Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
♠ Rodziców kandydatów do klas 4-tych sportowych (piłka nożna, piłka siatkowa) prosimy o składanie kserokopii świadectw ♠
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/07/2017 06:45:48 
 
Rekrutacja 2017/2018
Informator
SP Sportowa
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Terminy rekrutacji do Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Zespole Szkół Sportowych w Ełku na rok szkolny 2017/2018
Ogłoszenie
Terminy rekrutacji do Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 w Zespole Szkół Sportowych w Ełku na rok szkolny 2017/2018 do oddziałów sportowych w dyscyplinach: piłka siatkowa (dziewczęta i chłopcy) i piłka nożna (chłopcy)
lp. Wyszczególnienie Postępowanie główne Postępowanie uzupełniające
1. Składanie podań o przyjęcie do klasy sportowej wraz z załącznikami Od 15 maja do 13 czerwca 2017 r. do 29 sierpnia 2017 r.
2. Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia 14 czerwca 2017 r. 30 sierpnia 2017 r.
3. Przedstawianie oryginałów świadectw promocyjnych do klasy czwartej 23czerwca 2017 r. do 29 sierpnia 2017 r.
4. Weryfikacja danych świadectw i wyników testów 28 czerwca 2017 r. 30 sierpnia 2017 r.
5. Ogłoszenie listy przyjętych i nieprzyjętych do klasy sportowej 30 czerwca 2017 r. 31 sierpnia 2017r.
Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego
Ogłoszenie
Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego
Aura Cup 2017 czyli FINLANDZKI wspomnień czar uczniów z klasy VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku !!!
wydarzenia sportoweTak niewiele zabrakło aby z wielkim przytupem podopieczni Michała Rutkowskiego zakończyli jakże udany sezon 2016/2017. Uskrzydleni wydarzeniami z ostatnich tygodni młodzi Roniarze w każdym meczu turnieju, zaczynając od zwycięstwa w meczu kontrolnym 3-1 z jedną z najlepszych drużyn z Estonii - FC Flora po 14-tu godzinach podróży w Tallinie potrafili dzień później grać na jeszcze wyższym poziomie. Pięć meczy grupowych, dwa pucharowe dały bilans 20tu bramek strzelonych i tylko trzech straconych (nie uwzględniając karnych).
Robi wrażenie gdyż w grze 11 x 11 młodzi chłopcy w okresie przygotowawczym (zima) rozegrali tylko kilka spotkań, a do momentu wyjazdu na turniej nie mieli styczności w grze w takiej formule. Podsumowując 420 minut w ciągu sześciu dni mają chłopcy w nogach i tyleż samo doświadczenia przed zbliżającym się sezonem 2017/2018 w wojewódzkiej lidze w kategorii Trampkarz w którym wiodącym rocznikiem będzie rocznik 2003. Rok przejściowy, rok rywalizacji na jeszcze wyższym poziomie taktycznym,motorycznym i mentalnym.

Czekamy z niecierpliwością !!!

Wyniki:

27.06.2017
vs FC Flora (Estonia) 3-1 (2 Kiarszys, Dawidowski)

29.06.2017
vs FC Legirius Inter (Finlandia) 1-0 (Mościcki)
vs Tervarit 04 (Finlandia) 9-0 (3 Kiarszys, 2 Mościcki, Dawidowski, Julecki, Kuczyński, Pietraszek)

30.06.2017
vs Dainava Alytus (Litwa) 2-0 (Juchniewicz, Kiarszys)
vs Haka Leki (Finlandia) 3-0 (2 Kiarszys, Mościcki)

31.06.2017
vs FC Narva (Estonia) 3-1 (2 Pietraszek, Mościcki)
Półfinał:
vs TuNL/KaaPo YJ (Finlandia) 1-1 (Mościcki) karne 2-0 (Kiarszys, Mościcki)

01.07.2017 Finał:
vs FC Legirius Inter 1-1 (Kiarszys) karne 3-4 (Mościcki, Sobolewski, Kiarszys)

W meczu finałowym zwycięstwo mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Dwie stuprocentowe sytuacje które normalnie zakończyłyby się zdobyciem bramki zabrało nam boisko, które po czterech dniach turnieju było w fatalnym stanie.

W wyjeździe uczestniczyło w sumie dwudziestu dwóch chłopaków Rony 04. Zachowanie, kultura i dyscyplina tak jak ich gra była na bardzo wysokim poziomie. Rodzice - możecie być z nich dumni !!!

Julecki Patryk, Kuczyński Jakub, Falkowski Dawid, Tymoszczuk Damian,Kozicki Eryk, Uściłowicz Ryszard, Balcerzak Adam, Rzymski Piotr, Piętko Oliwier, Walczak Maciej, Przyborowski Michał, Juchniewicz, Damian, Łukawski Kacper, Kuligowski Norbert, Mościcki Michał, Sobolewski Szymon, Dawidowski Piotr, Kiarszys Kacper, Pietraszek Olaf, Makal Wiktor, Dudek Patryk, Sękulski Gracjan.

Być Lepszym Każdego Dnia !!!
Nauka, sport, przyjaźń, wspaniała atmosfera … Zespół Szkół Sportowych w oczach swoich uczniów
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W minionym już roku szkolnym uczniowie przygotowali plakaty o swoich klasach, które można było oglądać na szkolnych korytarzach. Chociaż zaczęły się wakacje i plakaty zniknęły ze ścian, warto jednak o nich pamiętać.

Zdjęcia: Teresa G. Gorajewska
Listy zakwalifikowanych do przyjęcia do klas czwartych
Ogłoszenie
Listy zakwalifikowanych do przyjęcia do klas czwartych
PODZIĘKOWANIA
OgłoszenieDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku oraz uczniowie i rodzice z kl. 5 d wraz z wychowawczynią
składają serdeczne podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w zbiórce pieniędzy, przeznaczonych na rehabilitację Brajana Mroczkowskiego.



Jarosław Obrycki
Złota Rona 2004- czyli klasa VI B Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku !!!
Kronika

W niedzielne popołudnie (18.06.2017) na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 11 Listopada UKS Rona 03 Ełk rocznik 2004 w finale Mistrzostw Województwa w kategorii Młodzik podejmowali rówieśników z Wikielca. Przeciwnik mocny, ograny i utytułowany miał stanowić poważne zagrożenie w dojściu do celu jaki postawili sobie podopieczni Michała Rutkowskiego czyli ZWYCIĘSTWO w sezonie 2016/2017 w kategorii do lat 13.
Ostatecznie to młodzi RONIARZE strzelając cztery bramki i tracąc jedną mogli wznieść upragniony PUCHAR (drugi w przeciągu tygodnia za zwycięstwo w finałach wojewódzkich !!!).

Wynik:
vs GKS LZS I Wikielec 4-1 (Ułanowicz, Łukawski, Kiarszys, Mościcki)

Grali:
Kuczyński, Julecki, Kozicki, Tymoszczuk, Przyborowski, Piętko,
Walczak, Balcerzak, Mościcki, Kacprzyk, Dawidowski, Sobolewski,
Juchniewicz, Pietraszek, Łukawski, Kiarszys, Ułanowicz, Uściłowicz

Mimo tego iż sezon dobiegł końca i jest co świętować Rona rocznik 2004 jeszcze na laurach nie osiada i już w poniedziałek (26.06.2017) na 7 dni wyjeżdża na międzynarodowy turniej do Finlandii (Turku). Mocne granie już po 11 osób na boisku będzie świetnym przetarciem dla chłopaków gdyż w przyszłym sezonie mocno odmieniony skład tego rocznika będzie grał z rok starszymi w lidze wojewódzkiej w kategorii Trampkarz.

Trzymamy kciuki !!!

Być Lepszym Każdego Dnia !!!

PS. Serdeczne podziękowania za ten cały sezon dla Dyrekcji Zespołu Szkół Sportowych nr 6 w Ełku, dla trenerów Izabeli Wesołowskiej oraz Michałowi Wesołowskiemu za przygotowanie motoryczne, zarządowi klubu UKS Rona 03 Ełk , trenerom Tomaszowi Kowalko, Kamilowi Brulińskiemu oraz wam DRODZY RODZICE !!!!
Międzyszkolny Konkurs Literacki „I Ty Możesz Zostać Poetą”
Kronika
„Moja szkoła za 100 lat”
Dnia 25 maja 2017 r. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Literacki „I ty możesz zostać poetą”. Organizatorami konkursu były nauczycielki Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, p. Hanna Tyszko i p. Jolanta Rynkowska. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości poetyckiej, stworzenie literackiej przygody dla dzieci i młodzieży oraz promocja utalentowanych młodych literatów. Nadesłano wiele wierszy na temat przyszłej szkoły. Do konkursu została powołana komisja, w skład której wchodziły panie: Małgorzata Kosieradzka nauczyciel języka polskiego w liceum oraz organizatorki.

Laureatami konkursu zostali uczniowie:
I miejsce - Hubert Grzymkowski ze Szkoły Podstawowej nr 4,
II miejsce- Oliwia Kamińska ze Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6,
III miejsce- Julia Wyłuda Szkoły Podstawowej nr 7.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczestnicy:
Mateusz Wiszowaty ze Szkoły Podstawowej nr 3,
Mateusz Lipka ze Szkoły Podstawowej w Chełchach.
Wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce dnia 3.06.2017 r. o godz. 9.00 w czasie „Festynu rodzinnego” w ZSS w Ełku.

Organizatorzy: Jolanta Rynkowska, Hanna Tyszko

Praca, za którą przyznano
1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce wyróżnienie wyróżnienie
Akcja „Góra Grosza”
Kronika

Jak co roku i w tym przeprowadzono w naszej szkole akcję „Góra Grosza”. Była to już
XVII edycja ogólnopolska i trwała od 28.11.- 9.12.2017r.
Została ona przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.
Na terenie naszej szkoły akcję przeprowadziły samorządy uczniowskie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Nad przebiegiem akcji czuwały opiekunki samorządów: p. Jolanta Rynkowska i p. Katarzyna Klimach.
Dyrektor Stowarzyszenia Nasz Dom i koordynator akcji „Góra Grosza” docenili wysiłek naszych uczniów, nauczycieli i przysłali serdecznie podziękowania i wyrazy uznania za ogromny wkład włożony w pomoc i wsparcie dzieciom potrzebującym.

Jolanta Rynkowska
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Ogłoszenie
Harmonogram i skład komisji na egzaminy poprawkowe 2016/2017
Młodzież z Gimnazjum Sportowego w Niemczech
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W dniach 25.05-01.06.2017 r. młodzież z Ełku wyjechała do swojej zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech Hans-Furler Gymnasium w Oberkirch.
Uczniowie uczestniczyli w kolejnej polsko- niemieckiej wymianie młodzieży organizowanej przez Zespół Szkół Sportowych wraz ze Stowarzyszeniem Green Tour. Mieli możliwość doskonalenia języków obcych, wymiany doświadczeń kulturowych, obalenia stereotypów na temat naszych sąsiadów, poszerzyli swoją wiedzę z różnych dziecin życia oraz ćwiczyli umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole. Młodzież uczestniczyła w życiu rodzinnym i szkolnym swoich partnerów wymiany oraz w licznych przedsięwzięciach. Zwiedziła kilka miast w Niemczech oraz Strassburg we Francji. Efektem pracy metodą projektu są polsko-niemiecko-angielskie przewodniki turystyczne po regionie.
Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Ełku oraz Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Ewa Gorlewska –organizator wymiany
Iwona Kacprzyk - pomoc w organizacji i opieka nad uczniami

Czytaj więcej
Strona 1 z 83 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1259598 Unikalnych wizyt