absolwentów. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas trzecich przygotowali niespodziankę – wzruszające podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły, natomiast ich młodsi koledzy pożegnali ich symbolicznymi długopisami, które mają przynieść szczęście na maturze. Całość uświetniła krótka część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pani Marzeny Tyborskiej, pani Małgorzaty Kosieradzkiej i pana Wojciecha Tyborskiego.
  Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane - stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie. Wszystkim życzymy powodzenia na maturze i dobrych wyborów życiowych.

  prowadzenie uroczystości – pani Katarzyna Cholewińska
  dekoracje – pani Iwona Jastrzębska, pani Edyta Ostrowska
  nagłośnienie – pan Tomasz Kowalko
  część artystyczna – pani Marzena Tyborska, pani Małgorzata Kosieradzka, pan Wojciech Tyborski
  wychowawcy klas – pani Teresa G. Gorajewska, pan Zygmunt Sikorski
  WYCIECZKA SZKOLNA DO WŁOCH - RZYM
  OgłoszenieW przyszłym roku szkolnym dnia 12.03.2018r. organizowana jest wycieczka szkolna do Włoch - Rzym. Łączny koszt wycieczki 1200 zł (ze wszystkim). Osoby chętne proszę o zgłaszanie się z zaliczką 300 zł do p. Anny Dytkowskiej

  1 DZIEŃ
  Wyjazd z Polski - godzina ustalana jest z grupą, jazda non stop (postoje co ok. 4 godziny).
  2 DZIEŃ FLORENCJA
  Przyjazd do Florencji w godzinach porannych. 9-cio godzinny pobyt we Florencji.
  Przejście obok kościoła Santa Croce, spacer po Piazza del Duomo obok Baptysterium San Giovanni ze słynnymi Drzwiami Raju, wejście do katedry Santa Maria del Fiore, której monumentalna kopuła jest symbolem miasta. Kontynuacja spaceru obok wieży Giotta, przez Piazza della Signoria przy Palazzo Vecchio i fontannie Neptuna obok Galerii Uffizi (dla chętnych możliwość zwiedzania) do Ponte Vecchio, Mostu Złotników ze sklepikami jubilerskimi
  3 DZIEŃ RZYM
  Wczesny wyjazd z hotelu i przejazd do Rzymu.
  Spacer od Koloseum po via dei Fori Imperiali z widokiem na Forum Romanum, wejście na wzgórze Kapitolińskie, plac Wenecki, zwiedzanie Panteonu, Plac Nawoński oraz przejście obok Zamku św. Anioła do Bazyliki św. Piotra.
  4 DZIEŃ RZYM
  Przejazd do Rzymu.
  Spacer od Piazza Barberini obok Fontanny Trytona na Kwirynał. Wejscie do kościoła San Carlo alle Quattro fontane oraz San Andrea al Quirinale. Spacer wzdłuż Pałacu Prezydenckiego do Fontany di Trevi, placu Hiszpańskiego na wgorze Pincio do Piazza del Popolo
  5 DZIEŃ WENECJA
  Wczesny wyjazd z hotelu i przejazd do Wenecji. 9-cio godzinny pobyt w Wenecji.
  W programie: Bazylika św. Marka, spacer od Pałacu Dożów, obok Dzwonnicy św. Marka, Loggetty, obok Wieży Zegarowej. Kontynuacja spaceru obok Siedziby Prokuratorów: Starej i Nowej, Skrzydła Napoleona, Biblioteki do Ponte Rialto.
  Wyjazd do Polski, nocny przejazd, jazda non stop (postoje co ok. 4 godziny).
  6 DZIEŃ- Przyjazd do Polski.
  Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
  W trakcie imprezy zatrudnieni są przewodnicy lokalni, którzy oprowadzają grupę w języku polskim.
  opieka pilota

  ubezpieczenia NNW i KL, bagaż AXA

  Zakwaterowanie: Hotele 3-gwiazdkowe we Włoszech, usytuowane w okolicach głównych miast lub na trasie przejazdu. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, z łazienkami.

  Wyżywienie: W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują śniadania wzmocnione i dwudaniowe obiadokolacje - 1. danie (przeważnie makaron z sosem) 2. danie (mięso + warzywa gotowane lub sałata, chleb) + deser lub owoc. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2-go dnia, a kończą śniadaniem 5-go dnia.

  Transport: Autokar
  Sadziliśmy las !!! - Drzewka dla Ziemi
  Kronika

  21 kwietnia 2017 r. klasy 1a i 2a, wraz z pracownikami Rozmaitości Ełckich, wzięły udział w wycieczce ekologicznej do Nadleśnictwa Mrozy, podczas której sadzili las. Celem wycieczki było podniesienie świadomości ekologicznej uczniów, integracja oraz kształtowanie emocjonalnej więzi z przyrodą. Na miejsce spotkania z leśniczymi dotarliśmy zabytkową koleją wąskotorową. Akcją sadzenia drzew kierowali leśnicy, którzy wskazali uczniom teren do zalesienia, zapewnili narzędzia i sadzonki drzew oraz wyjaśnili i pokazali sposób ich sadzenia. Leśnicy uświadomili uczniom jaką rolę w przyrodzie odgrywa las; "produkcja" świeżego powietrza, kształtowanie terenu, ochrona przed wysuszeniem gleby, schronienie dla zwierząt. Po zakończeniu pracy uczestnicy wyprawy zrobili pamiątkowe zdjęcie, a następnie odbył się piknik leśny przy ognisku i kiełbaskach w czasie którego prowadzony był konkurs. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz kartami wstępu do kina, do parku linowego, na basen i salę zabaw.

  Jolanta Gutowska, Małgorzata Gajewska, Dorota Karpińska, Iwona Jastrzębska
  Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym
  wydarzenia sportowe

  W ostatni wtorek 25.04.2017 w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Gimnazjów. Do Mistrzostw zakwalifikowało się 12 drużyn - 6 mistrzów i 6 wicemistrzów swoich rejonów. W tym gronie w kategorii chłopców jako wicemistrzowie znalazła się również drużyna z naszej szkoły w składzie: Kucharski Arkadiusz i Albo Kamil. Chłopaki po wspaniałej walce zajęli 5 miejsce.
  Ogromne gratulacje.

  Grzegorz Orzeł
  Mecz w Białymstoku
  wydarzenia sportoweW dniu 26.04.2017 uczniowie Zespołu Szkół Sportowych, rocznik 2003 rozegrali sparing z Kadrą Województwa Podlaskiego 2004. Mecz został rozegrany w Białymstoku. Pojedynek zakończył się zwycięstwem naszej szkoły z dość solidnym przeciwnikiem, a ozdobą spotkania była bramka na 3:0 którą zdobył Błażej Makar po pięknym uderzeniu z dystansu.

  Skład : Sałek, Antonowicz, Makar, Opacki, Smyk, Szuchnicki, Zołądkiewicz, Potoczny, Lipiński, Szepan, Dębek
  Rezerwowi: Szumski, Suski, Kucharski
  Rona Ełk 2003 - Kadra Podlasia 2004 3:0
  Strzelcy: Dębek x2, Makar
  Daniel Potuszyński
  Strona 2 z 80 < 1 2 3 4 5 > >>
  Kluby i Stowarzyszenia
  POLECAMY

  Projekty w szkole

  Obiady

  Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

  PTFPTF
  Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
    » Szkoła Ucząca Się
  Ełckie szkoły
   
  Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
  kontakt z administratorem

  1214366 Unikalnych wizyt