Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych liceum ogólnokształcącego na rok szkolny 2019/2020 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/06/2019 10:12:54 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Hurrra! Sukces!
KronikaDnia 23 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Ełku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 0-III. Pod hasłem: ,,Jesień w poezji dziecięcej oraz wybrane utwory Marii Konopnickiej”
Celem konkursu było kształtowanie umiejętności pięknej recytacji poezji dziecięcej, pogłębienie wiadomości na temat twórczości Marii Konopnickiej, wyrabianie wrażliwości do poszukiwania, odkrywania, obserwacji zjawisk zachodzących jesienią oraz wdrażanie edukacyjnych treści regionalnych.
Konkurs oceniany był w kategoriach wiekowych uczniów klas: ,, 0”, ,,I”, ,,II”, ,,III” i polegał na zaprezentowaniu jednego utworu z poezji dzieciecej o tematyce przyrodniczej ( jesiennej) lub z twórczości Marii Konopnickiej. . Szkołę reprezentowały uczennice z klasy II b i IIIa.
W kategorii klas ,, II” Gaja Jastrzębska zajęła II miejsce, natomiast w kategorii klas III Gaja Jastrzębska była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce.
Gratulujemy laureatkom!
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1892788 Unikalnych wizyt