Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook28/01/2021 11:01:48 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Wyróżnienie w I Mazurskim Święcie Tańca
Sukcesy

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

MAZURSKIE ŚWIĘTO TAŃCA - PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH
Dnia 2.06.2013r w Ełckim Centrum Kultury zaprezentowały się dziecięce zespoły taneczne podczas pierwszego Mazurskiego Święta Tańca. Na scenie sali widowiskowej ECK wystąpiło 37 zespołów prezentujących najróżniejsze tańce i techniki taneczne. W przeglądzie brały udział dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu województw warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Publiczność zgromadzona tego dnia na widowni była pod wrażeniem bardzo wysokiego poziomu, jaki reprezentowali tancerze. Uczestnicy podzieleni zostali na dwie kategorie tańca: ludowy i technika dowolna w trzech grupach wiekowych. Pierwszą grupę stanowiły przedszkola i oddziały przedszkolne działające na terenie szkół podstawowych, drugą: klasy I-III i trzecią grupę: klasy IV-VI.
Dziewczęta należące do zespołu taneczno-gimnastycznego „Fair Play” założonego i prowadzonego przez panią Katarzynę Klimach oraz do zespołu tanecznego „Skaczące Nutki” założonego i prowadzonego przez panią Helenę Borową godnie reprezentowały barwy naszej szkoły. Prezentacje oceniane były przez profesjonalne jury, które nagrodziło najlepsze zespoły a wśród nich zespół „Fair Play” i „Skaczące Nutki”. Zespoły te zdobyły wyróżnienia w swojej kategorii wiekowej i ogromny aplauz widowni. Nasze tancerki oklaskiwane były za wysokie umiejętności taneczne i gimnastyczne.
Na zakończenie przeglądu specjalnie dla gości wystąpił Mazurski Zespół Pieśni i Tańca Ełk. Mazurskie Święto Tańca przeniosło nas w przepiękny i zaczarowany świat tańca i muzyki.

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie i prowadzenie zespołów:
mgr Katarzyna Klimach i mgr Helena Borowa
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2468333 Unikalnych wizyt