Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
Uwaga! Ogłaszamy zapisy do klasy IV SPS nr 6 i do Gimnazjum Sportowego o specjalnościach piłka siatkowa dziewcząt i chłopców oraz piłka nożna chłopców
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook04/09/2015 07:46:39 
 
Rekrutacja 2015/2016
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Po lekcjach
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
YOU-SPORT CUP 2015 - II MIEJSCE RONY 04'
SukcesyW bardzo dobrych nastrojach z Białegostoku wrócili chłopcy z rocznika 2004 ełckiej Rony. Zawodnicy uczący się na co dzień w klasie 5b w Szkole Sportowej Podstawowej nr 6 W EŁKU w dniach 29-30.08.2015 rozegrali turniej organizowany przez MOSP Jagiellonię Białystok. Świetne warunki do gry, piękna pogoda oraz super atmosfera towarzysząca turniejowi YOU-SPORT CUP 2015 pozytywnie podziałały na RONIARZY ! Młodzi piłkarze łącznie rozegrali 7 spotkań w formule ''każdy z każdym" co daje 210 minut w dwa dnia !!
SKŁAD:
JULECKI PATRYK
KARWOWSKI OLIWIER
SOBOLEWSKI SZYMON
MOŚCICKI MICHAŁ
DAWIDOWSKI PIOTR
UŚCIŁOWICZ RYSZARD
BALCERZAK ADAM
JAKONIUK RAFAŁ
KACPRZYK KONRAD
PRZYBOROWSKI MICHAŁ
JUCHNIEWICZ DAMIAN
HAS DAWID
PIETRASZEK OLAF
DUDEK PATRYK
RZYMSKI PIOTR
CHROŚCIELEWSKI KACPER

Mecze rozgrywane były w liczebności na boisku 8+1. 16 strzelonych bramek przy 4 straconych oraz 6 wygranych meczy i jedna porażka (ze zwycięzcą turnieju) dały ostatecznie II miejsce. Co ciekawe podopieczni Michała Rutkowskiego zdobyli 18 punktów, tyle samo co MOSP Jagiellonia Białystok. Jednak wynik meczu bezpośredniego z rywalem zepchnął Ronę na drugą lokatę.

WYNIKI:
RONA - BSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:1 (MOŚCICKI, SOBOLEWSKI)
RONA - MOSP JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 4-0 (2X MOŚCICKI, KACPRZYK, SOBOLEWSKI)
RONA - OLIMPIA ZAMBRÓW 3-2 (2X MOŚCICKI, JUCHNIEWICZ)
RONA - MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI (2X MOŚCICKI, DAWIDOWSKI, DUDEK)
RONA - DAINAVA ALYTUS (LITWA) 1-0 (DAWIDOWSKI)
RONA - BIELKARD GRODNO (BIAŁORUŚ) 2-0 (MOŚCICKI, UŚCIŁOWICZ)
RONA - MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0-1

Wypowiedź Trenera Michała Rutkowskiego:

Niesamowita praca jaką chłopcy włożyli w te dni aby osiągnąć taki wynik w mocno obsadzonym turnieju. Po pierwszym meczu z główną drużyną Jagielloni Białystok, zwycięski wynik dodał wiary we własne możliwości, których moim zawodnikom na pewno nie brakuje. Bardzo dobrze funkcjonowała obrona wspierana przez zawodników z formacji ofensywnych. Również akcje po jakich padały bramki były dla mnie wielką dumą i z satysfakcją patrzyłem na dalszy rozwój wydarzeń. O braku sukcesu końcowego myślę, że zadecydował moment gdzie graliśmy mecz po meczu. Przy takiej pogodzie oraz po warunkach postawionych przez drużynę z Białorusi przyszło nam grać z bardzo mocnym MOSPem. Zmęczeni wręcz wykończeni chłopcy zagrali tak jak najlepiej potrafili jednak organizmu się nie oszuka. Dla mnie jest to duży wynik ze względu na to iż był to pierwszy turniej po 9 osób na boisku. Trenujemy i walczymy dalej a kolejne mecze i turnieje już wkrótce.

Dodatkowo w Klasyfikacji najlepszych zawodników do TOP 9 zostali wybrani Michał Mościcki oraz Szymon Sobolewski. Każdy z chłopaków dostał medal oraz nagrody rzeczowe.
Po turnieju obowiązkowa wizyta w McDonaldzie oraz wisienka na torcie czyli !!! EKSTRAKLASA !!! JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LEGIA WARSZAWA. 22 500 LUDZI NA TRYBUNACH A TAM MY EŁCKA RONA !!!

BYĆ LEPSZYM KAŻDEGO DNIA .
Uwaga Rodzice
OgłoszenieRządowy program pomocy uczniom "Wyprawka szkolna"
Informacje dla uczestników obozu w Czarnym Dunajcu
OgłoszenieW dniach 11.08-17.08 4 klasy Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 będzie przebywać na obozie sportowym w Czarnym Dunajcu (30 km od Zakopanego).

Informacje dla uczestników:
Zbiórka na wyjazd na obóz w Czarnym Dunajcu odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2015 r. (wtorek) o godzinie 6.00 rano przy stadionie miejskim ul. Piłsudskiego. Powrót nastąpi około godz. 24.00 17-18.08.2015 r. Jedziemy dwoma autokarami. Godzina powrotu może się zmienić na późniejszą. Obóz kończymy 17.08 po obiedzie. Informacje o powrocie będą przekazywane za pośrednictwem telefonów (sms) lub internetu.

Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy:

1) Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, ochraniacze).
2) Strój treningowy na zmianę
3) Buty piłkarskie (korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.
4) Czapkę z daszkiem (rocznik 2002 dostanie czapki we wtorek)
5) Kąpielówki
6) Klapki pod prysznic
7) Kurtkę przeciwdeszczową
8) krem z filtrem UV
9) Legitymację szkolną i obowiązkowo paszport lub dowód osobisty !!! (wycieczka na Słowację).
10) Przybory Toaletowe.
11) Plecak na wędrówki w górach, wycieczka do Zakopanego.

Chłopcy nie zabierają ze sobą urządzeń elektrycznych typu psp, tablety. Telefony komórkowe będą wydawane w wyznaczonych terminach. Ze względu na organizację dnia i stan emocjonalny dziecka oraz możliwość zagubienia telefonu komórkowego. Telefony komórkowe będą "rekwirowane" przez opiekunów i rozdawane dwa razy w ciągu trwania obozu. W razie zaginięcia nie ponosimy odpowiedzialności. Zauważyliśmy też, że chłopcy uzależnieni od telefonu komórkowych nie włączają się w program zajęć, nie potrafią rozwiązywać najprostszych problemów, stają się niezaradni i wciąż uzależnieni od decyzji innych, nawet w najprostszych sprawach.
W razie "sytuacji awaryjnych" proszę kontaktować się z trenerami roczników 2002, 2003, 2004 i 2005 (IV, V, VI i I gimnazjum).

Dariusz Ryszkiewicz
Obóz siatkrski Łeba 2015
Tegoroczny obóz sportowy odbył się w dniach od 24 lipca do 4 sierpnia w pięknej miejscowości Łeba. Nasi młodzi siatkarze codziennie trenowali na dużej hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza, a każdy dzień rozpoczynaliśmy gimnastyką poranną. W wolnym czasie, kiedy nie mogliśmy liczyć na ładną pogodę, dzieci spędzały czas w sposób kreatywny - m.in. przygotowały pokaz kabaretów oraz filmów, bawiły się w podchody.
Dzięki uprzejmości taty Karoliny Niecikowskiej, Panu Bogdanowi Niecikowskiemu mogliśmy bezpłatnie wejść na mecz Lechii Gdańsk na pięknym stadionie PGE Arena, za co bardzo dziękujemy. Zwiedziliśmy Zoo w Gdańskiej Oliwie. Byliśmy w pięknym Skansenie w Szymbarku. Oczywiście nie mogło zabraknąć największej atrakcji Łeby, jakimi są wydmy ruchome na które udaliśmy się ciuchcią oraz statkiem. Przy sprzyjającej pogodzie pomiędzy treningami kąpaliśmy się w morzu.
Najważniejsze, że wszyscy wrócili cali i zdrowi, obyło się bez większych kontuzji i jesteśmy przygotowani do nowego sezonu siatkarskiego!!
Dziękujemy bardzo Panu Prezydentowi Tomaszowi Andrukiewiczowi, Pani Dyrektor SPS 6 Ewie Litman oraz Radnym Miejskim za dofinansowanie obozu sportowego dla klas siatkarskich Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6.
Dziękujemy również opiekunom i trenerom za wolantarystyczą opiekę i treningi siatkarskie w trakcie całego obozu:
Łukasz Budziński
Magda Budzińska
Karolina Andrzejewska
Jarosław Andrzejewski
Dariusz Maciorowski
Zdjęcia z obozu
Międzynarodowy turniej na Słowacji
OgłoszenieWybrani zawodnicy z IV b (rocznik 2004), V b (rocznik 2003), VI b (rocznik 2002), razem 53 młodych piłkarzy w dniach 1-7.07 będzie rywalizować z rówieśnikami 15 krajów: Polska, Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Czechy, Białoruś, Estonia, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Serbia i nawet z Filipin (rocznik 2003).

Turniej jest ogromnym przedsięwzięciem w którym zagra 177 zespołów w 9 kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.

Do tej pory w imprezie na Słowacji uczestniczyły zespoły Rony roczników 1998, 2000 i 2005. W tym roku roczniki 2002, 2003 i 2004.

Wszystkie wyniki spotkań można śledzić na żywo za pośrednictwem strony turnieju Fragaria Cup.Listy zakwalifikowanych do klas sportowych
OgłoszenieListy kandydatów zakwalifikowanych do klas sportowych Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku:

Klasa IV piłka nożna

Klasa IV piłka siatkowa

Listy kandydatów zakwalifikowanych do Gimnazjum Sportowego:

Klasa I gimnazjum piłka nożna

Klasa I piłka siatkowa dziewcząt

Klasa I piłka siatkowa chłopców

Ostateczne listy przyjętych zostaną opublikowane 8 lipca.

Wszystkim zakwalifikowanym sportowcom i rodzicom gratulujemy.


Bal Szóstoklasistów
Ogłoszenie

Kliknij, aby zobaczyć galerię

23 czerwca 2015 w Zespole Szkół Samorządowych w Ełku przy dźwiękach 'Poloneza' rozpoczął się uroczysty Bal Szóstoklasistów. Uczniowie z klasy 6a i 6b SPS 6 spędzili niezapomniany wieczór świętując i bawiąc się w rytmie swoich ulubionych utworów muzycznych. Były tańce, wyśmienity poczęstunek przygotowany przez rodziców, karaoke i mnóstwo dobrej energii.
Dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania do Balu: Państwu Magdalenie i Łukaszowi Budzińskim, Pani Katarzynie Zyzman, Pani Urszuli Oleksińskiej, Pani Agnieszce Malinowskiej, Pani Annie Przybysz.
Dziękujemy Nauczycielom i Dyrekcji SPS6 za spędzenie tego wieczoru z nami.
Dziękujemy Pani Katarzynie Klimach, nauczycielce wychowania fizycznego, za trud włożony w przygotowannie naszych szóstoklasistów do zatańczenia 'Poloneza'.

Było wesoło i optymistycznie. Być może Bal Szóstoklasistów na stałe wpisze się w kalendarz uroczystości w naszej szkole - czego sobie i uczniom życzymy :-)

Marlena Skutnik & Katarzyna Cholewińska
(wychowaczynie klasy 6a i 6b).
Terminy egzaminów poprawkowych
OgłoszenieTerminy egzaminów poprawkowych
Kolejny sukces klasy VI b!
wydarzenia sportoweTym razem klasa VI b Naszej podstawówki grała jako Rona w mistrzostwach klubowych województwa.
Turniej finałowy został rozegrany w Elblągu na dwóch boiskach. Na mistrzostwa województwa zjechały wszystkie najlepsze zespoły w kat. Młodzik ( do rywalizacji w całym sezonie przystąpiło ok. 100 zespołów). Turniej podzielono na 4 grupy po 3 zespoły. Po losowaniu Tona trafia na Olimpię Elbląg i Drwęce Nowe Miasto Lubawski. Mecze grupowe zagraliśmy dobrze wygrywając pewnie, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Oba spotkania wygrywamy po 1:0 stwarzając sobie dużo sytuacji na podwyższenie
rezultatów. W ćwierćfinale trafiamy na Warmię Olsztyn i też pokazujemy swoją wyższoścć pewnie wygrywając 2:0. Półfinał mimo już dużego zmęczenia, też gramy koncertowo z gospodarzami wygrywamy 2:0. Do finału mistrzostw gramy bardzo dobrze, nie tracimy bramki ( Kacper Gajewski najlepszy bramkarz turnieju). W finale spotykamy się z Naki Olsztyn faworytami turnieju, którzy do finału "doczołgali się" remisując 3 spotkania w regulaminowym czasie. W finale nie daliśmy rady kontynuować dobrej passy,
gdyż zespół Naki postawił poprzeczkę bardzo wysoko i porażka 0:1 i jesteśmy wicemistrzami.

Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Kacpra Gajewskiego z UKS Rona I Ełk. Królem Strzelców został Jakub Perkowski z Hetmana Baranowo (4 bramki), a najlepszym zawodnikiem został Filip Dymerski z UKS Naki III Olsztyn.Mecze grupowe:
Rona 1:0 Olimpia Elbląg ( Ryszkiewicz)
Rona 1:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (Ryszkiewicz)

ćwierćfinał:
Rona 2:0 Warmia Olsztyn (Lewandowski, ?)

Pófinał:
Rona 2:0 Olimpia Elbląg (2x Stelmaszuk)

Finał:
Rona 0:1 Naki

KADRA:
Gajewski Kacper., Tymon Gutowski, Gabriel Rećko, Michał Herman, Maksymilian Smoliński, Filip Ryszkiewicz Filip, Kamil Albo, Jakub Lewandowski, Piotr Murawski, Kacper Łask, Bartek Bielski, Marcin. Stelmaszuk, Błażej Makar

Klasyfikacja końcowa
1. UKS Naki III Olsztyn
2. UKS Rona 03 I Ełk
3. AP 3Stomil Olsztyn
4. ZKS Olimpia I Elbląg
5. UKS Hetman Baranowo
6. UKS SP Legia-Bart Bartoszyce
7. KKS Warmia Olsztyn
8. MKS Polonia Lidzbark Warmiński
9. SKS Szczytno
10. KS Finishparkiet NML
11. ZKS Olimpia IV Elbląg
12. GKS LZS Wikielec
Rekrutacja do klas sportowych
OgłoszenieListy kandydatów do Gimnazjum Sportowego zgodnie z ilością punktów uzyskanych w testach sprawnościowych:

Kandydaci do klasy I piłka nożna

Kandydaci do klasy I piłka siatkowa dziewcząt

Kandydaci do klasy I piłka siatkowa chłopców

Dodatkowy test sprawnościowy dla kandydatów w dyscyplinie piłka nożna, którzy z powodu kontuzji nie mogli uczestniczyć w próbie odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2015 o godzinie 15:00 na Orliku.

Przypominamy, o dostarczeniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach sprawdzianu do 30 czerwca do godziny 14:00.

ZAPRASZAMY


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
OgłoszenieUroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w sali gimnastycznej w następujących termiach:

oddziały przedszkolne – 24.06 o godzinie 16:00,

VI – 25.06 o godzinie 17:00,

IV - V SP – 26.06 o godzinie 8:00,

I-III SP – 26.06 o godzinie 9:30,

LO – 26.06 o godzinie 11:00,

Serdecznie zapraszamy.
Strona 1 z 49 1 2 3 4 > >>

Poćwicz online
Projekty w szkole
Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
kontakt z administratorem

760144 Unikalnych wizyt