Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook25/01/2021 23:43:05 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Drzwi w Zespole Szkół Sportowych przy ulicy Suwalskiej w Ełku są zawsze szeroko otwarte
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerię 1
Kliknij, aby zobaczyć galerię 2

Drzwi w Zespole Szkół Sportowych przy ulicy Suwalskiej w Ełku są zawsze szeroko otwarte dla uczniów, rodziców i gości. W przedostatnią sobotę kwietnia, mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy zdecydowali się odwiedzić ZSS z okazji Dnia Otwartego i sprawdzić ofertę edukacyjną oraz spędzić wesoło i aktywnie sobotnie popołudnie. Atrakcje przygotowane przez nauczycieli i uczniów ze szkoły sportowej przypadły do gustu weekend'owym gościom.
Najmłodsi uczniowie zaprezentowali z dumą swoje talenty artystyczno-plastyczne podczas zajęć malowania solą, tworzenia 'małych arcydzieł' z masy plastycznej, pokazów tanecznych. Przedstawiciele starszych klas szkoły podstawowej wzięli udział w warsztatach scrapbooking'u. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z programowania i składania robotów 'Superkoderzy' oraz Zawody Photonów.
Rozstrzygnięto Międzyszkolny i Przedszkolny konkurs plastyczny na plakat 'Żyj zdrowo', zorganizowany dla sześciolatków przez panie Jolantę Gutowską i Iwonę Grygo. Hasło konkursu 'Promujemy Zdrowy Styl Życia' zostało pięknie namalowane, narysowane, wyklejone na plakatach wykonanych przez dzieci z ełckich szkół i przedszkoli. Po uroczystym wręczeniu nagród uczestnikom konkursu, wystąpił zespół taneczno gimnastyczny 'Fair Play' przygotowany i prowadzony przez panią Katarzynę Klimach. Prace Małych Artystów można obejrzeć w ZSS.
Poznaliśmy 'Mistrza Kultury Języka Polskiego' - czyli klasę 7a ze Szkoły Podstawowej - zwycięzców konkursu 'Z Językiem Ojczystym na Ty'.
Pasjonaci fizyki i chemii mieli okazję przyłączyć się do zajęć 'Eksperymenty z fizyki i chemii - inspiracje przyrodnicze z wykorzystaniem tablicy interaktywnej'.
Odwiedzający szkołę gimnazjaliści mogli również obejrzeć wszystkie pracownie, porozmawiać z nauczycielami i obecnymi uczniami Zespołu Szkół Sportowych - a po wrażeniach związanych ze zwiedzaniem zjeść coś słodkiego ze stoiska przygotowanego przez klasę 4d szkoły podstawowej. Zbędne kalorie można było spalić podczas zajęć fitness na trampolinach, które odbywały się przez kilka godzin i również były dostępne dla wszystkich gości.
Dzień Otwarty w Szkole Otwartej Na Ludzi przyniósł dużo pozytywnych emocji wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Zapraszamy po więcej.
Tekst i zdjęcia: Marlena Skutnik.


'Superkoderzy' i Zawody Photonów: J. Kupidłowska, A. Rutkowska, G. Buksińska.
Turniej klas 6-7 'Z Językiem na ty': H. Tyszko, J. Rynkowska, M. Kosieradzka.
Fitness na trampolinach: A. Dytkowska.
Poczęstunek: E. Kalinowska.
Kącik dla rodziców: A. Paszkowska.
Zajęcia artystyczne: T. Gorajewska.
Zajęcia taneczne: K. Klimach.
Pokaz taneczny: K. Kęsicka.
Zajęcia plastyczne i muzyczne: M. Kosieradzka.
Nauka udzielania pierwszej pomocy: B. Florczyk.
Zajęcia plastyczne: B. Staniszewska, A. Kuczyńska.
Zajęcia plastyczno-ruchowe: j. Niemotko, H. Borowa, G. Sacharzewska.
Konkurs plastyczny 'Żyj Zdrowo': J. Gutowska, I. Grygo.
Warsztaty scrapbooking'u: E. Ostrowska, I. Jastrzębska.
Zajęcia sportowe: M. Zdankowska, J. Gutowska.
Dzień Otwarty dla klas 0: K. Pietruszewska, I. Grygo, I. Kacprzyk.
Dziękujemy wszystkim Nauczycielom i Uczniom Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum, którzy byli obecni i zaangażowani.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2464751 Unikalnych wizyt