Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rozpoczynamy rekrutację do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook16/02/2019 21:38:23 
 
Rekrutacja 2019/2020
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Badania lekarskie
Ogłoszenie
W dniach 19-22.02.2019r. oraz 26-28.02.2019r. w Zespole Szkół Sportowych odbędą się badania zgodnie z harmonogramem


Dodatkowe informacje:
1. Przypominamy, że wyniki badań: morfologia, glukoza, ekg, ważne są rok.
2. Uczniowie powinni mieć ze sobą aktualne wyniki badań podczas wizyty u lekarza.
Mistrzostwa Miasta w dwójkach siatkarskich chłopców

13 lutego2019 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w dwójkach siatkarskich chłopców w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła czwarte miejsce.
Turniej był rozegrany systemem każdy z każdym, a łącznie udział wzięło siedem szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 4a, o rok młodsi. Mistrzem miasta zostali uczniowie SP 4, serdecznie gratulujemy. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a większość pojedynków roztrzygało się w tiebreaku.
Już w najbliższy weekend weźmiemy udział w trzecim turnieju eliminacyjmym z cyklu Kinder + Sport, który zostanie rozegrany w Giżycku. Tym razem chłopcy zagrają w sobotę, a dziewczyny w niedzielę. Wyjazd 7:15 spod Tesco.

Więcej zdjęć
Duże talenty naszych małych artystek...
Kronika

W dniu 18 stycznia uczniowie naszej szkoły z klasy 1b - Nina Kochan, Estera Kowalska, Zuzia Urynowicz, z klasy 1a - Mariusz Maciorowski, z klasy 2a - Zuzia Kacprzyk oraz z klasy 3a - Natalia Maciorowska wzięli udział w międzyszkolnym konkursie "Kolęd i pastorałek" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku. W konkursie wzięło udział wiele młodych talentów, a poziom wokalny był wysoki. Laureaci byli wybierani w trzech kategoriach: soliści, duety i zespoły. Uczennice naszej szkoły były najlepsze w dwóch kategoriach i zajęły najwyższe miejsca. Zuzanna Kacprzyk (kl. 2a) otrzymała nagrodę Grand Prix jako solistka. Natomiast uczennice kl. 1b - Nina Kochan, Estera Kowalska i Zuzia Urynowicz, zajęły I miejsce w kategorii zespołów.

Uczennice z klasy 1b przygotowała do konkursu p. Anna Kuczyńska, z klasy 1a - p. Małgorzata Zdankowska, z kl. 2a - p. Beata Staniszewska i z kl. 3a - p. Teresa Mierzwińska. Życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów wokalnych.

Obóz Zimowy 2019 w Ostrołęce !!!
Kronika

W dniach 19-23.01.2019 w obozie przygotowawczym do Piłkarskiej Wiosny wzięło udział 16 uczniów z klasy 8b i 21 uczniów z klasy 7b oraz trzech trenerów.

W trakcie pięciu dni młodzi zawodnicy odbyli 8 jednostek treningowych na pełnowymiarowej płycie oraz rozegrali po dwa mecze kontrolne. Dodatkowo trener bramkarzy Andrzej Olszewski przeprowadził trzy specjalistyczne jednostki treningowe.

W czasie wolnym, szczególnie wieczorami korzystaliśmy z Aqua Parku oraz sauny w ramach regeneracji. Ostatniego wieczoru udaliśmy się na integrację do Kręgielni.
Świetne warunki treningowe, mieszkalne oraz logistyczne pozwoliły naszym zawodnikom wejść komfortowo w etap przygotowań do drugiej rundy sezonu 2018/2019!!!

Być Lepszym Każdego Dnia !!!

Trenerzy: Marcin Ryszkiewicz, Michał Rutkowski, Jakub Lasota

Pomóżmy Zosi
OgłoszenieW najbliższy czwartek 14.02.19. (WALENTYNKI) będzie można kupić ciasta, babeczki i inne wypieki (cena 1-2 zł za kawałek). Pieniądze ze sprzedaży przekazane zostaną na leczenie chorej na nowotwór Zosi Koniecko.

BO MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ

Tego dnia będzie również można posłuchać muzyki na korytarzu 2-go piętra i przekazać pozdrowienia. Skrzynka na kartki walentynkowe znajduje się w sklepiku szkolnym.

Zachęcamy do ubrania się na czerwono tego dnia.

Organizatorzy akcji: Samorząd Uczniowski LO I GS
Mistrzostwa Miasta w dwójkach siatkarskich dziewcząt
wydarzenia sportowe
8 lutego2019r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w dwójkach siatkarskich dziewcząt w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła Mistrzostwo Miasta i awansowała do Mistrzostw Rejonu SZS. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Mistrzostwa Rejonu odbędą się 21 lutego 2019r.w Ełku w hali MOSiR.
Skład reprezentacji: Nikola Choruży, Oliwia Kamińska, Karolina Suchocka, Michalina Potoczna, Tola Jastrzębska, Gabriela Urynowicz
Trener: Krzysztof Konowalski
Kolejny sukces Oskara. Gratulujemy!
Kronika
Budowa hali sportowej
Kronika
Bezpieczeństwo w Sieci
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 14 – 18 stycznia 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu. Ideą tego przedsięwzięcia było promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Internet daje wiele możliwości, zwłaszcza dzieciom. Pomaga w nauce, zabawie, komunikowaniu się ze światem oraz poznawaniu nowych ludzi. Część dostepnych w nim treści stanowi jednak bardzo poważne zagrożenie dla dzieci, jeżeli korzystają z sieci bez kontroli osób dorosłych. W klasach IV – VI na lekcjach informatyki i techniki zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w Sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Uczniowie chętnie wykonali plakaty ilustrujące bezpieczeństwo młodych internautów. Mamy nadzieję, że wiedza, którą uczniowie zdobyli przyda im się w przyszłości i będą bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami nowej technologii.

Marta Niemotko
Zimowisko szkolne
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię
Imagine ... all the people ...
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

9 października 1940 w angielskim mieście Liverpool urodził się John Winston Ono Lennon – znany na całym świecie jako filar zespołu The Beatles – John Lennon.
Brytyjski muzyk, piosenkarz, kompozytor, autor hitów, które znają i śpiewają kolejne pokolenia. Człowiek, który głosił ideę pokoju i przyjaźni.

8 grudnia 1980 roku życie Johna Lennon’a zostało brutalnie przerwane przez psychopatycznego fana, który śmiertelnie postrzelił Artystę .

39 lat później świat wciąż śpiewa piosenki Johna. Jego ballada rockowa ‘Imagine’ uznawana za jeden z najważniejszych utworów muzyki rozrywkowej stała się również inspiracją do zaproszenia Uczniów ełckich szkół (klasy 4-8 Szkoły Podstawowej oraz klasy 3 Gimnazjum) do wzięcia udziału w konkursie, w którym mogli zobrazować i zinterpretować ideę pokoju, równości, przyjaźni …

Słowa ‘Imagine’ to ponadczasowy apel o równość, pokój, szacunek … W świetle ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w Gdańsku podczas finału WOŚP, nabierają one jeszcze większej mocy i skłaniają do refleksji nad tym, w jakim kierunku podąża ludzkość.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, wykazali się ogromną wyobraźnią, pomysłowością i wrażliwością. Dusze Młodych Artystów kryją w sobie ogromny potencjał – co znalazło odzwierciedlenie również w pracach konkursowych.

Jury w składzie: pani dyrektor SPS 6 Dorota Karpińska, nauczycielka muzyki i plastyki Ewa Awramik oraz organizatorki/nauczycielki języka angielskiego Marlena Milewska i Edyta Ostrowska po długich (i niełatwych) obradach, przyznały następujące nagrody:
I miejsce Martyna Grzesiuk, Gimnazjum nr 3 w Ełku
II miejsce Daria Lewandowska, Gimnazjum nr 3 w Ełku
III miejsce Natalia Budnicka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ełku

wyróżnienie: Michalina Murzynowska, Szkoła Podstawowa nr 9

wyróżnienie: Patrycja Pieśnikowska, Zespół Szkół Sportowych w Ełku

Uczniowie SPS 6 wzięli udział w głosowaniu na najładniejszą ich zdaniem pracę – i w tej kategorii wygrała Gaja Jastrzębska z SPS 6.

Atrakcyjne nagrody w postaci biletów do kina, pendrive’a, książek, gadżetów pomocnych w nauce języka angielskiego oraz słodyczy – ufundowali:
Rada Rodziców SPS 6
Planet Cinema Ełk
Wydawnictwo Nowa Era
Wydawnictwo Macmillan.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom za udział oraz Nauczycielom za trud włożony w przygotowanie ich wychowanków do konkursu.

Do zobaczenia wkrótce,
Organizatorki konkursu: Marlena Milewska & Edyta Ostrowska.

Strona 1 z 117 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1770359 Unikalnych wizyt