Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook04/12/2020 20:58:51 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Uwaga rodzice dzieci z klas sportowych !!!
Ogłoszenie
Informuję rodziców uczniów klas sportowych, że bezpłatne badania lekarskie sportowców odbyły się na terenie szkoły w dniu 19 października 2017 r. Uczniowie, którzy w tym dniu nie mogli skorzystać z możliwości wizyty u lekarza specjalisty, będą kierowani do Gimnazjum nr 3 w Ełku (piątek 27 października, od godziny 12.30, gabinet pielęgniarki szkolnej).Bardzo proszę rodziców o skorzystanie z tej możliwości i zgłoszenie się z dzieckiem z aktualnymi badaniami(morfologia, glukoza, mocz, EKG) i karta sportowca(jeżeli już ją posiadają).
Ostateczny termin przedłożenia orzeczeń o zdolności do uprawiania danej dyscypliny sportu upływa z dniem 31 października.
Po tym czasie, zgodnie z regulaminem funkcjonowania klas sportowych (dział III pkt.1), uczeń zostanie zawieszony w udziale w dodatkowych zajęciach sportowych oraz we wszelkiego rodzaju zawodach sportowych do czasu przedłożenia aktualnego orzeczenia/karty sportowca.
W przypadku trudności w uzyskaniu bezpłatnych skierowań na badania okresowe- wymagane do podpisania orzeczenia/karty sportowca- bardzo proszę o indywidualny kontakt z dyrektorem szkoły. We współpracy z Radą Rodziców możemy udzielić ewentualnej pomocy. Wszelkich informacji udziela także wicedyrektor ds. sportu Pani Katarzyna Cholewińska.

Dorota Karpińska
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoProjekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2373446 Unikalnych wizyt