Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/02/2020 05:56:05 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Sukces klasy IV b na Litwie
SukcesyChłopcy z klasy IV b dnia 11 listopada występowali w turnieju piłkarskim w litewskim Marjampolu. Turniej odbył się na Arvi Arena (pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą w hali). Piłkarze z naszej szkoły grali mecze na dwóch boiskach. Turniej podzielony był na dwie grupy po 5 zespołów. Naszemu zespołowi, po zajęciu drugiego miejsca w grupie (porażka z Żalgierisem Wilno), przyszło grać w małym finale, gdzie ulegliśmy wileńskiemu Żaibasowi. Szkola Sportowa nr 6 ostatecznie, w mocno obsadzonym turnieju, zajęła IV miejsce. Rywalizowała z najlepszymi chłopcami z Wilna, Kowna i innych miast Litwy. Bilans drużyny to trzy zwycięstwa i dwie porażki, w bramkach 11:8. Oto wyniki grupowe:
Rona 03 - Tauras Golas 03 Kowno 1:0 (D. Łojewski )
Rona 03 – Żalgieris Wilno 2:3
Rona 03 – Dainava Alytus 3:1 (B. Makar, D. Grądziel, J. Lewandowski)
Rona 03 – Sudova Marjampol 4:2 (P. Murawski, 3x F. Ryszkiewicz)
Wynik meczu o III miejsce: Rona 03 – Żaibas Wilno 1:2 (P. Murawski)
Skład zespołu: Kamil Albo, Smoliński Maksymilian, Jakub Lewandowski, Błażej Makar, Krystian Aleszczyk, Oskar Waszkiewicz, Michał Herman, Dominik Łojewski, Piotr Murawski, Filip Ryszkiewicz, Herbszt Nikodem, Śledziński Kacper, Łask Kacper.
Trener Dariusz Ryszkiewicz po turnieju powiedział: "Przed turniejem znaliśmy siłę zespołów z jakimi mieliśmy się spotkać. Wiedziałem, że powinniśmy walczyć o miejsca 1-3, a decydującym meczem będzie mecz z Żalgierisem, którego pokonaliśmy w tamtym roku. Mecz ten rozpoczął się dla nas bardzo źle bo szybko przegrywaliśmy 0:2 i musieliśmy gonić wynik. W końcu się nam udało i doprowadziliśmy do remisu 2:2 i przejęliśmy inicjatywę. Jednak przeciwnik mądrze się bronił i wyprowadził kontrę która sprawiła że przegraliśmy i musieliśmy zadowolić się grą o III miejsce. W małym finale już zabrakło chłopcom sił. Przegraliśmy z zespołem, z którym zawsze wygrywaliśmy i turniej zakończyliśmy za podium. Na pewno cieszy fakt, że rywalizujemy z najlepszymi zespołami z Litwy i do końca nie wiadomo, jak te mecze się zakończą. Dziękuje chłopakom za walkę i zaangażowanie, miło jest prowadzić tak zdolnych chłopców."
Trenerowi i chłopcom z IVb gratulujemy. Doceniamy ich wysiłek wkładany w łączenie obowiązków szkolnych i treningów. Będziemy kibicować ich dalszym zmaganiom sportowym
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2109888 Unikalnych wizyt