Notice: Undefined offset: 8192 in /srv/www/zss.elk.pl/galeria/include/debugger.inc.php on line 112 Galeria - Home > Rok szkolny 2019/2020 `
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, tel. 087 615 47 50, fax 087 615 47 61, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona główna: SerwisuForumGaleria  
 

Galeria

Fotograficzna kronika szkoły


Home :: Login
Album list :: Last uploads :: Last comments :: Most viewed :: Top rated :: My Favorites :: Search

Home > Rok szkolny 2019/2020

Niezwykli Goście w Naszej Szkole


wmisyjna_043.jpg

Papież Franciszek ogłosił październik 2019 roku Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym mottem na ten czas są słowa:„Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”.
Papież zaznaczył, że ma się on przyczynić do rozbudzenia świadomości misji i podjęcia z nową energią misyjnej przemiany życia i duszpasterstwa. Chodzi o to, aby wszystkim wiernym leżało naprawdę na sercu głoszenie Ewangelii i przekształcenie ich wspólnot w rzeczywistości misyjne i ewangelizacyjne; aby rozwinęło się umiłowanie misji, będących „umiłowaniem Jezusa, ale jednocześnie miłością do Jego ludu”.
Realizując zachętę do zbliżania tematyki misyjnej, nasza szkoła gościła w dniu 17 października 2019 roku kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku al. Bartosza Chrulskiego oraz al. Grzegorza Uklejewskiego. Razem z nimi przybył ks. Piotr Bączyński, który miał zaszczyt wyjechać na misje do Kenii w Afryce. Pracował tam jako wolontariusz przez 2 miesiące i podzielił się z nami swoim niezapomnianym doświadczeniem. Opowieść ks. Piotra była oprawiona wspaniałymi zdjęciami, które pomogły nam przenieść się na chwilę w trudny, a zarazem piękny świat Kenii. Mogliśmy zobaczyć jak mieszkają, co jedzą, czym się zajmują mieszkający tam ludzie. Szczególnie smutne jest to, jak trudno mają tam dzieci. Często są zaniedbane, niedożywione, ale pełne radości. Ks. Piotr wspominał jak bardzo cieszyły się na widok „białego człowieka”. Ta otwartość i ciepło bardzo szybko się udzielała, a tym samym jeszcze bardziej uświadamiała, że misje są tam bardzo potrzebne.
Poruszyła nas opowieść ks. Piotra o tym, w jak skrajnie trudnych warunkach uczą się dzieci w państwowej szkole w Kenii. Jedyną alternatywa jest nauka w wybudowanej przez misjonarzy placówce, która poza edukacją zapewnia też posiłki swoim wychowankom. Często są to jedyne pokarmy jakie zjadają dzieci w ciągu dnia.
Wielu z nas uświadomiło sobie jak bardzo potrzebna jest nasza pomoc w tamtych krajach. W wielu miejscach Afryki Misjonarze są jedyną nadzieją tamtejszych ludzi na poprawę warunków swojego życia. To, co dla nas jest standardem – prąd, woda, jedzenie- tam jest obiektem marzeń.
Klerycy przyjechali z wspaniałymi eksponatami z krajów misyjnych. Uczniowie mogli je oglądać, dotykać, przymierzać. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się instrumenty i nakrycia głowy. Wszystko zostało ręcznie wykonane, a misjonarze i wolontariusze przywieźli je z różnych stron świata. Jednym słowem wspaniała wystawa i mile spędzony czas.
W zajęciach wzięły udział klasy: 2b, 3b, 4a, 5a, 5b, 7b, 8b, 1L
opracowała: Katarzyna Bienasz

45 files, last one added on Oct 21, 2019

Szkolenie na Malcie - rozpoczęcie


malta_003.jpg

Dziś rozpoczęliśmy kolejne działania w programie Erasmus + Mobilność Kadry Edukacyjnej. Nauczycielki języka angielskiego: Iwona Kacprzyk i Kamila Kęsicka rozpoczęły kursy: Methodology Revisited, Revitalised,Reenergised- Language Teaching Methodology and The Playground Classroom- Teaching for Primary School.
Kursy odbywają się w Executive Training Institute w mieście St. Julian's na Malcie.
Pierwszy dzień intensywnych zajęć już za nami. Dzień zakończył się spotkaniem integracyjnym, podczas którego miałyśmy możliwość spróbowania lokalnych potraw i nawiązania znajomości z nauczycielami z całej Europy.

7 files, last one added on Oct 21, 2019

Szkolenie na Malcie - I relacja


malta_001.jpg

Kończy się pierwszy bardzo intensywny tydzień naszego szkolenia na Malcie. Codziennie otrzymujemy dużą dawkę praktycznych porad i narzędzi do wykorzystania na lekcjach. Poznajemy nowe metody i sposoby urozmaicania zajęć z różnymi grupami wiekowymi. Wykorzystujemy również każdą wolną chwilę na zwiedzanie tej malowniczej wyspy. Poznałyśmy już najbliżej położone miejscowości, odwiedziłyśmy stolicę Malty - Valettę oraz miasto Bugidda. Następna relacja będzie w weekend, po zwiedzeniu wyspy Gozo.

10 files, last one added on Oct 21, 2019

Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca


brekordu_037.jpg

16 października obchodzony jest Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym dniu po raz siódmy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowała bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy. Nasza szkoła tradycyjnie już włączyła się do tej akcji. W sali gimnastycznej uczniowie z klasy 3b, 3c, 4a, 6a, 6d i 1S przez pół godziny (12.00 - 12.30) wykonywali masaż serca na 3 fantomach. Do akcji na terenie szkoły włączyli się także przedstawiciele Fundacji Wsparcia Nauki i Biznesu, radny Rady Miasta Ełku pan Hubert Górski oraz ratownik medyczny pan Marek Klukiewicz.
Pokazaliśmy, że umiemy ratować!

koordynacja akcji: pani Katarzyna Cholewińska
tekst i zdjęcia: pani Teresa G. Gorajewska

37 files, last one added on Oct 20, 2019

Europejski Dzień Języków


djo_019.jpg

Europejski Dzień Języków jest obchodzony co roku 26 września. Wydarzenie to ma zwrócić uwagę na bogactwo języków w Europie:ponad 200 języków europejskich, 24 języki urzędowe UE, około 60 języków regionalnych i języków mniejszości oraz wiele innych języków, których używają osoby z innych części świata.
Europejski Dzień Języków został ustanowiony wspólnie przez Komisję Europejską i Radę Europy – organizację, która reprezentuje 800 mln Europejczyków z 47 krajów. W przygotowanie obchodów zaangażowane są liczne instytuty i stowarzyszenia działające w sektorze kultury i nauki języków, uniwersytety, a także szkoły. Od czasu jego ustanowienia w roku 2001, który ogłoszono Europejskim Rokiem Języków, Europejski Dzień Języków obchodzony jest co roku.
Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Ełku każdego roku świętują Europejski Dzień Języków na różne sposoby. W tym roku mieli okazję wziąć udział w konkursie skierowanym do klas 4-8 SPS i LO. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie Uczniowie mieli za zadanie wykonanie plakatu na temat kraju, który wylosowali przedstawiciele klas. Każdy Konkursowy plakat to małe kompedium wiedzy na temat konkretnego kraju. Drugim etapem konkursu był 'Quiz wiedzy na temat krajów anglojęzycznych', w którym każdą klasę zgłoszoną do konkursu reprezentowały 3-osobowe drużyny.
'W jakim mieście znajduje się Statua Wolności?', 'Z czego słynie Oxford i Cambridge?', 'kto jest patronem Irlandii?', Kto napisał 'Przygody Tomka Sawyer'a?' ...... to przykładowe pytania, na które odpowiadali konkursowicze.
Jury oceniające plakaty nie miało łatwego zadania (wszystkie prace były przepiękne), jednak po dodaniu punktów za obie konkurencje dowiedzieliśmy się, które klasy stanęły na 'konkursowym podium':

I miejsce - KLASA 5'c'
II miejsce - KLASA 6'd'
III miejsce - KLASA 8'c'.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu: Uczniom i Wychowawcom za wspaniałe przygotowanie. Serdecznie podziękowania dla Jury w składzie:

Pani Dyrektor Dorota Karpińska
Pani Wicedyrektor Joanna Kupidłowska
Pani Iwona Grygo.

Dziękujemy Pani Dyrektor Dorocie Karpińskiej za pomoc w ufundowaniu słodkich nagród dla uczestników konkursu.

Organizatorki:
Marlena Milewska & Edyta Ostrowska

19 files, last one added on Oct 20, 2019

CodeWeek


codeweek_021.jpg

Drugi tydzień #CodeWeek 2019 dobiega końca. W tym roku to wydarzenie trwa aż 2 tygodnie.

CodeWeek to wspaniała inicjatywa pokazująca, że programować każdy może. Dzieciaki z całego świata programują na zajęciach informatyki i zajęciach dodatkowych. Tworzą gry, quizy i dzielą się pomysłami z innymi programistami.

Uczestnicy koła informatycznego prowadzonego w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego bardzo aktywnie włączyli się w realizację tej europejskiej inicjatywy.
W środę 9 października odwiedzili siedzibę „Kolej na klocki”, aby wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach. Okazało się, że zabawa klockami, to też nauka kreatywności i komputacyjnego myślenia. Uczniom podobały się zajęcia z matą edukacyjną i zabawa z Ozobotami – małymi, zwinnymi i bardzo inteligentny robotami.

Poza nauką programowania uczniowie mieli świetną lekcję współdziałania w zespole.

Joanna Kupidłowska, Marta Niemotko

23 files, last one added on Oct 16, 2019

ORYGINALNE DZIEŁA GRAFIKI POLSKIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKU


wystawa_015.jpg

„Sztuka to emocje, poczuj je”
Dnia 10 października 2019 roku w naszej szkole po raz piąty gościliśmy pana Dariusza Matyjasa, kolekcjonera, marszanda, pasjonata sztuki oraz prezesa Mazurskiej Fundacji Sztuki „Art. Progress”. Tegoroczna odsłona projektu, podczas której pan Dariusz Matyjas wygłosił prelekcję, a następnie zaprezentował dzieła wybitnych polskich artystów-grafików, była unikalną edukacją artystyczną. Na wystawie zaprezentowane były prace wykonane wszystkimi technikami graficznymi, powstałe na przestrzeni 300 lat. Wśród wystawionych dzieł znalazły się prace graficzne polskich artystów, których twórczość została doceniona za granicą: Andrzeja Czeczota, Jana Lebensteina, Franciszka Starowieyskiego, Rafała Olbińskiego, Edwarda Dwurnika , Andrzeja Strumiłły czy Zdzisława Beksińskiego. Prezentowana sztuka mistrzów grafiki uczy rozumienia piękna i estetyki w innym wymiarze artystycznym i jest znacząca w dziedzinie artyzmu współczesnego świata.
Cykl spotkań z panem Dariuszem Matyjasem, które miały miejsce w naszej szkole to kontakt z wybitną sztuką i oryginalnymi dziełami najwybitniejszych artystów.
Dziękujemy

Organizatorzy: Dorota Karpińska, Katarzyna Klimach

15 files, last one added on Oct 15, 2019

Konferencja improvszkole


kiwsz_009.jpg

Inspiracja
Motywacja
Pozytywne myślenie
Rozwój kompetencji kluczowych
Otwartość na zmiany
to IMPRO
Katarzyna Michalska, Anna Krajewska

11 października 2019 r. w pięknie położonym Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka” odbyła się Konferencja Improvszkole. W wydarzeniu tym jako prelegentka wzięła udział nauczycielka naszej szkoły pani Teresa Grażyna Gorajewska, która opowiedziała o swoim zetknięciu z Impro w czasie realizacji w Ełku międzynarodowego projektu „Young Theatre” (Młody Teatr) oraz doświadczeniach związanych z wprowadzaniem do codziennej pracy z uczniami na lekcjach języka polskiego gier Impro. Wykorzystywane techniki rozwijają kreatywność, skłaniają do refleksji, pomagają w rozumieniu emocji bohaterów literackich, służą do utrwalania i powtarzania materiału.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/improvszkole/

9 files, last one added on Oct 13, 2019

Jesienne nastroje


n_jesienne_004.jpg

'By all these lovely tokens
September days are here,
With summer's best od weather
And autumn's best of cheer'

/Helen Hunt Jackson/

Uczniowie klas: 5c, 6c i 6d SPS6 poczuli już jesienny klimat i podzielili się inspiracjami na spędzanie długich, jesiennych wieczorów. Za co można pokochać rudo-żółtą porę roku? Podpowiedzi znajdziecie na pięknych plakatach wykonanych przez:
Lenę Kędzierską
Antoninę Kowalewską
Barbarę Kowalewską
Aleksandra Sobczaka
Kingę Stelmach
Oliwiera Zygmunta
Beatę Choruży
Patrycję Pieśnikowską
Wiktorię Pieśnikowską
Laurę Jastrzębską
Anitę Szczuka.

Plakaty (które są projektami z języka angielskiego) cieszą oczy Uczniów uczestniczących w zajęciach w sali 106. Zapraszam do oglądania, czytania, inspirowania się....

Marlena Milewska

6 files, last one added on Oct 11, 2019

Uroczyste otwarcie nowej hali sportowej


o_hali_034.jpg

fot. Marlena Milewska

42 files, last one added on Oct 10, 2019

Ognisko integracyjne klasy IV a


integracja4_003.jpg

2 października 2019 r. odbyło się ognisko integracyjne klasy IV a. Zorganizowano je w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Aura nam nie sprzyjała i mieliśmy małe opóźnienie. Jednak nic nie mogło popsuć nam planów.
W czasie oczekiwań na zmianę pogody mieliśmy okazję podziwiać ciekawe eksponaty zgromadzone przez CEE. Dzieci oglądały piękne zdjęcia Mazur, Ełku i okolic, fascynujące akwaria z różnymi rybami i małe z patyczakami. Przemoczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów. Opiekunowie: wychowawczyni Jolanta

Rynkowska i Renata Misarko.

12 files, last one added on Oct 07, 2019

Wycieczka do lasu


wlesie_006.jpg

W czwartek 3.10.2019r. kl.3b i 3c SPS wybrały się na wycieczkę do szkółki leśnej w Mrozach. Na miejscu uczniowie spotkali się z panią Ewą Pach, która oprowadziła nas leśną ścieżką edukacyjną. Dzieci miały okazję podziwiać poszczególne gatunki drzew. Poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las, który kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic. Poznały różnorodność szaty roślinnej lasu: drzewa iglaste, liściaste, krzewy i runo leśne w tym grzyby. Słuchały odgłosów lasu, a do kącików przyrodniczych zbierały skarby lasu: kolorowe liście, szyszki, trochę mchu, suche igły drzew iglastych, kawałki kory. Wycieczka zakończyła się ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek. Dziękujemy bardzo nadleśnictwu w Mrozach i pani Ewie Pach za możliwość obcowania z przyrodą.

Klasa 3b i 3c SPS wraz z wychowawczyniami p. G. Sacharzewską i H. Borową.

31 files, last one added on Oct 07, 2019

Licealiada 2019/2020


awans_002.jpg

3 października 2019r. na boiskach Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Rejonu VI Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt „ Moje Boisko Orlik”– Licealiada. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Wyniki
LO Ełk -I LO Giżycko 0:2
LO Gołdap-LO Olecko 2:0
I LO Giżycko-LO Olecko 2:0
LO Ełk-LO Gołdap 2:1
LO Ełk-LO Olecko 2:0
LO Giżycko-LO Gołdap 2:1
Klasyfikacja końcowa
1 miejsce I LO Giżycko
2 miejsce LO Ełk
3 miejsce LO Gołdap
4 miejsce LO Olecko
Skład zespołu: Iwiska Paulina, Jakubik Wiktoria, Korenkiewicz Zuzanna, Maciorowska Anna, Niedźwiecka Aleksandra, Piwko Alicja, Sokołowska Klaudia, Strzałkowska Izabela
Trener : Jarosław Andrzejewski

Katarzyna Cholewińska

5 files, last one added on Oct 06, 2019

Dzień integracji klas pierwszych LO


integracja_022.jpg

24 files, last one added on Oct 05, 2019

Forum Kardiologiczne


forum_kard_004.jpg

4 files, last one added on Oct 05, 2019

III Ogólnopolska Młodzieżowa Sztafeta Szlakiem Żołnierzy Wyklętych


szwykletych_044.jpg

58 files, last one added on Oct 03, 2019

Turniej Rowerowy


trowerowy_017.jpg

25 września 2019 roku odbył się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku Turniej Rowerowy organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.
Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny składające się z trzech zawodników. Uczestnicy turnieju mieli możliwość zmierzenia się z zagadnieniami dotyczącymi zasad ruchu drogowego oraz sprawdzenie umiejętności poruszania się w ruchu miejskim.
W ogrodzie Centrum Edukacji Ekologicznej uczniowie z klas IV-VIII z poszczególnych szkół podstawowych pokonywali tor przeszkód oraz przemierzyli określoną trasę z zastosowaniem się do zasad ruchu drogowego.
Uczniowie klasy VIIIb naszej szkoły zajęli II miejsce. Byli to: Adrian Kawula, Jakub Sokołowski i Mateusz Iwaszko.
W turnieju wzięli udział także: Wiktoria Pieśnikowska, Kamil Wiejak z klasy VId, Wiktoria Żuk, Adrian Maziukiewicz, Adrian Dzienisiewicz z klasy VIIb, Mikołaj Jastrzębski z klasy VIIa oraz Tomasz Brzozowski, Nataniel Łabieniec, Paweł Górski z klasy VIIIc.
Na zakończenie imprezy uczestnicy świetnie się bawili przy ognisku przygotowanym przez organizatora turnieju.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Marta Niemotko

25 files, last one added on Oct 03, 2019

Pierwsze spotkanie z Impro


impro1_007.jpg

8 files, last one added on Oct 01, 2019

Europejski Tydzień Sportu


tydzienS_020.jpg

W dniach 23- 30 września obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej. Kampania realizowana pod hasłem #BeActive (bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok. Uczniowie klas 0-III również dołączyli do tej niezwykłej inicjatywy.
Podczas całego tygodnia wykonywaliśmy rozmaite zadania sportowe. Naszą aktywność rozpoczęła poniedziałkowa zumba. Na przerwach wspólnie tańczyliśmy w rytm znanych i skocznych przebojów oraz poświęcaliśmy się gimnastyce. Doskonaliliśmy umiejętność prowadzenia rozgrzewki, która w dalszej perspektywie była nam niezbędna podczas biegów na naszym orliku. Nie zabrakło również naszych stałych zajęć na pływalni miejskiej oraz zajęć wychowania fizycznego w ramach programu „Mały Mistrz”.
Europejski Tydzień Sportu dał nam możliwość zintegrowania się i bycia #BeAcive.

21 files, last one added on Sep 30, 2019

Spacer do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku


cee_006.jpg

Dnia 24 września uczestnicy koła przedmiotowego z przyrody, w ramach zajęć, wybrali się na spacer do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.
Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej spacerowali po ogrodzie CEE
i obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią, rozpoznawali gatunki drzew i krzewów mieniących się już pięknymi jesiennymi barwami.
Miłośnicy przyrody przekazali również karmę dla bezdomnych zwierząt, którą wcześniej zbierali w szkole oraz własnoręcznie wykonane prace plastyczne na konkurs pt. „Jak dbam o zwierzęta ”. Teraz z niepokojem czekamy na wyniki konkursu.
Po przyjemnym spacerze w promieniach jesiennego słońca, pełni nowych
doświadczeń wróciliśmy do szkoły.

Beata Florczyk

6 files, last one added on Sep 29, 2019

Mandale3a


mandale_020.jpg

Mandale wykonane przez uczniów klasy III „a”
z materiałów przyrodniczych na lekcji plastyki

Zdjęcia: B. Staniszewska

24 files, last one added on Sep 28, 2019

Antymina


antymina_027.jpg

11 września 2019r. w Zespole Szkół Sportowych mieliśmy okazję gościć zespół profilaktyków, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem pracuje z polską młodzieżą i na własnym przykładzie pokazuje im, jakie niebezpieczeństwa niosą ze sobą alkohol, narkotyki oraz inne używki. Udział w warsztatach w ramach programu "Antymina" - Profilaktyka z Pasją wzięło ponad trzystu uczniów naszej szkoły.
Podczas warsztatów uczniowie nie tylko poznali etapy wpadania w nałóg, związane z tym niebezpieczeństwa, ale również dowiedzieli się, że wszystko czego doświadczają w swoim życiu powinno być następstwem ich własnych wyborów.
Prowadzącym udało się trafić do młodych ludzi, którzy z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w warsztatach, a po spotkaniu, zapytani o wrażenia, odpowiadali, że był to bardzo fajny, ciekawy i urozmaicony program. Bardzo cenne w odbiorze słuchaczy były osobiste historie prowadzących warsztaty. Jesteśmy przekonani, że była to dla uczniów ważna lekcja, która będzie miała wpływ na podejmowane przez nich działania i chcielibyśmy, by takich spotkań odbyło się więcej z uwagi na szerokie zainteresowanie naszej młodzieży, jak również ogromnej potrzeby, gdyż problem uzależnień jest wciąż aktualny. Ponadto warsztaty były przygotowane w sposób bardzo profesjonalny, poza ogromną wiedzą merytoryczną, doskonałą oprawą artystyczną, prowadzący nawiązali bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej szkoły i liczymy na ponowne spotkanie.

Elżbieta Kalinowska

27 files, last one added on Sep 16, 2019

Obóz sportowy w "Kniei"


knieja_028.jpg

W dniach 31.08 – 05.09.2019 r. uczniowie klas 5 – 8 (piłka siatkowa) Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 oraz klas 1 – 2 (piłka siatkowa i koszykówka) Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w obozie sportowym w pięknie położonym nad Jeziorem Rajgrodzkim Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjnym „Knieja”.
Drugiego dnia obozu uczestnicy spotkali się z przedstawicielami Straży Pożarnej, Policji i Sanepidu, by wysłuchać pogadanek na temat bezpieczeństwa i higieny.
Uczniowie codziennie uczestniczyli w dwóch treningach w sali gimnastycznej, doskonaląc pod czujnym okiem trenerów swoje umiejętności i ucząc się nowych rzeczy. Był również czas na wypoczynek, rozmowy, zabawę w chowanego, integrację grup czy spacery. Jedną z atrakcji był wyjazd do Augustowa i rejs statkiem do Studzienicznej ze śluzowaniem w Przewięzi. Uczestnicy, szczególnie ci młodsi, z zapartym tchem obserwowali podnoszenie i opadanie statku w śluzie.
Zmęczeni, ale pełni zapału, wszyscy wrócili do domu, aby rozpocząć nowy rok szkolny.

Kierownik obozu: Jolanta Rynkowska
Opiekunowie i trenerzy: Kamila Kęsicka, Teresa G. Gorajewska, Krzysztof Konowalski, Marcin Kohlman, Grzegorz Orzeł, Paweł Duba, Jarosław Andrzejewski

Tekst i zdjęcia: Teresa G. Gorajewska

81 files, last one added on Sep 06, 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


poczatek_017.jpg

27 files, last one added on Sep 02, 2019

24 albums on 1 page(s)

Random files - Rok szkolny 2019/2020
wmisyjna_005.jpg
0 views
o_hali_007.jpg
44 viewsfot. Marlena Milewska
o_hali_024.jpg
38 viewsfot. Marlena Milewska
antymina_003.jpg
13 views
integracja4_011.jpg
22 views
wmisyjna_037.jpg
2 views
poczatek_027.jpg
116 views
o_hali_025.jpg
35 viewsfot. Marlena Milewska

Last additions - Rok szkolny 2019/2020
wmisyjna_043.jpg
1 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_044.jpg
3 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_045.jpg
3 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_040.jpg
2 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_042.jpg
2 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_039.jpg
4 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_041.jpg
1 viewsOct 21, 2019
wmisyjna_029.jpg
1 viewsOct 21, 2019

Copyright © 2007 Zespół Szkół Samorządowych w Ełku, administrator