Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook28/01/2021 08:51:17 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
SukcesyMiło nam poinformować, że po raz kolejny uczennica naszego liceum otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów. W tym roku szkolnym wyróżnienie to przyznane zostało 173 uczniom z województwa warmińsko-mazurskiego. Stypendium przyznawane jest na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym jednemu uczniowi danej szkoły, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Kryteria te w naszej szkole spełniła Edyta Ziarko, obecnie uczennica klasy III A.

"Stypendium Prezesa Rady Ministrów, które otrzymałam, jest dla mnie wielką nagrodą za czas, który spędzam nad książkami – twierdzi Edyta. To również docenienie mojej pracy w samorządzie szkolnym, działalności na rzecz szkoły i zaangażowania w realizację różnych projektów, np. Go Green in Berlin. Jestem bardzo zadowolona z tego, że znalazłam się w gronie najlepszych uczniów z całego województwa warmińsko – mazurskiego, zwłaszcza, że stypendium to otrzymałam po raz pierwszy. Taka nagroda jest na pewno wielkim impulsem do rozwoju, dlatego otrzymane pieniądze przeznaczę na bieżące potrzeby oraz na książki, które przydadzą mi się w dalszym kształceniu."

Edyta wraz ze swoją wychowawczynią panią Teresą G. Gorajewską 5 grudnia 2013 roku wzięły udział w uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów, która odbyła się w Olsztynie. Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska życzyła stypendystom, aby realizowali swoje pasje i rozwijali swoje talenty. Złożyła także podziękowania rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za wspieranie uczniów w realizowaniu pasji i rozwijaniu zainteresowań. Życzyła wytrwałości, determinacji i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz wiele osobistego szczęścia.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2468195 Unikalnych wizyt