Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/04/2018 18:16:38 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Srebrna odznaka honorowa Polskiego Związku Piłki Siatkowej

21 kwietnia na posiedzeniu delegatów WMZPS w Olsztynie nasz nauczyciel Jarosław Andrzejewski został odznaczony srebrną odznaką honorową przez Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Serdecznie gratulujemy.
Trener rocznika 2004 Michał Rutkowski (klasa VII B w Zespole Szkół Sportowych w Ełku) na szkoleniu w Kobierzycach (k/Wrocławia)!!!
Kronika

"Specyfika Treningu Dzieci W Wieku 4-7 lat Pod Kątem Elementów Piłkarskich, Motorycznych i Mentalnych" - FIRST KICK Program !!!

Wczesnym rankiem w niedzielę (22.04.2018) Trenerzy Michał Rutkowski (2004 i 2013), Sevak Safarian (2008/09 i grupy dziewcząt) , Adrian Wojciechowski (2004/05/06) i Michał Makarski (Trener wspomagający) udali się na szkolenie w daleką podróż do Kobierzyc oddalonych od Ełku 600 km.

Celem wyprawy było zagłębienie się w temat specyfiki treningu pierwszego etapu metodologii COERVER Coaching - FIRST KICK dla zawodników w wieku 4-7 lat.

Szkolenie wywarło na Trenerach ogromne wrażenie. Duża dawka wiedzy oraz otwartość prowadzących utwierdziło Trenerów w przekonaniu iz kierunek szkolenia zawodników w naszym Klubie UKS RONA 03 EŁK dzięki tej metodologii będzie przynosiło mnóstwo korzyści pod każdym względem rozwoju.

Nie stoimy w miejscu - ROZWIJAMY SIĘ!!!

DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA Coerver Coaching Poland !!!

Być Lepszym Każdego Dnia!!!!
RONA 2008 - IV miejsce w województwie
wydarzenia sportowe

Zawodnicy naszego klubu oraz uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ełku zajeli 4 miejsce w województwie, uczestnicząc wlo turnieju "Z Podwórka Na Stadion". Na wejście do finału zabrakło szczęścia, przegrywając w półfinale na karne z drużyną z Węgorzewa.

Mecze Roniarzy:

Grupa:
Rona Ełk 17:0 Lidzbark Warmiński
Rona Ełk 1:2 LUKS Wydminy

Ćwierćfinał:
Rona Ełk 4:0 SP1 Pisz

Półfinał:
Rona Ełk 2:2 SP1 Węgorzewo (0:2) k.

Mecz o 3 miejsce:
Rona Ełk 1:6 UKS Jedynka Nidzica

Kadra:
1. Mikołajczyk Sebastian (br)
2. Kłubowicz Wiktor
3. Karbowski Dominik
4. Tymoszczuk Krystian
5. Nadolny Igor
6. Bekulard Aleksander
7. Trocki Bartłomiej
8. Wojtkowski Fabian
9. Gulan Oliwier

Być lepszym każdego dnia...
Ligowa Rona 2004 vs AP Ostróda 2003!!!
wydarzenia sportowe

Na VI kolejkę ligową Ekstraklasy Trampkarza do Ełku przyjechał zespół AP Ostróda 2003. Podopieczni trenera Michała Rutkowskiego i uczniowie klasy VII N Zespołu Szkół Sportowych w Ełku przegrali mecz, strzelając jedną bramkę której autorem był Konrad Kacprzyk.

Grali :
Kuczyński Jakub, Falkowski Dawid,
Tymoszczuk Damian, Uściłowicz Ryszard, Przyborowski Michał, Piętko Oliwier, Walczak Maciej,
Balcerzak Adam, Rzymski Piotr, Sękulski Gracjan, Łukawski Kacper, Juchniewicz Damian, Dawidowski Piotr, Dudek Patryk, Kiarszys Kacper, Wierzbicki Filip, Kacprzyk Konrad, Pietraszek Olaf.

Być Lepszym Każdego Dnia...
Budowa hali sportowej trwa
Kronika
Wycieczka do Warszawy
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerię

19 kwietnia 2018 roku uczniowie klas IVb, IVc i VIc wraz z opiekunami p. B. Florczyk, p. M. Kosieradzką i p. K. Kęsicką byli na wycieczce w Warszawie.
Pierwszym punktem wycieczki był spacer w ogrodzie zoologicznym. Uczniowie mogli podpatrywać tam zwyczaje zwierząt, ich zachowania oraz sposób i rodzaj karmienia. Z zoo udaliśmy się do Muzeum Wojska Polskiego, które szczególnie zainteresowało chłopców. Uczniowie oglądali eksponaty pochodzące z różnych epok historycznych – od średniowiecza po okres II wojny światowej.
Najwięcej wrażeń naszym uczniom dostarczył pobyt w hangarze 646 oraz zajęcia sportowe na trampolinach. Zajęcia prowadzone były w bardzo profesjonalny sposób przez wykwalifikowanych trenerów.
Około godz. 22.30 zmęczeni, ale szczęśliwi, pełni niezapomnianych wrażeń, wróciliśmy do Ełku.

B. Florczyk, M, Kosieradzka, K. Kęsicka

Nocka w szkole
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dzień 13.04. 2018 r. piątek okazał się wspaniałym dniem. Uczniowie klasy 2a i 3a zakończyli ten dzień we wspaniałym humorze, bowiem spędzili ten dzień i noc w szkole. Podczas „nocki w szkole” dzieci potraktowały szkołę jak drugi dom. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości przygotowały samodzielnie miejsca do spania. Później zaczęły się atrakcje. Dziewczynki i chłopcy korzystali z usług pani fryzjerki, bo było zorganizowane ,, Studio mody i urody”. Wspólne zabawy, gry, seans filmowy i posiłek jeszcze bardziej zintegrowały klasy. Atmosfera zabawy, akceptacji, życzliwości, która towarzyszyła tej imprezie na pewno pozwoliła uczniom polubić szkołę. Euforia najmłodszych była olbrzymia. Nocka w szkole bardzo im się podobała !!!

Jolanta Gutowska, Małgorzata Zdankowska

Zdrowa woda w Zespole Szkół Sportowych
Kronika
Dzięki wsparciu Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w naszej szkole zainstalowane zostały 2 poidełka z filtrowaną wodą, trzecie (zakupione ze środków własnych) zostanie zainstalowane w najbliższym czasie.
Nie zapominamy także o nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy mogą wraz z uczniami korzystać z filtrowanej wody z zainstalowanego w pokoju administracji profesjonalnego filtra zakupionego przez Radę Rodziców. Zapraszamy do korzystania.

Na zdrowie!
Mistrzowie przełajów

W poniedziałek 16 kwietnia na stadionie ełckiego MOSiRu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły zgarnęła pełną pulę zarówno spośród szkół podstawowych, jak i gimnazjalnych. Każda drużyna składała się z dziesięciu zawodników, najpierw biegło pięć dziewcząt, a pięciu chłopców kończyło bieg. Dzięki zwycięstwom szkoła podstawowa wysunęła się na prowadzenie w klasyfikacji ełckich podstawówek, a gimnazjum zajmuje drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym młodym sportowcom.
ZDJĘCIA
Ligowa Rona 2004 vs Mamry Giżycko 2003/04!!!
wydarzenia sportowe

Porażką zakończył się wyjazd do Giżycka podopiecznych (uczniów klasy 7 B Zespołu Szkół Sportowych w Ełku) Trenera Michała Rutkowskiego. Kolejny raz młodym Roniarzom brakowało argumentów by przywieźć chociażby punkt. Zamiast grać w piłkę skupienie zostało rozłożone na nawierzchnię, sędziego oraz kibiców. W tej lidze o punkty będzie bardzo trudno jednak ambicja rywalizacji w przyszłym roku w swoim roczniku została zachowana.

Wynik :
vs Mamry Giżycko 2003/04 0-3

Grali:
Julecki Patryk, Falkowski Dawid,
Kozicki Eryk, Tymoszczuk Damian, Uściłowicz Ryszard, Przyborowski Michał, Piętko Oliwier
Rzymski Piotr, Sękulski Gracjan,
Kacprzyk Konrad, Juchniewicz Damian, Makal Wiktor,
Kiarszys Kacper, Łukawski Kacper, Pietraszek Olaf, Dudek Patryk, Kuligowski Norbert,
Wierzbicki Filip.

Być Lepszym Każdego Dnia!!!
Ciekawe lekcje w kl. Ib SPS
Kronika

Lekcja nr 1 - Nauka udzielania pierwszej pomocy
Lekcja nr 2 - Szkolenie Ognik „Bezpieczeństwa dawka na zdrowie”
Lekcja nr 3 - Nauka projektowania”
Dziękujemy serdecznie Straży Pożarnej w Ełku ul. Suwalska za pouczające szkolenie „Bezpieczeństwa dawka na zdrowie”, zespołowi „Kolej Na Klocki” za naukę projektowania, uczniom naszej szkoły Oskarowi Sosnowskiemu, Jakubowi Kurgan, Piotrowi Dąbrowskiemu z kl. II LO realizującym program „Rehabilitacja z elementami pierwszej pomocy” oraz opiekunowi Pani v-ce dyrektor Katarzynie Cholewińskiej za profesjonalne podejście i wzorowe warsztaty udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie kl. Ib oraz wych. Grażyna Sacharzewska
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1503799 Unikalnych wizyt