Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/06/2018 20:01:30 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Dzień Mamy i Dzień Taty
Konkursy

Kliknij, aby zobaczyć galerię
Piknik „Brzechwa przyjacielem dzieci”
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

13 czerwca 2018 r. uczniowie klas I-III oraz uczennice klasy V „a” reprezentowali naszą szkołę na Pikniku zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną PCPP-P W Ełku. Nad organizacją udziału naszej szkoły w tym wydarzeniu czuwała p. Hanna Tyszko. Zespół „Skaczące Nutki” pod kierunkiem p. Heleny Borowej zaprezentował swoje umiejętności taneczne. Uczniowie klasy III „a” wystąpili z pokazem ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej do wierszy Jana Brzechwy, przygotowanym przez p. Katarzynę Cholewińską i p. Beatę Staniszewską. Do wspólnych ćwiczeń włączyły się również chętne dzieci. Organizatorzy, przy współpracy nauczycieli bibliotekarzy z ełckich szkół, przygotowali dzieciom wiele atrakcji: konkursy, quizy, zajęcia plastyczne. Odbył się również konkurs na najciekawsze przebranie za postać z utworów Jana Brzechwy. Wśród jego laureatów znalazły się nasze uczennice: Gaja Jastrzębska oraz Natalia Klimach. Podczas Pikniku panowała serdeczna atmosfera, a dzieci mogły spędzić miło czas wśród pięknej zieleni w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a uczniom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły w Pikniku.

Hanna Tyszko, Beata Staniszewska
Wycieczka do do Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Papugarni w Białymstoku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

8 czerwca 2018r. uczniowie klasy I „a” i I „c” odbyli wycieczkę do Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Papugarni w Białymstoku. Obejrzeli spektakl pt. „Sprawa Kapturka Cz.” – uwspółcześnioną wersję baśni, w której tradycyjny las zastępuje wielkomiejska dżungla. Było to nowe doświadczenie kulturalne, które wywołało dużo emocji i radość wśród dzieci. Następnie w Papugarni miały okazję obejrzeć kilkadziesiąt papug różnych gatunków. Mogły tam poznać unikalne ptaki, dotknąć ich oraz nakarmić. To były niezapomniane przeżycia.
Beata Staniszewska
Fotorelacja: H. Borowa, B. Staniszewska

Uwaga! Harmonogram egzaminów poprawkowch
Ogłoszenie
Pobierz harmonogram przedmiotowych egzaminów poprawkowych
Wycieczka do Białegostoku
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

15 czerwca 2018 roku 42 uczniów klas 4a i 5a wzięło udział w wycieczce do Białegostoku. Główną atrakcją wyjazdu były dwugodzinne zajęcia w parku trampolin Strefa Wysokich Lotów. Uczniowie mieli szansę nie tylko dobrze się bawić, ale również rozwijać swoje umiejętności lub uczyć się nowych rzeczy.
W drodze do Białegostoku, dzięki postojowi w okolicach Osowca, można było rozkoszować się pięknem natury Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wszyscy żałowali, że nie mają ze sobą strojów kąpielowych – piasek nad rzeką i cudowna woda wręcz namawiały do kąpieli. W Białymstoku uczniowie mieli okazję poznania Pałacu Branickich, a spacer po okalającym go parku na pewno wszystkim zapadł w pamięć ze względu na pięknie uformowane alejki, mnóstwo kwiatów, fontann czy rzeźb.

Opiekunowie: Paulina Rynkowska, Teresa G. Gorajewska, Krzysztof Konowalski, Grzegorz Orzeł
Tekst i zdjęcia: Teresa G. Gorajewska
Wyprawa po mleko!!!
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Muzeum Mleczarstwa zwiedzali uczniowie klasy 2a, 1b oraz 0a. Dzieci miały możliwość poznania drogi mleka od krówki do domu. Muzeum Mleka to miejsce, w którym uczniowie poprzez zabawę i wzajemną interakcję z elementami wystaw mogą poznawać np. ciekawą historię mleczarstwa. Zajęcia zostały zakończone bardzo ciekawymi warsztatami plastycznymi- malowaliśmy na mleku.

Jolanta Gutowska, Grazyna Sacharzewska, Iwona Grygo
Podsumowanie projektu „Wychować człowieka mądrego”
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

14 czerwca 2018 roku grupa nauczycieli uczestniczących w projekcie „Wychować człowieka mądrego” wzięła udział w wycieczce do Supraśla, gdzie odbyło się szkolenie prowadzone przez panią Małgorzatę Borowską z Centrum Szkoleniowego KLANZA w Białymstoku. Tutorzy poznali szereg zabaw z wykorzystaniem chusty. Wyjazd połączony był również ze zwiedzaniem urokliwego Supraśla, w tym wnętrza Liceum Plastycznego, i jego okolic. Ciekawym przeżyciem był spacer z przewodniczką – Szwędaczki Supraskie, oraz spotkanie z Duchem Puszczy, który nagle pojawił się na ścieżce.

tekst i zdjęcia: Teresa G. Gorajewska


Zajęcia integracyjne klasy IV B w przedszkolu "Słoneczna Ósemka"
Kronika

W poniedziałek (18.06.2018) uczniowie klasy IV B Zespołu Szkół Sportowych w Ełku udali się na zajęcia integracyjne do przedszkola "Słoneczna Ósemka". Podczas treningu starsi koledzy wcielili się w rolę Trenerów i z dużym zaangażowaniem wraz z maluszkami w wieku 4-5 lat wdrażali ich w temat piłki nożnej. Było dużo usmiechu, radości i przede wszystkim dobrej zabawy z elementami piłki nożnej.

Nad wszystkim czuwali Trenerzy Kamil Bruliński, Michał Rutkowski oraz Panie z grup dzieci biorących udział w zajęciach.

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Trening z przedszkolakami
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniu 14.06 na swoim treningu uczniowie klasy 5a mieli przyjemność gościć grupę dzieci z miejskiego przedszkola "Słoneczna Ósemka". Podczas zajęć przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wykonywały wszystkie elementy treningu w parach ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami. Dzieci z wielkim zapałem podrzucały, chwytały piłki i brały udział we wszystkich konkurencjach wymyślanych przez trenerów. Był to dzień pełen wrażeń zarówno dla odwiedzających nas dzieci jak i uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że grupa "Wiewióreczek" wraz z opiekunem Panią Justyną Zawadzką, długo będzie pamiętać nasz trening i zagości w naszej szkole jeszcze nie raz.

Paulina Rynkowska, Grzegorz Orzeł
IV miejsce w Warszawie
Kronika
Zawodnicy naszego klubu mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na turnieju Talent Cup 2018 organizowanym przez drużynę Talent Warszawa. W mocno obsadzonym turnieju zajmujemy IV miejsce. W zawodach udział wzięło 12 zespołów z całej Polski, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyny, które zajęły miejsca 1-3 w swoich grupach trafiły do Ligi Mistrzów. Roniarze w zmaganiach grupowych zajęli 2 miejsce co pozwoliło na awans do ligi mistrzów, a w ostateczności zająć IV miejsce w całym turnieju. Warto dodać, że nasz zawodnik - Nadolny Igor został zauważony przez organizatorów turnieju i został wyróżnionym w najlepszej „siódemce” turnieju, nagrodą była piłka z podpisem kapitana reprezentacji Polski - Roberta Lewandowskiego. Gratulacje !
Mecze grupowe
RONA EŁK 0:1 Stomil Olsztyn
RONA EŁK 2:0 Salos Szczecin

Nadolny Igor 🎯
Starzomski Julian 🎯
RONA EŁK 4:2 Talent Warszawa
Trocki Bartłomiej 🎯
Nadolny Igor 🎯
Kłubowicz Wiktor 🎯
Wojtkowski Fabian 🎯
RONA EŁK 3:0 Widok Skierniewice
Gulan Oliwier 🎯🎯
Wojtkowski Fabian 🎯
RONA EŁK 0:1 Talent Białystok
Mecze w lidze mistrzów
RONA EŁK 0:1 Stomil Olsztyn (wynik przepisany)
RONA EŁK 2:0 Salos Szczecin (wynik przepisany)
RONA EŁK 1:3 Gol Brodnica

Wojtkowski Fabian 🎯
RONA EŁK 2:5 Jedynka Reda
Nadolny Igor 🎯
Kłubowicz Wiktor 🎯
RONA 2:1 FC Wrocław Academy
Gulan Oliwier 🎯
Wojtkowski Fabian 🎯
Kadra 1. Uściłowicz Kacper (br), 2. Mikołajczyk Sebastian (br), 3. Tymoszczuk Krystian, 4. Kłubowicz Wiktor, 5. Karbowski Dominik,
6. Starzomski Julian, 7. Nadolny Igor, 8. Stankiewicz Igor, 9. Bekulard Aleksander, 10. Trocki Bartłomiej,
11. Wojtkowski Fabian, 12. Gulan Oliwier

Być lepszym każdego dnia...
Polska - Senegal
Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na wspólne kibicowanie Polakom w meczu Mistrzostw Świata z Senegalem. Start we wtorek o godzinie 17:00 na parterze!!!
Strona 1 z 106 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1560826 Unikalnych wizyt