Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook01/12/2020 13:10:13 
 
Rekrutacja 2020/2021
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Podsumowanie udziału w Konkursie Bezpiecznie Tu i Tam Szkoła bezpieczna w Internecie
Konkursy Fundacja Orange zakończyła zainaugurowany we wrześniu ubiegłego roku Konkurs edukacyjny Bezpiecznie Tu i Tam , którego celem było edukowanie uczniów szkół podstawowych w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu i nowych technologii, a także rozwijanie kompetencji rodziców w tej tematyce.

W trwającym siedem miesięcy Konkursie udział wzięli uczniowie i nauczyciele 403 szkół podstawowych z całej Polski oraz ich rodzice.

Aktywność, kreatywność i zaangażowanie Uczniów i większości Wychowawców naszej szkoły była ogromna i przerosły nasze oczekiwania. Niestety niewielu rodziców znalazło czas i czuło potrzebę, żeby aktywnie uczestniczyć w zabawie zdobywając punkty na konto szkoły. Brak punktów zdobywanych przez rodziców wpłynął na ostateczny wynik. Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 w Ełku zajęła 57 miejsce w rankingu, zdobywając 978 punkty.

Przez siedem miesięcy odbyło się wiele wydarzeń aktywizujących całą społeczność szkolną, w tym zajęcia edukacyjne dla uczniów, spotkania dla rodziców, konkursy tematyczne (literacki, plastyczny, multimedialny), szkolny pikniki oraz szereg aktywności dodatkowych.
W celu dokumentowania realizacji działań konkursowych szkoła korzystała ze specjalnie dedykowanej platformy z materiałami edukacyjnymi. Za jej pośrednictwem zgłaszaliśmy prace uczniów przygotowanych w ramach poszczególnych zadań konkursowych.

Żadne z działań konkursowych nie mogłoby być zrealizowane, gdyby nie zaangażowanie wychowawców aktywnie włączających się w promowanie wiedzy o bezpieczeństwie w sieci wśród dzieci i młodzieży.
Serdecznie dziękujemy wychowawcom, uczniom i rodzicom za aktywne zaangażowanie w działania prowadzone w ramach Konkursu. Jesteśmy dumni, iż wspólnie zrealizowaliśmy wszystkie zadania konkursowe i wzmocniliśmy kompetencje cyfrowe naszych podopiecznych i nasze własne w zakresie znajomości zasad bezpieczeństwa online i mądrego korzystania z nowych technologii.

Koordynator konkursu Joanna Kupidłowska


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2368511 Unikalnych wizyt