Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook30/11/2020 08:30:36 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Festyn rodzinny „Mamo, tato baw się razem ze mną”
Ogłoszenie

Kliknij, aby zobaczyć galerię


Festyn rodzinny „ Mamo, tato baw się razem ze mną” zorganizowany 1 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku upłynął pod znakiem świetnej zabawy i rodzinnych spotkań.
Imprezę rozpoczęły najmłodsze dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 występami dla swoich kochanych mam. Dzieci naprawdę się postarały i niejednej mamie ze wzruszenia zakręciła się łza w oku. Po występach zaczęła się zabawa na świeżym powietrzu. Na wszystkich czekały pieczone kiełbaski, grochówka i lemoniada. Na deser można było zjeść ciasto, watę cukrową lub popcorn.
Dmuchany zamek i kucyki cieszyły się takim powodzeniem, że do końca festynu chętni musieli chwilę poczekać na swoją kolej. Rodzinne potyczki podczas spartakiady dla uczniów klas I-III przyniosły wiele emocji i radości. Najważniejsze, że wszyscy byli razem i wspólnie przeżywali te wspaniałe, rodzinne święto.
Wiele emocji wzbudziły także rodzinne rozgrywki w piłkę siatkową. Drużyna rodziców była tak silna, że drużynę nauczycieli wsparli nasi wspaniali uczniowie- zawodnicy z klasy V i Vi trenujący piłkę siatkową. I tu wynik nie był najważniejszy a wspaniała, aczkolwiek zawzięta gra.
Festyn zakończył się tworzeniem z balonów kwiatów, piesków, opasek na głowę.
Jesteśmy dumni z naszych kreatywnych nauczycieli, dzięki ich pomysłowości i zaangażowaniu nasz festyn możemy zaliczyć do bardzo udanych. Mamy nadzieję, że wszyscy , którzy zechcieli nas odwiedzić z przyjemnością uczestniczyli we wszystkich zaproponowanych atrakcjach.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy a Panu Prezydentowi Miasta Ełku za dofinansowanie Festynu, które pozwoliło na zakup nagród i przygotowanie grochówki i napojów.

Dorota Karpińska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2367262 Unikalnych wizyt