Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook02/12/2020 17:35:44 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Przedłużamy termin rekrutacji
Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

przedłużamy termin rekrutacji do klas czwartych sportowych i ogólnych w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 do dnia 5 czerwca 2020r. (piątek) .

Na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja>SP Sportowa (4-8) umieszczony jest wniosek o przyjęcie do klasy czwartej sportowej i ogólnej jako dokument Word. Prosimy wypełniony wniosek z podpisem (imię i nazwisko rodziców/opiekunów) przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zss.elk.pl. Podpisy własnoręcznie złożą Państwo przy dostarczaniu świadectw.

Testy sprawności fizycznej z piłki nożnej i piłki siatkowej do klas czwartych w podanych terminach, tj. 16 maja i 23 maja 2020r. nie odbędą się. Terminy testów sprawnościowych są zależenie od sytuacji epidemiologicznej i zostaną podane na stronie szkoły.

Testy sprawności fizycznej z piłki nożnej, piłki siatkowej i koszykówki do liceum ogólnokształcącego w podanym terminie, tj. 23 maja 2020r. nie odbędą się. Terminy testów sprawnościowych są zależenie od sytuacji epidemiologicznej i zostaną podane na stronie szkoły.

Nadal trwa rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6. Wnioski można pobrać na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja>Szkoła Podstawowa (1-3) i składać drogą elektroniczną na adres sekretariat@zss.elk.pl z podpisem (imię i nazwisko rodziców/opiekunów). Podpisy własnoręcznie złożą Państwo w późniejszym terminie.

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2369695 Unikalnych wizyt