Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook15/12/2018 11:24:16 
 
Rekrutacja 2018/2019
Informator
SP Sportowa
Świetlica
Gimnazjum
Liceum
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Stypendysći Prezesa Rady Ministrów
Kronika
Dnia 15 listopada 2018 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia otrzymali uczniowie z najwyższą średnią w szkole lub wykazujących się szczególnymi uzdolnieniami. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennicą naszej szkoły Karolina Mikielska z klasy 2l.

Karolinie serdecznie gratulujemy!!!
Turniej w Michałowie
Kronika

13 grudnia 2018r. dwa zespoły Zespołu Szkół Sportowych rozegrały turniej piłki nożnej w Michałowie. Uczniowie Vd, VI b i VII b zagrali w barwach UKS Rona 03 Ełk.

Zajęliśmy IV i IX miejsce na 10 zespołów. Nieczęsto trenujemy na hali, dlatego takie turnieje są dobrym urozmaiceniem sezonu piłkarskiego.

Tabela turnieju:
1. Talent Białystok I
2. OSiR Hajnówka
3. Talent Białystok I
4. UKS Rona 03 Ełk
5. MOSP BiałystokI
6. Zabłudów
7. MOSiR Michałowo
8. Falcon Sokółka
9. UKS Rona 03 Ełk
10. MOSP Białystok II

Klasa 6b,7b- zespół I: Filip Kuberski, Konrad Michniewicz, Adrian Kawula, Kacper Pieńczykowski, Hubert Wnorowski, Kacper Chudziński, Piotr Kozicki

Trener Dariusz Ryszkiewicz

Klasa 5d- zespół II: Rafał Gutowski, Konrad Kraszewski, Oskar Ryszkiewicz, Łukasz Albo, Dawid Podbielski, Damian Podlecki, Alan Odolecki, Filip Detkiewicz, Adrian Zdanowski

Trener Daniel Potuszyński

Mistrzowie Rejonu VI
13 grudzień okazał się naszym siatkarzom z klasy III s gimnazjum szczęśliwy. Chłopcy w Gołdapi bezapelacyjnie pokonali swoich rywali z Wilkas oraz Gołdapi i zameldowali się w półfinale województwa.
Skład drużyny:
1. Kamil Bugieda
2. Bartek Sieńkowski
3. Jakub Usiak
4. Michał Gosztkowski
5. Olek Kalicki
6. Dominik Moldbehower
7. Kamil Kalinowski
8. Kacper Prawdzik
Trener
Jarosław Andrzejewski
ZDJĘCIA
Kampania "Biała Wstążka"
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W listopadzie w ramach kampanii „Biała Wstążka” uczniowie Zespołu Szkół Sportowych wzięli udział w konkursie pod tytułem „Kącik Prawny - Podaj Rękę nie podstawiaj nogi” organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku. Zadanie polegało na utworzeniu w szkole kącika prawnego i podjęły się go uczennice klasy 8a SP 6: Aleksandra Urbanowicz, Daria Karpienko, Maja Gutowska, Julia Lewandowska i Nikola Czarnecka przy nadzorze Pani Ewy Gorlewskiej. Podsumowanie całej kampanii oraz rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 grudnia 2018 roku podczas konferencji dotyczącej przemocy. Jurorami konkursu byli między innymi przedstawiciele Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku, Zespół Interdyscyplinarny oraz Ełcka Policja. Podczas konferencji ogłoszono wyniki konkursu. Drużyna Szkoły Sportowej w Ełku zajęła I miejsce. W ramach podsumowania kampani został nagrany spot dotyczący przemocy w rodzinie. Aktorami byli również uczniowie naszej szkoły: Michał Konopka i Karolina Barwikowska z klasy 2 LO oraz Alex z klasy 2b SP. Na konferencji nastąpiło podsumowanie szeregu działań w ramach kampanii „Biała Wstążka” . Największe wrażenie na młodzieży Szkoły Sportowej wywarła prelekcja psychologa Jacka Dolińskiego dotycząca przemocy w rodzinie.

Wyniki konkursu:
I Miejsce – Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6
II Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5
III Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i reprezentowanie szkoły.

Gratulacje !
Chętnie pomagamy innym…
Kronika


Uczniowie naszej szkoły mimo tak wielu zajęć znajdują czas, aby bezinteresownie pomagać innym. Swoją chęć działania w Szkolnym Kole Caritas zgłosiło około 40 uczniów z klas od 5 szkoły podstawowej do 3 gimnazjum. Poświęcają swój prywatny czas, dzielą się radością, dobrocią serca, ogromną wrażliwością. Odwiedzają chorych, samotnych, pomagają odrabiać lekcje, biorą udział w wielu akcjach: sprzątanie zaniedbanych grobów, zbiórki żywności, malowanie twarzy w czasie dnia dziecka, pomagali zorganizować przedstawienie z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, poprowadzili czuwanie modlitewne dla młodzieży z parafii Opatrzności Bożej w Ełku i wiele innych.
Wielką radością jest dla nas fakt, iż zostaliśmy wyróżnieni za swoją działalność jako Szkolne Koło Caritas funkcjonujące przy Zespole Szkół Sportowych nr 6 w Ełku podczas gali wolontariatu diecezji ełckiej dnia 5 grudnia 2018 roku.
Akcja charytatywna klasy 1S
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

Wzorem lat ubiegłych podopieczni pani Ewy Gorlewskiej – uczniowie klasy 1S LO wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących. 12.12.2018 r. 5 grup podjęło się zadania pieczenia i zdobienia pierniczków. W niektórych przypadkach było to prawdziwe wyzwanie. Pierniczki zostały przekazane na kiermasz szkolny.

Dziękujemy za okazałe serce i zaangażowanie na rzecz innych :)

Wycieczka do Warszawy
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

07.12.2018 r. klasy 1S, 2L i 1L LO na zaproszenie posła na sejm Pawła Papke udały się na wycieczkę do Warszawy. Po przybyciu do stolicy młodzież wraz z opiekunami udała się do sejmu, by tam uczestniczyć w lekcji parlamentarnej, usłyszeć historię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i kilka słów posła Papke o pracy posła i o odbywających się w sejmie obradach.

Po obiedzie uczniowie udali się na Starówkę w celu obejrzenia zabytków oraz zakupienia pamiątek. Był też czas na relaks w pięknej scenerii dekoracji bożonarodzeniowych.

Nie zabrakło również takich atrakcji jak lekcja sportowa na trampolinach w Parku Trampolin – długo wyczekiwany przez młodzież punkt programu. Po udanej zabawie na zakończenie wycieczki uczniowie podziwiali pięknie udekorowany "Królewski Ogród Światła w Wilanowie" oraz pokaz iluminacji świetlnych.

Z nadzieją i planami na kolejną wycieczkę, zmęczeni, ale szczęśliwi uczniowie Zespołu Szkół Sportowych powrócili do Ełku po północy.

Organizator i opiekunowie: Ewa Gorlewska, Agnieszka Łabanowska, Katarzyna Zastocka, Aneta Dobkowska

Kinder + Sport w Kętrzynie
W dniach 8 - 9 grudnia nasi najmłodsi siatkarze wzięli udział w pierwszym turnieju eliminacyjnym z cyklu Kinder + Sport. Dla niektórych była to możliwość po raz pierwszy rywalizowania z rówieśnikami z naszego województwa. W tym roku odbędzie się pięć turniejów z których jeden zorganizuje nasza szkoła. Po rozegraniu wszystkich eliminacyjnych turniejów odbędzie się wielki finał wojewódzki, w którym wystąpi osiem najlepszych zespołów z każdej kategorii i wyłoni reprezentantów na finał ogólnopolski. Wyniki z turnieju TUTAJ
Współpraca z Miejskim Przedszkolem „Słoneczna Ósemka”
Kronika

Uczniowie oddziału przedszkolnego gościli u siebie grupę „Wiewiórki” z Miejskiego Przedszkola „Słoneczna Ósemka”. Nasi 6 latkowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne w przedstawieniu pt.: „Jesienne kolory”. Przedszkolakom bardzo podobała się jesienna inscenizacja. Nagrodzili naszą „zeróweczkę” ogromnymi brawami.

30.11.2018 wybraliśmy się do przedszkolaków na zabawę andrzejkową. „Wiewióreczki”, wraz ze swoją panią Justyną Zawadzką, przygotowały fantastyczne wróżby oraz zabawy. Czekało na nas wiele atrakcji. Wróciliśmy troszeczkę zmęczeni ale za to bardzo zadowoleni.

Katarzyna Pietruszewska

Szkolny Konkurs Sudoku
Konkursy

5 grudnia uczniowie klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej zmagali się w konkursie matematycznym „Sudoku”. Do zawodów stanęło 23 uczniów. Rywalizacja odbywała się na poziomie klas czwartych, piątych i szóstych.

Mistrzami Sudoku zostali:

klasa IV:
I miejsce: Maja Sobańska,
II miejsce: Grzegorz Żurawski

klasa V:
I miejsce: Ryszard Sobolewski,
II miejsce: Filip Kratyński

klasa VI:
I miejsce: Gaja Jastrzębska,
II miejsce: Julia Krasińska.

Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę 11 grudnia na konkursie międzyszkolnym.
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie.

Organizator: Krystyna Marchel


Podwójne zwycięstwo.
Dzisiaj dziewczyny wspólnie z chłopakami z klasy III s gimnazjum wybrali się na Mikołajkowy turniej piłki siatkowej do Raczek. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy wygrali swoje turnieje w dobrym stylu. MVP turnieju zostali nasi zawodnicy Wiktoria Filonowicz oraz Kacper Prawdzik.

Strona 1 z 113 1 2 3 4 > >>
Kluby i Stowarzyszenia
Matematyka
POLECAMY

Projekty w szkole

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
PTFPTF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

1708249 Unikalnych wizyt