Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców uczniów chętnych do klas sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) zapraszamy po podania do sekretariatu szkoły ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/05/2017 11:39:48 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Terminy testów sprawnościowych do klas 4-ych sportowych o profilu piłka nożna i piłka siatkowa w roku szkolnym 2017/2018
Ogłoszenie
Dyscyplina Termin I Termin II Miejsce Uwagi
Piłka siatkowa – dziewczęta i chłopcy
(opis testów)
20 maja 2017 r. (sobota) godz. 9:00 10 czerwca 2017 r. (sobota) godz. 9:00 Zespół Szkół Sportowych, ul. Suwalska 15 – sala gimnastyczna Obowiązuje strój sportowy, obuwie sportowe
Piłka nożna- chłopcy
(opis testów)
20 maja 2017 r. (sobota) godz. 9:00 10 czerwca 2017 r. (sobota) godz. 9:00 Zespół Szkół Sportowych, ul. Suwalska 15 – boisko ORLIK Obowiązuje strój sportowy, obuwie sportowe

Uczeń przystępujący do testów powinien obowiązkowo posiadać oświadczenie o stanie zdrowia podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych (załącznik do podania). Podanie można pobrać ze strony szkoły lub otrzymać w sekretariacie. Serdecznie zapraszamy
Festyn Rodzinny
Wycieczka do Olsztyna
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

19 maja uczniowie klasy 4a pod opieką wychowawczyni Pauliny Rynkowskiej oraz uczniowie klasy 5a i 5b pod czujnym okiem wychowawczyni Anny Rutkowskiej oraz innych nauczycielek matematyki –Joanny Kupidłowskiej, Katarzyny Frankiewicz i Agnieszki Łabanowskiej wzięli udział  w jednodniowym wyjeździe do Olsztyna. Pierwszym punktem programu była wizyta w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym na pokazie filmowym „Jasna i ciemna materia”. 
Kolejnym punktem programu była wizyta w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym, gdzie uczestnicy wycieczki mieli możliwość aktywnego udziału w wystawie "Matematyczny Pociąg". Była to okazją do samodzielnego zapoznania się z pewnymi matematycznymi osobliwościami, twierdzeniami, prawidłowościami, ale przede wszystkim sposobność do wspaniałej zabawy.
Po intelektualnym wysiłku i smacznym obiedzie wycieczkowicze z przyjemnością przespacerowali się po Olsztyńskiej Starówce. Wszyscy jednak oczekiwali na ostatni punkt programu - wizytę w Parku Trampolin. W Parku Trampolin dzieci przywitali młodzi, pełni energii instruktorzy, którzy przez godzinę opiekowali się gośćmi korzystającymi z trampolin. Niektórzy skakali niczym gazele, inni wykonywali akrobacje, a jeszcze inni próbowali zagrać w kosza czy zbijaka. Czas upłynął wszystkim niewiarygodnie szybko i trzeba było pożegnać się.
Dzień Matki i Ojca
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

„Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” pod takim hasłem rozpoczęły się tegoroczne Ełckie Dni Rodziny. Dnia 19 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 w Ełku wielkie poruszenie, ponieważ odbyła się tam uroczystość właśnie z okazji Dni Rodziny. Świętowanie rozpoczęło się o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej. Spotkanie przygotowały wszystkie dzieci z klas I-III, które tańczyły, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze tematycznie związane ze świętem. Wszystko dla swoich rodziców.   Na zakończenie każda obecna mama i tata otrzymali od swojej pociechy własnoręcznie przygotowane upominki, kwiatki i laurki. Uroczystość była bardzo udana, wszyscy byli bardzo wzruszeni. Podziękowań, braw i pochwał tego dnia w czasie uroczystości nie brakowało. Spotkanie to podkreśliło wielką rolę rodziny w życiu dziecka. Dało się zauważyć, że mądra miłość rodzicielska daje gwarancję tego, aby dzieci były zdrowe, radosne, życzliwe i otwarte na innych. 

Jolanta Gutowska
Liga Młodzika - Rona 2004 !
wydarzenia sportowe

W sobotni poranek swoją walkę w drodze po mistrzostwo województwa w kategorii Młodzik stoczyli podopieczni Michała Rutkowskiego. Tym razem przeciwnikiem młodych Roniarzy (uczniowie klasy VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku) była druga drużyna Mrągowi Mrągowo.

Wynik:
vs Mrągowia II Mrągowo 10-0 (3 Mościcki, 2 Kiarszys, Przyborowski,
Dawidowski, Juchniewicz, Łukawski, Dudek)

Grali:
Julecki, Kuczyński, Uściłowicz, Tymoszczuk, Kozicki, Piętko,
Przyborowski, Łukawski, Kacprzyk, Pietraszek, Walczak, Balcerzak,
Dawidowski, Mościcki, Makal, Juchniewicz, Kiarszys, Dudek.

Być Lepszym Każdego Dnia...
Udział w Międzyszkolnym Konkursie „Ełk – Perła Mazur”
Kronika
W poniedziałek – 15 maja 2017 roku uczniowie klasy IVb – Oliwia Kamińska, Kacper Chudziński oraz Maciej Orzechowski wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie „Ełk – Perła Mazur”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Ełku. W potyczkach konkursowych uczniowie musieli wykazać się znajomością historii Ełku i ełczan, którzy przyczynili się do promocji naszego miasta oraz wiedzą na temat zabytków i instytucji znajdujących się w Ełku. Dodatkowo każda drużyna miała za zadanie zaprezentować pracę przedstawiającą logo miasta Ełk, wykonaną w formie kolażu. Uczniowie naszej szkoły za udział w konkursie otrzymali książki o historii Ełku oraz dyplomy. Gratulujemy!!!

Joanna Gaworska
Językowy zawrót głowy
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

12 maja 2017r.uczniowie klasy 3 „b” uczestniczyli w otwartych zajęciach logopedycznych z elementami kinezjologii edukacyjnej, prowadzonych przez metodyka MODN w Ełku -panią Marię Łepkowską. Celem lekcji były ćwiczenia artykulacyjne i oddechowe poprawiające dykcję i wyrazistość mowy wzbogacone gimnastyką mózgu. Uczniowie bardzo chętnie, z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w proponowanych zabawach i ćwiczeniach, podczas których zdobyli nowe umiejętności i ciekawe doświadczenia. Zajęcia zostały przeprowadzone w bardzo ciekawej, atrakcyjnej formie i sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Zakończyły się wręczeniem dzieciom niespodzianek oraz dyplomów. Serdecznie dziękujemy pani Marii Łepkowskiej za kolejne już zajęcia i życzymy wielu sukcesów w pracy.

Beata Staniszewska
ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA
Kronika
W piątek – 12 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 maja. W części artystycznej uczniowie klasy 4b przedstawili okoliczności podpisania pierwszej w Europie konstytucji oraz korzyści dla Polski, wynikające z jej przyjęcia. Zaprezentowane scenki były komentowane przez narratora, czyli uczennicę klasy 2N – Karolinę Pawłowską. Całość występu została wzbogacona pieśniami, m.in.: „Witaj majowa jutrzenko” w wykonaniu chórku dziewcząt z klasy 5c, przygotowanego przez pana Pawła Borzeńskiego. Dekorację do przedstawienia wykonała pani Iwona Grygo.
Szkolna uroczystość upamiętniająca Święto Konstytucji 3 maja wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród uczniów i w ciekawy sposób poszerzyła ich wiedzę historyczną.

Organizator: Joanna Gaworska
Liga Tenisa Stołowego
wydarzenia sportoweSerdecznie zapraszam wszystkie osoby chętne ! (zachęcam również rodziców i nauczycieli), do udziału w Lidze Tenisa Stołowego organizowanej w naszej szkole przez UKS Maratończyk.


Liga obejmuje 5 Turniejów - każdy rozegrany w kolejnym miesiącu.
Czwarty Turniej odbędzie się:
26 maja (piątek), o godzinie
16.30 - Chłopcy
17.00 - Dziewczyny
18.00 - Dorośli


Tabela punktowa umieszczona będzie na tablicy ogłoszeń przy Sali Gimnastycznej naszej szkoły.

Liga współfinansowana jest ze środków otrzymanych w ramach grantu miejskiego:
" Tradycje sportowe" przez Samorząd Miasta Ełk.
Umacniamy się na pozycji LIDERA"
wydarzenia sportoweZawodnicy z klasy I N i II N zaliczyli kolejny udany weekend.
I Liga Trampkarza

UNIA Susz 0:5 UKS Rona 03 Ełk
Bramki: Murawski 2x, Dębek 2x, Smoliński

Dobra gra i pewne zwycięstwo z charakternymi zawodnikami Susza.

Skład Rony: Sternik (35' Gajewski)- Waszkiewicz (36' Herman), Makar, Kalicki (40' Lewandowski), Ryszkiewicz, Grądziel, Murawski, Dębek, Rusak, Albo (40' Sylwisty), Smoliński (36' Urynowicz)
Rona 2004 - Liga Młodzika!!!
wydarzenia sportoweCzwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli młodzi zawodnicy Ełckiej Rony (w większości uczniowie klasy VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku) w IV kolejce ligowej w kategorii MŁODZIK. Tym razem podopieczni Michała Rutkowskiego udali się do Mikołajek by tam zmierzyć się z rówieśnikami Kłobuka Mikołajki. Szanse gry dostało 18tu zawodników. Mimo korzystnego rezultatu w dalszym ciągu skuteczność to "Pięta Achillesa" drużyny.

Grali:
Julecki, Kuczyński, Kozicki, Tymoszczuk, Walczak, Przyborowski, Uściłowicz, Piętko, Sobolewski, Dawidowski, Kacprzyk, Mościcki, Dudek, Ułanowicz, Kuligowski, Juchniewicz, Walejewski, Kiarszys.

Wynik:
vs Kłobuk Mikołajki 7-1 (3 Mościcki, 2 Kiarszys, Sobolewski, Ułanowicz)

Być Lepszym Każdego dnia...
Strona 1 z 80 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1214396 Unikalnych wizyt