Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook11/12/2017 18:10:26 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Podsumowanie kampanii Biała Wstązka
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię


08.12.2017 r. w Hotelu Rydzewski odbyło się uroczyste posumowanie kampanii Biała Wstążka stop przemocy wobec kobiet 2017. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody za udział w konkursach międzyszkolnych, w których udział wzięli również uczniowie naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy 3S: Adrianna Krystochowicz i Paulina Iwiska zajęły I miejsce w konkursie multimedialnym na temat cyberprzemocy rówieśniczej, a uczeń klasy 2N Oskar Smyk zdobył wyróżnienie. Sukcesy odnieśli również nasi najmłodsi uczniowie. Fabian Iliaszuk z klasy 4a zajął II miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”, a Adrian Zdankowski z klasy 4d i Maja Tomaszewicz z klasy 3b otrzymali wyróżnienia.
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Paszkowska, Elżbieta Kalinowska

Siatkarskie granie

Kolejny weekend z ligową siatkówką.
W sobotę dziewczęta z klas III sn grały swój mecz w kategorii kadetek, gdzie przed własną publicznością zmierzyły się z Truso Elbląg. Po bardzo zaciętym pojedynku wygrały ostatecznie 3:1 i zachowały szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.
W niedzielę siatkarze z klasy II s udali się na wyjazdowy dwumecz do Olsztyna, gdzie zmierzyli się z Absolwenetem Olsztyn i ostatecznie wygrali 2:0 i 2:1 i ponownie awansowali do II ligi.
Siatkarze z klasy III s udali się do Elbląga, gdzie rozegrali swój kolejny mecz w kategorii kadetów. Po bardzo zaciętym pojedynku przegrali 2:3 z Truso Elbląg.
Siatkarki z II s udały się na turniej do Bartoszyc. Niestety dziewczyny przegrały dwa swoje mecz 0:2 z gospodyniami oraz Górowem Ilaweckim.
WIęcej informacji TUTAJ
Ocena dziewiątka
Uczniowie ZS Sportowych w 9-10.12.2017 rywalizowali z zespołami piłkarskimi w turnieju międzynarodowym. Efekt: 6 spotkań (2 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki). Na 12 zespołów zajęliśmy 9 miejsce. Najlepszy zawodnik zespoły Kuberski Filip ( najlepszy strzelec 6 bramek).Sobota:
Żalgiereitis Wilno 4:0 Rona 03 Ełk
Suduwa Marijampol 2:2 Rona 03 Ełk
Marupas Łotwa 5:3 Rona 03 Ełk
Niedziela
FM Wilno 3:0 Rona 03 Ełk
Žalgiereitis II 0:3 Rona 03 Ełk
Suduwa Marijampol 0:1 Rona 03 Ełk
Skład zespołu: Jaskółki Tomasz, Kolendo Patryk-- Wnorowski Hubert, Kozicki Piotr, Chudziński Kacper, Kawula Adrian, Oskar Ryszkiewicz, Kuberski Filip, Konrad Michniewicz, Oliwka Kamińska, Maciej Orzechowski, Mirończuk Jakub, Pieńczykowski Kacper, Igor Pawłowicz, Wielgat Kuba, Maziukiewicz Adrian.
Fotografia i film- media i kultura popularna
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

8 grudnia 2017 roku uczniowie klasy II S Gimnazjum Sportowego uczestniczyli w wykładzie dr Karola Jachymka p.t. „ Fotografia i film- media i kultura popularna” w Ełckim Centrum Kultury. Uczniowie obejrzeli również wystawę prac dzieci i młodzieży p.t.”Naświetlenie Przeszłość Teraźniejszość Przyszłość” w Galerii Ślad. Finisaż był ostatnim etapem tegoż projektu, a dr Jachymek w bardzo przystępny i ciekawy sposób opowiadał o historii fotografii. Zajęcia prowadzone były raczej w formie warsztatów, gdzie każdy z uczestników mógł prowadzić dialog z prowadzącym, niż w formie wykładu. Zajęcia były nieszablonowe, a młodzież chętnie uczestniczyła w rozmowie.

Organizator: Edyta Ostrowska
Królewski Konkurs
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

8 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Sportowych Pani Dyrektor Dorota Karpińska w asyście organizatorki konkursu Edyty Ostrowskiej uroczyście wręczyły nagrody laureatom konkursu Monarchia Brytyjska. Cieszymy się, że mogłyśmy gościć w naszej szkole reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką Pani Iwony Szczuki, Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką Pani Eweliny Koniecko jak również reprezentantów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 i Gimnazjum Sportowego pod opieką Pań Marleny Skutnik oraz Edyty Ostrowskiej. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Raz jeszcze chciałabym podziękować Panu Robertowi Dawidowskiemu za ufundowanie głównych nagród rzeczowych. Na temat konkursu można przeczytać więcej na stronie Radia 5.

Organizator: Edyta Ostrowska
Zdjęcia: Andrzej Mocarski i Marlena Skutnik
W świątecznym nastroju
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerięJarmark Świąteczny w Ełku to już tradycja. W sobotę 9 grudnia 2017 roku na placu przed Ełckim Centrum Kultury wystawione były liczne stragany z rękodziełem, stoiska z ozdobami świątecznymi i rozmaitymi przysmakami. Pojawiła się również scena, na której pod kierunkiem pani Ewy Awramik zagrały i zaśpiewały uczennice klasy IV a Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6: Alicja Aleszczyk, Zuzanna Banachowska, Nikola Choruży, Małgorzata Dawidowska, Aleksandra Grygo, Tola Jastrzębska, Oliwia Kaczyńska, Oliwia Kamińska, Weronika Koniecko, Michalina Potoczna, Lena Rutkowska, Karolina Suchocka, Gabriela Urynowicz i Daniela Zalewska.
Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim, a wspólne śpiewanie kolęd na pewno na długo zostanie w pamięci.
Konkurs na jadalne bombki
Kronika
6 grudnia 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs na jadalne bombki dla ptaków organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ełku im. Zofii Nasierowskiej. Celem konkursu było kształcenie postaw proekologicznych, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na dokarmianie ptaków zimą, rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych. Miło nam poinformować, że aż dwóch uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 z klasy IVa zostało nagrodzonych: Fabian Iliaszuk – I miejsce Kacper Guzek – III miejsce. Oprócz nich w konkursie wzięli udział inni uczniowie tej klasy: Lena Rutkowska, Michalina Potoczna i Paweł Bartoszewicz. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Prace konkursowe zostały zawieszone i wyeksponowane na choinkach w ogrodzie biblioteki.
Klasa VII B Zespołu Szkół Sportowych w Ełku - kontrolnie w Suwałkach!!!
wydarzenia sportoweW czwartek na mecz kontrolny do Suwałk wybrali się zawodnicy rocznika 2004. Na świetnie przygotowanym boisku, podopieczni trenera Michała Rutkowskiego bardzo dobrze poradzili sobie z przeciwnikiem stwarzając sobie mnóstwo sytuacji bramkowych.

Wynik :
vs Wigry Suwałki 2004 6-1 (3 Wierzbicki, Kiarszys, Starzewski, Makal)

Grali:
Karwowski, Falkowski, Rzymski, Przyborowski, Uściłowicz, Kiarszys, Balcerzak, Juchniewicz, Dudek, Pietraszek, Ułanowicz, Wierzbicki, Makal, Starzewski, Kuligowski, Walejewski.

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Miasto Ełk - razem dla bezpieczeństwa
Kronika
Kliknij, aby zobaczyć galerię
Nasze ostatnie sukcesy
Kronika
Stypendystki Prezydenta Miasta Ełku
Karolina Budzińska, Natalia Safiejko, Paulina Cholewińska
Oskara Sosnowskiego
zdobywcy II i III miejsca w karate
Konkurs świąteczny #SuperKoderów- prześlij pracę i wygraj nagrody
Ogłoszenie

Regulamin konkursu


Bierzesz udział w zajęciach #SuperKoderów? Organizujesz lekcje programowania w swojej szkole? Stwórzcie z uczniami scratchową kartę świąteczną i wygrajcie nagrody.
„Konkurs Świąteczna kartka #SuperKoderów” to inicjatywa Fundacji Orange skierowana do wszystkich szkół biorących udział w programie #SuperKoderzy zarówno w obecnej jak i pilotażowej edycji. Fundatorem nagród jest Fundacja Orange. Celem konkursu jest pokazanie, że programowaniem może zająć się każdy.
Spośród zgłoszonych prac pięć zgłoszeń otrzyma nagrodę główną i pięć zgłoszeń nagrodę wyróżnienia.
Zasady konkursu:
• Zgłoś pracę do konkursu
• Pokaż ,że nawet kartę świąteczną można zaprogramować
• Wygraj nagrody i pokaż innym, że kodowaniem może zająć się każdy
• Prace można zgłaszać do 20.12.2017
Regulamin konkursu znajdziesz w załączniku
Do wygrania:
• Nagroda główna 5 tabletów Samsung
• Nagroda wyróżnienia 5 pokrowców na tablet

Czekamy na Wasze zgłoszenia
Strona 1 z 91 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1371837 Unikalnych wizyt