Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook17/01/2021 00:34:23 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Sukces naszej drużyny rowerowej
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dnia 22 września 2015 roku odbył się w Centrum Edukacji Ekologicznej Turniej Rowerowy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Spośród 12 trzyosobowych grup z ełckich szkół podstawowych, nasza drużyna uplasowała się na III medalowym miejscu. Werdykt sędziów przyjęliśmy z dużym zadowoleniem. Wiele wysiłku fizycznego musieliśmy włożyć w pokonanie rowerem trudnego toru przeszkód oraz przejechać określoną trasę z zastosowaniem się do znaków poziomych i pionowych. Zorganizowany turniej stworzył możliwości zmierzenia się uczniów z zagadnieniami dotyczącymi zasad ruchu drogowego i sprawdzenia umiejętności poruszania się w ruchu drogowym. Otrzymaliśmy dyplomy, nagrody a główną atrakcją było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Cała akcja miała na celu zwiększenie świadomości ekologicznej i ukazanie korzyści płynących z wybrania przyjaznych dla środowiska form transportu-roweru, komunikacji miejskiej czy chodzenia pieszo.

Zwycięska drużyna rowerowa to uczniowie klasy VIb: Szymon Dębek, Bartosz Michałowski, Szymon Jonik i rezerwowy Mateusz Opacki.

Opiekun i trener: Katarzyna Klimach
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2447741 Unikalnych wizyt