Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook02/12/2020 03:20:11 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Organizacja pracy szkoły w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych
Ogłoszenie Bardzo prosimy uczniów, rodziców i pracowników szkoły o zapoznanie się z poniższymi informacjami i zaleceniami dotyczącymi organizacji pracy w najbliższych dniach. Jest to dla nas wszystkich sytuacja nowa i trudna. Liczymy na wyrozumiałość, współpracę i pomoc, a przede wszystkim na samodyscyplinę i poważne traktowanie powierzonych zadań.

1. Wszyscy wychowawcy są zobowiązani do sprawdzenia, czy uczniowie i ich rodzice/opiekunowie mają dostęp do Internetu, czy posiadają aktywne konta w e-dzienniku oraz czy w e-dzienniku są aktualne numery telefonów.

2. Nauczycieli prosimy o rozsądne zadawanie prac domowych, zadań do wykonania i materiałów do samodzielnej pracy oraz określanie czasu pracy na wykonanie zadania z uwzględnieniem różnych specyficznych możliwości pracy w domu, dostępu do Internetu warunkach domowych.

3. Zobowiązuję wszystkich nauczycieli do przekazywanie informacji o wskazówkach do pracy, zleconych zadaniach i innych aktywnościach również do wychowawcy klasy, tak aby miał wgląd do całości działań w ramach zdalnej edukacji.

4. Rodziców i uczniów prosimy o zgłaszanie do wychowawców problemów, na jakie napotykają w czasie zdalnej pracy.

5. Uwzględniając różne warunki lokalowe, możliwość dostępu ucznia do sprzętu komputerowego i dostępu do Internetu w warunkach domowych, nie przewidujemy ustalenia stałego rozkładu planu zajęć dla poszczególnych oddziałów.

6. Rodziców uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi prosimy o kontakt z nauczycielem wspomagającym lub z wychowawcą, w celu ustalenia zasad współpracy.

7. Istnieje możliwość wypożyczenia lektur z biblioteki szkolnej, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej informacji do pań pracujących w bibliotece szkolnej.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ze wzajemny zrozumieniem

Dyrektor Szkoły
Dorota Karpińska
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2369072 Unikalnych wizyt