Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook13/12/2018 03:46:24 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Konkurs Palmy Wielkanocnej
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć

Kolorowo i wiosennie zrobiło się w marcu w świetlicy szkolnej, za sprawą konkursu Palma Wielkanocna, organizowanego przez naszą szkołę w ramach obchodów „Jarmarku Kaziuka” w Ełku. Konkurs był skierowany do uczniów ełckich szkół i przedszkoli w wieku 4 -10 lat. To już IV edycja tego konkursu i jak co roku dzieci wykazały się dużą inwencją twórczą podczas wykonywania palm, a ich estetyka z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie. Komisja konkursowa stanęła przed niemałym wyzwaniem podczas wyboru tej najpiękniejszej palmy. Spośród wielu prac wybrano sześć, które najbardziej się wyróżniały. Oficjalne wręczenie nagród nastąpiło 17 marca w świetlicy szkolnej, przez Panią Dyrektor Ewę Litman, Panią Dorotę Karpińską oraz Panią Joannę Kupidłowską. Palmy były oceniane w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.
Kategoria indywidualna: Wiktoria Sinocha - SP nr 2 w Ełku (klasa I), Klaudia Mazalewska – SP nr 2 w Ełku (klasa III), Wiktoria Jasińska – SP nr 2 w Ełku (klasa III)
Kategoria grupowa: Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka w Ełku (grupa 4 i 5 latki), Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku (świetlica szkolna), Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku (klasa 0 b)
Wyróżnienie: Gabriela Feller SPS nr 6 w Ełku (klasa I)
Laureatom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejną edycję konkursu  Anna Kuczyńska – organizator konkursu.
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1706096 Unikalnych wizyt