Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook01/12/2020 11:55:24 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Mini konkursy Fundacji Orange
Konkursy

Za nami już dwa etapy mini konkursów przeprowadzanych w ramach Konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
Pierwsze zadanie konkursowe – Rywalizacja na słowa – polegało na stworzeniu bajki, opowiadania, wierszyka lub regulaminu. Dziękujemy za prace zgłoszone w pierwszym konkursie indywidualnym. Otrzymaliśmy łącznie 65 opowiadań, wierszy, regulaminów. Szkolna komisja wyłoniła dziesięć najlepszych prac. Już na etapie szkolnym nie było to łatwe. Zgłoszeniem do etapu ogólnopolskiego wyróżniona została:

Julii Jelska, klasa 2a, Artur Słowikowski, klasa 2a, Mateusz Gorajewski, klasa 2a, Lena Kędzierska, klasa 2a, Aleksander Zyskowski, klasa 3b, Patrycja Pieśnikowska, klasa 3b, Lena Rutkowska, klasa 3b, Krzysztof Przybysz, klasa 5c, Paweł Górski, klasa 5c, Piotr Dawidowski, klasa 6b.

W konkursie ogólnopolskim wzięły udział 273 szkoły. Zgłoszono ponad 2 tysiące prac. Niestety wśród prac zwycięzców nie znaleźli się nasi uczniowie.

Drugie zadanie konkursowe – Rywalizacja na obrazy – polegało na stworzeniu pracy plastycznej na jeden z określonych przez organizatorów tematów. Do etapu szkolnego zgłoszono 168 prac, w tym 112 prac uczniów klas I - III oraz 56 prac uczniów klas IV - VI. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i zgodne z tematyką konkursu. Szkolna komisja mogła wybrać tylko 10 najlepszych prac zgodnie z określonymi kryteriami.

Lista laureatów etapu ogólnopolskiego zostanie ogłoszona do 30 grudnia 2016 r. w panelu administracyjnym szkoły w Konkursie, a także na stronach internetowych Fundacji Orange.

Uważamy, że zadania konkursowe to nie tylko rywalizacja ale również edukacja przez zabawę.

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace i zapraszamy do poznania zwycięzców oraz ich prac.

Przypominam, że rodzice mogą zdobywać punkty dla szkoły zdobywając certyfikaty za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam na fundacja.orange.pl/kurs.

Galeria

Joanna Kupidłowska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2368420 Unikalnych wizyt